dr Urszula Peda

Lekarz rodzinny

Super profesjonalny, cudowny lekarz. Pani doktor to niezwykła osoba. Jej życzliwe podejście do pacjenta i skuteczność w leczeniu sprawia, że jest wiarygodna. To wspaniały lekarz z powołania, do którego mam pełne zaufanie.

Kompetentna, rzeczowa, życzliwa. Dla pacjenta ma zawsze czas. Skuteczna w swoich medycznych działaniach. Taki lekarz to skarb pacjenta i jest on moim udziałem. Dziękuję Pani doktor. To wielkie szczęście być Pani pacjentem.

Polecam Panią doktor. To bardzo pomocna, miła, troskliwa i kulturalna osoba. Zawsze stara się pomóc i wyleczyć najlepszym możliwym sposobem.

nie polecam nie ma pojęcia o leczeniu !!!! przepisuje leki co nie powinna dla czego bierze się za leczenie stresu i depresji całe szczęście że poszłam z mamą do psychiatry bo by już mamy nie było za silne leki a pani doktor psychiatra była zbulwersowana i powiedziała że najgorzej że lekarze domowi biorą się za leczenie głowy a mój tato zmarł miał na początku zle dobrane leki i pytanie dla czego pani doktor nie położyła go do szpitala a w dniu wizyty do specjalisty był pogrzeb nie powinna leczyć mam do niej duży żal

Polecam Panią Doktor Pede ponieważ jest świetnym specjalistą przy tym miłą kulturalną i taktowną osobą .

Polecam Panią Doktor Pede ponieważ jest świetnym specjalistą
przy tym miłą kulturalną i taktowną osobą .