Urszula Otwinowska

Ortodonta, Stomatolog

2,5

w pełni zgadzam się z poprzednią opinia czas leczenia strasznie długi u mnie to 5 lat i końca nie widać. (nie wiem czy polecanie ruchomego aparatu przez panią dr to naprawdę konieczność czy tylko fakt iż nie posiada ona sprzętu do stałego aparatu) podsumowując jakbym wiedziała ze tyle to trwa to zdecydowałabym się na stały aparat. czas krótszy nie mówiąc o kosztach

Jedyny minus to czas trwania leczenia- bardzo długi. Aczkolwiek efekty widać. Jeśli miałabym jeszcze raz wybierać to wybrałabym leczenie aparatem stałym. Pani dr jest bardzo miła, uprzejma i zawsze ma czas dla swoich pacjentów.