lekarz Urszula Piasecka

Niestety nie mogę polecić Pani doktor. Potraktowała mnie bardzo 9bcesowo: "daje pani okulary jakie pani chce" i "poczyta sobie pani o tej chorobie w internecie ", "po co mam pani tłumaczyć. Czy pani wie co to jest siatkówka I nerw wzrokowy. Za co jest odpowiedzialny nerw wzrokowy. Na prośbę wyjaśnienia dotyczącego choroby odpowiedziała że są zmiany w nerwie wzi zawołała następnego pacjenta na zasadzie Twój czas się skonczył. Nie zrobiła wszystkich badań. Na badanie dna oka i pole widzenia miałam się umówić na marzec.. Ale przychodnia ma terminy na 2024 rok więc odsyłam gdzie indziej. Czekałam na wizytę 4 miesiące. Może prywatnie doktor poświęca czas i tłumaczy ale na Nfz jestes tylko numerkiem, który trzeba jak najszybciej wypchnąć z gabinetu. Przykre to, bo miko 4 miesięcy czekania i tak musse iść do innego okulisty.

Pełny profesjonalizm, zrozumiałe informacje o diagnostyce i leczeniu, bardzo miła, empatyczna. Polecam w pełni.

Bardzo dobry specjalista. W prosty zrozumiały sposób przekazuje informacje dotyczące diagnozy i leczenia .Empatyczne i życzliwe podejście do pacjenta. Szczerze polecam Panią doktor.

Pełen profesjonalizm w podejściu do pacjenta, diagnostyce i leczeniu. Bardzo miła i uprzejma. Lekarz godny polecenia.

bardzo dobry fachowiec, życzliwa, kompetentna bardzo mi i mojej córce pomogła w diagnostyce i leczeniu. Oddana pacjentowi nie liczy czasu, jak trzeba doradzi i pomoże w doborze innych lekarzy nie koniecznie z swojego rejonu. Bardzo miła serdeczna osoba przy tym szczera w wydawaniu opinii o chorobie pacjenta. Bardzo dobry fachowiec. POLECAM.