dr Urszula Perczyńska

Serdecznie polecam. Pani doktor jest bardzo mądrym pediatra. Nie ma pytania na które by mi nie odpowiedziała. Zawsze pomaga moim dzieciom i trafia z leczeniem.

Lekarz o bardzo wysokiej kulturze osobistej jednym lekarz z bardzo wielu który myje ręce przed podejściem do dziecka podejście ma niesamowite do dziecka a z wiedzą nigdy nas nie zawiodła i wyprowadziła moje dziecko z niejednego ciężkiego przypadku co inny umywali ręce szpitalm

Pani doktor leczy dwójkę moich dzieci i nie znam tak kompetentnej,miłej,wrażliwej osoby z całego serca polecam:)

Chodzimy do tej Pani Doktor z synkiem od 6 lat i mogę wypowiedzieć się tylko pozytywnie. Zawsze nam skutecznie pomagała. Dzięki niej dwukrotnie obyło się bez pobytu w szpitalu, choć raz sam byłem niemal już pewien, że bez tego się nie obędzie. Serdecznie polecam wszystkim, którym niestety zachorowało dziecko.

nie ma znaczenia czy wizyta odbywa się w przychodni czy w prywatnym gabinecie. pani doktor bada dziecko zawsze tak samo dokładnie, jest przemiła i zawsze dobrze diagnozuje choroby.

PANI DOKTOR NIE UMIE ZDIAGNOZOWAC CHOROBY MOJEJ MLODSZEJ CORKI. LECZYLA JA PONAD 1,5 MIESIACA I W KONCU WLADOWALYSMY Z CORKA W SZPITALU, NIE POLECAM

FANTASTYCZNA PANI DOKTOR. POD JEJ OPIEKĘ MEDYCZNĄ PODDAŁAM JUŻ MOJE TRZECIE DZIECKO. OD 12 LAT TRAFNIE DIAGNOZUJE CHOROBY MOICH POCIECH. POLECAM:):):)

Bardzo dobry lekarz. Super podejście do dziecka.

Bardzo dobry lekarz. Super podejście do dziecka.

Najlepszy pediatra jakiego znam. Leczyłem u Pani doktor dwoje swoich dzieci diagnozy zawsze trafne. Dzieci uwielbiają Panią doktor.

Najlepszy pediatra jakiego znam.
Leczyłem u Pani doktor dwoje swoich dzieci diagnozy zawsze trafne.
Dzieci uwielbiają Panią doktor.

Uważam, że to najlepszy pediatra w naszej okolicy. Pani Doktor jest miła zarówno dla dziecka jak i dla rodziców, cierpliwie odpowiada na wszystkie pytania. A moje dzieciaki nie chca iśc do nikogo innego, tylko do swojej Pani Doktor.