lekarz Urszula Papaj

Pani Doktor " dodała mi skrzydeł ". Wskazała właściwą drogę życia. Wybrała idealną terapię, dzięki której mogę funkcjonować normalnie. Profesjonalna, taktowna, empatyczna, traktuje pacjenta, jak swojego dobrego znajomego. Polecam każdemu. Ewa

Z czystym sumieniem polecam. Pani doktor empatyczna objaśni przebieg choroby, leczenia doradzi wysłucha. Bardzo miła i sympatyczna kobieta chciałoby się więcej takich lekarzy

Pani Urszula to więcej niż lekarz. Staram się traktować Panią Ulę jak koleżankę/przyjaciółkę. Leczę się na schizofrenię paranoidalną oraz, że tak napiszę, zaburzeń emocjonalnych (depresyjnych). Mogę się jej zwierzyć, co jest dla mnie bardzo ważne. Wyrozumiała, uprzejma, bardzo sympatyczna. Z Panią Papaj można konie kraść. ;)

Leczę się na Chad już bardzo długo. Spotykałam na swojej drodze różnych psychiatrów. Uważam, że Pani Papaj jest najlepszym z nich. Dzięki niej odzyskałam nadzieję w bardzo trudnej życiowej sytuacji.

Bardzo dobry lekarz uprzejmy kompetentny zawsze wysłucha poprostu lekarz na +5 jest godna polecenia Pani Doktor poświęci pacjentom tyle czasu ile potrzeba wytłumaczy sposób leczenia ...

Wspaniały lekarz ! Nie spodziewałam się, że w ramach wizyty NFZ można się się poczuć tak komfortowo ...

z czystym sumieniem polecam, doskonale wykonuje swoja prace, wbudza zaufanie a co najwazniejsze pomaga

Cudowny lekarz umie słuchać i doradzać , mimo młodego wieku ma wiedzę naprawdę wielka . Dostałam od niej więcej wsparcia niz od psychologa . Polecam bardzo

Pani doktor jest cudownym lekarzem, umie słuchać, wyjaśniać i też pocieszać. Poświęca dużo uwagi pacjentowi, po kilku minutach rozmowy z nią, ma się wrażenie, że rozmawia się z przyjacielem. Jeśli masz problemy z nerwicą, czy depresją szczerze polecam, znajdziesz pomoc!

Pani doktor kompetentna,umie wysłuchać pacjenta , pozytywnie nastawiona do chorego.Miła takich lekarzy więcej.