lek. med. Urszula Nowak

Neurolog dziecięcy, Pediatra

Pani Doktor jest przemiłą osobą, z podejściem do dzieci, dokładnie bada oraz tłumaczy, zawsze można do niej zadzwonić i zapytać wyrazie jakiś niejasności! Szczerze polecam!

Pani Doktor leczy moją trójkę dzieci, dwoje jest chorych na neurologiczną nieuleczalną chorobę genetyczną. Jest wspaniałym Człowiekiem i bardzo dobrym lekarzem. Chociaż jesteśmy w poradni publicznej na ul. Strzeleckiej, opiekuje się moimi dziećmi z wielką troską, przepisuje potrzebne badania, zawsze jest uprzejma i bardzo ciepła w kontakcie z dziećmi. Szczerze polecam ją jako neurologa dziecięcego, warto docenić też to, że potrafi współpracować z innymi neurologami, w naszym przypadku - ze specjalistami z Centrum Zdrowia Dziecka w Warszawie.

Bardzo uprzejma i serdeczna. Poświęca dziecku dużo uwagi i potrafi wyjaśnić co i jak. W razie potrzeby przyjmuje nawet w niedziele i święta.

Kompetentna, serdeczna w kontakcie z dzieckiem jak i dorosłym. Dokładnie bada, udziela odpowiedzi na wszystkie pytania.Szczerze polecam

Bardzo miła i dokładna pani doktor. Wolę zapłacić za wizytę prywatnie u niej niż iść za darmo i być pełna obaw.

Wspaniały Człowiek ,świetny lekarz wielokrotnie pomagała moim dzieciom w różnych dolegliwościach neurologicznych i nie tylko w razie problemów kieruje na badania ,lub do innych specjalistów. W czasie gdy ja (dorosła)zachorowałam życzliwie doradziła gdzie udać się po pomoc.

w razie problemów kieruje na badania ,lub do innych specjalistów.

bardzo miła zawsze uśmiechnięta serdeczna życzliwa

bardzo miła zawsze uśmiechnięta serdeczna życzliwa

Przemiła pani doktor,zawsze wysłucha i dokładnie bada. Radzi nie tylko w przypadku dolegliwości neurologicznych.

Polecam specjalista na wysukim poziomie ,miła obsługa ,niska cena.

Polecam specjalista na wysukim poziomie ,miła obsługa ,niska cena.