lekarz Urszula Robaszewska

Neurolog dziecięcy

Niestety Pani doktor jest już w podeszłym wieku i nie powinna praktykować już dłużej jako lekarz neurolog. Czas został zmarnowany, przytyki i kąśliwe uwagi ze strony pani doktor również nie na miejscu. 100% nie polecam!

Polecam gorąco Panią doktor. Bardzo miła Pani. Wizyta przebiegła w bardzo miłej atmosferze. Dokładnie zbadała nasze maleństwo. Jestem bardzo zadowolona.

Bardzo miła i fajna Pani doktor. Zdecydowanie polem. Uważam ze to prawdziwy lekarz z powołania.Jestem bardzo zadowaolona z tej wizyty:)

Nie polecam ,Pani dr nie ma warunków do przyjmowania niemowlaków,moje dziecko zbadała na jakims drewanianym ,,czymś" z półką!! bałam się,że moje dziecko uderzy się w głowę!Jeżeli chodzi o diagnoze nie postawiła jej,a poleciła ,mi Pania rehabilitantkę znana ,sławną mgr R , a co sie pozniej okazało ta Pani nie ma kwalifikacji,szkoda gadać,a poza tym niech Pani dr pójdzie już na emeryturke....

Byłam u pani Dr z 3m dzieckiem. Pani Dr poświęciła nam dużo czasu, dokładnie przebadała dziecko, szczegółowo wyjaśniła i odpowiedziała na nasze pytania. Nie zleca niepotrzebnych badań jeśli nie widzi potrzeby dla tzw. ''świętego spokoju''. Nie jest też pazerna na kasę. Wizyta trwała dobrą godzinę i zapłaciliśmy 50zł z rachunkiem. Uważam, że mogę śmiało polecić tego lekarza innym, my byliśmy bardzo zadowoleni z wizyty.

Na prawdę polecam Panią doktor. To prawdziwy lekarz z powołaniem!!!

Na prawdę polecam Panią doktor. To prawdziwy lekarz z powołaniem!!!

Pani doktor owszem jest bardzo miła i poświęca dużo czasu na obejrzenie malucha ma z nim dobry kontakt ale całkowicie bezpodstawnie wydaje opinie zazwyczaj bardzo poważną diagnozę!!!!Naszą córeczkę zakwalifikowała jako bezwład ręki spowodowany uszkodzeniem mózgu - była CAŁKOWICIE przekonana trafności swojej diagnozy. Po licznych konsultacjach okazało się że to okołoporodowe uszkodzenie barku i rehabilitacja w zupełności wystarczy . Była jedynym specjalistą?! który wydał taką opinię . Bardzo nas nastraszyła dopóki nie okazało się że to błędna opinia przeżywaliśmy KOSZMAR ! Polecam skonsultować WYROK Pani doktor!!!!!!!

Myślę, że to dobry lekarz. W trakcie wizyty pani doktor poświęciła wiele czasu mojemu dziecku. Była uprzejma, cierpliwa.