lekarz Urszula Okularczyk-Sobolewska

Dermatolog

Ostrzegam przed tą Panią wszystkich! Na twarzy pojawiło mi się zaczerwienienie swędzące, zgrubione na obwodzie, które się powiększało. Pani doktor bez żadnych badań stwierdziła, że jest to alergiczne i przepisała mi jakieś maści. Smarowałam to nimi przez 2 tygodnie, jednak plama tylko się powiększała. Wybrałam się więc do innego dermatologa, który zlecił badanie na grzybice - wynik był pozytywny. Teraz czeka mnie długie leczenie, bo maści od pani Sobolewskiej tylko pogorszyły sprawę. Mogę więc bez skrupułów stwierdzić, że pani (choć jest bardzo miła i sprawia wrażenie kompetentnej) zupełnie nie zna się na tym, co robi. Uważajcie, żeby Wam też nie zaszkodziła!

Pani Doktor to bardzo miła osoba, przeprowadziła staranny wywiad, obejrzała chore miejsca i postawiła wstępną diagnozę. Objaśniła mi przyczyny powstania schorzenia, środki ostrożności jakie trzeba stosować przy tego typu chorobie. Skierowała mnie również na badania oraz przepisała leki. Gdy ja doszukiwałem się kolejnej choroby związanej z tą pierwszą uspokoiła mnie i zaproponowała by skupić się na tym co interesuje nas na ta chwilę. Cena za wizytę nie jest wygórowana, na każda kieszeń. Spokojnie mogę polecić.

ok jest the best co mam więcej napisać takie to trudne napisać że jestem zadowolona z wizyt

szkoda pieniedzy na wizyte:( nic nowego sie niedowiedzialm to samo co w panstwowej przychodbi tylo tu jewszcze musialam zaplacic!!