lekarz Urszula Ruszczyńska

Znakomity lekarz! Zawsze bada piersi, przypomina o cytologii. Kompetentna i rzetelna. Serdecznie polecam!

Doktor kompetentna, zawsze bada piersi, mierzy ciśnienie, pilnuje terminów cytologi. Wizyta bardzo długo trwa, porazmawiać można o wszystkich problemach zdrowotnych nie tylko tych związanych tych z jej specjalizacją. MS

MS

Bardzo przyjazna, uprzejma, kompetentna Pani doktor

Bardzo przyjazna, uprzejma, kompetentna Pani doktor

Super Lekarz naprawdę polecam!! Bardzo miły kontakt, zainteresowanie pacjentem. Pani Doktor poświęca naprawdę dużo czasu jednej osobie i nie zbywa z każdym problemem można się do nie zwrócić. Naprawdę super lekarz.

Serdecznie polecam - bardzo profesjonalne i indywidualne podejście, duże doświadczenie i zainteresowanie pacjentem. Naprawdę, świetny lekarz!

wspanialy ginekolog ,bardzo kompetentna mila ,umiejaca sluchac ,nie czulam sie skrepowana ,polecam