Urszula Rottengruber

1,4
2,2
1,2
1,6

bylam tez u tej Pani i nie polecam gada dużo i nie koniecznie na temat bo bierze 100 za godzine wiec naciąga jak najwięcej gadaniem nie pojde do niej wiecej

Kontakt z panią doktor wywołał na mnie takie skutki, że myślałam o popełnieniu samobójstwa.

wizyte u tej psychiatry mialam w grudniu 2012r. pani przyjmuje w smierdzacym i brudnym pokoiku starego bloku. na biurku stały wypalone kadzidełka oczywiscie to co spadło leżało. podczas wizyty do pokoju wszedł 4 razy jej mąż który czegos szukał. nie zapukał ani razu on aani ona nie przeprosili za takie wchodzenie. oczywiscie wszystko odbywało sie podczas tego jak ja mówiłam z czym przychodzę i jakiego typu problem mam. pani doktor karte pacjenta zrobiłą sobie na wyrwanej z zeszytu kartce. padły pytania o zarobki, standard zycia. oprócz wchodzącego męża pani doktor odebrałą 2x telefon komórkowy. nie przeprosiłą mnie za to. fatalna wizyta. zero kompetencji. zero tłumaczenia jakie leki wypisuje. zero czegokolwiek. nie wiem jak taki ktoś jeszcze funkcjonuje na rynku pracy. nie polecam zdecydowanie. acha za wizytę skasowałą mnie na 200zł!!!!

Pani doktor nie jest bardzo kompetentną osoba i nie bardzo przystępną... nie polecam!

nie polecam!!!!!!!!!!! po wizycie zastanawiałam się kto jest bardziej chory pani dr czy ja