lekarz Urszula Piasecka

Arogancka.Po informacje odesłała do internetu, chociaż podczas poprzedniej wizyty prosiła, żeby ich tam nie szukać (czego się wyparła). Nie korzysta, albo nie prowadzi kartotek. Nie słucha pacjenta, nie wyjaśnia, pogania. Bardzo przykra wizyta

Nie polecam Pani doktor lata świetności ma już za sobą, pogoń za pieniędzmi stała się ważniejsza od pacjenta , nie prowadzi kart pacjętów których przyjmuje prywatnie więc nie wie na kolejnej wizycie co było zalecone

Osobiście nie polecam. Otrzymałam receptę na wykonanie okularów, które okazały się zbyt słabe. Poniosłam koszty dwukrotnie. Pani Urszula do błędu się nie przyznała. Uczucia mam mieszane. Wszystko chaotycznie, bo następni czekają.

Niestety nie mogę polecić Pani doktor. Potraktowała mnie bardzo 9bcesowo: "daje pani okulary jakie pani chce" i "poczyta sobie pani o tej chorobie w internecie ", "po co mam pani tłumaczyć. Czy pani wie co to jest siatkówka I nerw wzrokowy. Za co jest odpowiedzialny nerw wzrokowy. Na prośbę wyjaśnienia dotyczącego choroby odpowiedziała że są zmiany w nerwie wzi zawołała następnego pacjenta na zasadzie Twój czas się skonczył. Nie zrobiła wszystkich badań. Na badanie dna oka i pole widzenia miałam się umówić na marzec.. Ale przychodnia ma terminy na 2024 rok więc odsyłam gdzie indziej. Czekałam na wizytę 4 miesiące. Może prywatnie doktor poświęca czas i tłumaczy ale na Nfz jestes tylko numerkiem, który trzeba jak najszybciej wypchnąć z gabinetu. Przykre to, bo miko 4 miesięcy czekania i tak musse iść do innego okulisty.

Pełny profesjonalizm, zrozumiałe informacje o diagnostyce i leczeniu, bardzo miła, empatyczna. Polecam w pełni.

Bardzo dobry specjalista. W prosty zrozumiały sposób przekazuje informacje dotyczące diagnozy i leczenia .Empatyczne i życzliwe podejście do pacjenta. Szczerze polecam Panią doktor.

Pełen profesjonalizm w podejściu do pacjenta, diagnostyce i leczeniu. Bardzo miła i uprzejma. Lekarz godny polecenia.

bardzo dobry fachowiec, życzliwa, kompetentna bardzo mi i mojej córce pomogła w diagnostyce i leczeniu. Oddana pacjentowi nie liczy czasu, jak trzeba doradzi i pomoże w doborze innych lekarzy nie koniecznie z swojego rejonu. Bardzo miła serdeczna osoba przy tym szczera w wydawaniu opinii o chorobie pacjenta. Bardzo dobry fachowiec. POLECAM.