Niesamowicie ciepła osoba, obdarzona cudownym darem okazywania współczucia i dodawania otuchy. Pomogła mi i żonie przebrnąć przez najtrudniejszą chwilę w naszym życiu. Poza tym gdyby nie ta wspaniała kobieta, żona prawdopodobnie urodziła by w sali w której leżała, a nie na porodówce. Bardzo dziękujemy za pomoc w trudnych chwilach i każdemu kto będzie miał okazję, życzę spotkania z tą wspaniałą osobą.

Gdyby nie Pani Ula nie dałabym rady urodzić.Tyle wewnętrznego spokoju ,który udziela się pacjentce, tyle życzliwości... Oby wszyscy byli z takim powołaniem. Dziękujemy za wszystko Olga i Filipek

Wciąż poszukujesz "Położna Siedlce"?

Szpital miejski
08-110 Siedlce