lek. med. Urszula Nowak

Neurolog dziecięcy, Pediatra

Lekarka sympatyczna i zaangażowana. Zawsze spokojna i ma podejście do dzieci z problemami psychicznymi.

Od 14 lat Pani Doktor leczy moje dzieci,jest bardzo kompetentnym i dokładnym lekarzem.Kazda diagnoza zawsze trafnie postawiona a zastosowane leczenie szybko szprzynosi efekty . Miła, sympatyczna i ciepła osoba w stosunku do dzieci ,dzięki czemu każda wizyta pomimo choroby jest przyjemna .

Nie wiem skąd tyle pozytywnych opinii, miałam przyjemność być na kilku wizytach z dzieckiem. Pani Doktor bardzo nie miła, zero empatii, nie polecam!

Pani Doktor jest przemiłą osobą, z podejściem do dzieci, dokładnie bada oraz tłumaczy, zawsze można do niej zadzwonić i zapytać wyrazie jakiś niejasności! Szczerze polecam!

Bardzo uprzejma i serdeczna. Poświęca dziecku dużo uwagi i potrafi wyjaśnić co i jak. W razie potrzeby przyjmuje nawet w niedziele i święta.

Kompetentna, serdeczna w kontakcie z dzieckiem jak i dorosłym. Dokładnie bada, udziela odpowiedzi na wszystkie pytania.Szczerze polecam

Nie polecam .Wystawia zlą diagnoze. Dziwna ta Pani doktor.

Nie polecam .Wystawia zlą diagnoze. Dziwna ta Pani doktor.

Pani Doktor leczy moją trójkę dzieci, dwoje jest chorych na neurologiczną nieuleczalną chorobę genetyczną. Jest wspaniałym Człowiekiem i bardzo dobrym lekarzem. Chociaż jesteśmy w poradni publicznej na ul. Strzeleckiej, opiekuje się moimi dziećmi z wielką troską, przepisuje potrzebne badania, zawsze jest uprzejma i bardzo ciepła w kontakcie z dziećmi. Szczerze polecam ją jako neurologa dziecięcego, warto docenić też to, że potrafi współpracować z innymi neurologami, w naszym przypadku - ze specjalistami z Centrum Zdrowia Dziecka w Warszawie.

Bardzo miła i dokładna pani doktor. Wolę zapłacić za wizytę prywatnie u niej niż iść za darmo i być pełna obaw.