Lekarze Wschowa

mgr Helena Zarzecka

Psycholog, Psychoterapeuta

Poradnia Zdrowia Psychicznego
67-400 Wschowa

Szczerze polecam! Pani Helena jest kompetentna, pomocna, otwarta. Nie ma dla niej problemu, którego nie da się rozwiązać. Jest genialna w swoim fachu. Pomogła mi!
Opinia dodana przez: M.

Dorota Klauza

Dietetyk

Gabinet dietetyczny Sekret Zdrowia
M.Konopnickiej 46
67-400 Wschowa

Polecam gorąco. Dzięki Niej pozbywam się wraz żoną zbędnych kilogramów. Jest bardzo miła i uprzejma Ceny za opracowanie diety i badanie są bardzo niskie.
Opinia dodana przez: Krystian

lekarz Lakshman Maleuwe

Wschowa

Profesjonalny, konkretny, serdeczny i pełen pozytywnej energii. Godny polecenia. Mm nadzieję, że nie da się pożreć polskiej biurokracji i systemowi punktowemu NFZ:》Joanna
Opinia dodana przez: Joanna

lekarz Leszek Litorowicz

Zielona 6

PROFESJONALNE PODEJSCIE DO PROBLEMU A BYŁA TO WIZYTA NA NFOZ.POLECAM

lekarz Jolanta Sobota-Heger

Poradnia psychologiczno-pedagogiczna
Oś.Jagielonów
67-400 Wschowa

Do pani doktor zapisany jest mój synek. Od pierwszej wizyty pani doktor jest profesjonalna, wykazuje rękę do dzieci, potrafi rozmawiać z rodzicami. Ogromne wrażenie zrobiła na mnie tym, że nawet w sytuacji różnicy zdań i poglądów potrafiła zachować należytą powagę i godność zawodu lekarza, przytaczając argumenty, które jej zdaniem uzasadniają sformułowane przez nią zalecenia medyczne. Jednocześnie wykazuje zrozumienie i empatię w stosunku do rodziców, którzy mogą mieć inne zdanie, i ...
Opinia dodana przez: Krystian

lek. dent. Anna Herman

Gabinet lekarsko - stomatologiczny A.W. Hermanowie
Wolsztyńska 21A
67-400 Wschowa

Zdecydowanie najlepsza dentystka. Pani Ania ma cudowne podejście do pacjenta. Mam traumatyczne przeżycia związane z innymi gabinetami dentystycznymi, tutaj na pierwszej wizycie dostałam gniotka, żeby się odstresować. Z każdą kolejną wizytą zdobyła całkowicie moje zaufanie. Polecam każdemu!
Opinia dodana przez: Natalia

Robert Kurzawiński

Dermatolog, Dermatolog dziecięcy

Ambulatorium Lekarza Rodzinnego (wejście od bramy US we Wschowie), piętro I gabinet nr 8,
ul.Zielony Rynek 7
Wschowa

Świetny specjalista, zdecydowanie polecam. Bardzo pomocny, uprzejmy, przykuwa szczególną uwagę do problemu oraz bardzo szybko stawia trafne diagnozy, a co tym idzie leczenie.
Opinia dodana przez: Anomin

lekarz Krzysztof Szulc

Neurolog

67-400 Wschowa

bardzo dziękuję za profesjonalizm..... i za Profesora z Poznania również. Pozdrawiam
Opinia dodana przez: Lidia

lekarz Stefan Olszewski

Zielona 10
67-400 Wschowa

Ja, aż tak się nim nie zachwycam. Po pierwsze, rzeczywiście jest bardzo miły, ale jaki ma być skoro to jest gabinet prywatny i z tego ma dochód. Co do metod leczenia nie podoba mi się jedno, a mianowicie bardzo często stosowanie różnego rodzaju wziewk. Owszem mniej stosuje antybiotyków, ale te sterydy we wziewkach mi się nie podobają. Czy wszyscy muszą być jak Bjoergen?

lekarz Kinga Moskal

Lekarz medycyny ratunkowej

67-400 Wschowa

Bardzo kulturalna i znająca się na swojej pracy p. doktor. Cierpliwa i rzeczowa. Cała ekipa która pełniła dyżur była profesjonalna i pomocna. Myślę że to właśnie lekarz wprowadza taką dobrą atmosferę gdzie chory człowiek czuje się spokojny i zaopiekowany mimo problemów zdrowotnych
Opinia dodana przez: Kasjana

dr Zofia Czudowska

67-400 Wschowa

Pani Doktor jest wspaniałym, kompetentnym lekarzem, któremu można zaufać w 100%. Pozdrawiamy serdecznie nasza kochaną Pania Doktor. Rodzice Julii S.

lekarz Abdul Zeid

Nowy Szpital we Wschowie Szpitalne stacjonarne całodobowe świadczenia zdrowotne
ks. Kostki 33
67-400 Wschowa

Bardzo dobry fachowiec. Miałem operację przepikliny pachwinowej. Polecam Pana doktora. Złote ręce. Profesjonalne podejście, zdecydowanie. Oby więcej takich lekarzy. Pozdrawiam
Opinia dodana przez: Marek z Nowej Soli

lekarz Waldemar Herman

Endokrynolog, Internista

Zielona 8
67-400 Wschowa

Pan doktor to cudowny, kompetentny lekarz. Bardzo uprzejmy, miły. Leczy kompleksowo. Proszę mu zaufać, a naprawdę wyleczy. Miałam bardzo trudny i rzadki przypadek choroby, w tej chwili nie biorę żadnych leków i czuję się bardzo dobrze. Gorąco polecam.
Opinia dodana przez: Maria

lekarz Wojciech Motwicki

67-400 Wschowa

Bardzo dobry lekarz. Szybka i fachowa diagnoza. I szybko wykonany zabieg. Lekarz z powołania i jest profesjonalnym chirurgiem. Polecam! I jeszcze raz dziękuję za przeprowadzony zabieg😉
Opinia dodana przez: Łukasz Muszkieta

lekarz Marta Kuźmiak

Psychiatra

Nowy Szpital we Wschowie Szpitalne stacjonarne całodobowe świadczenia zdrowotne
ks. Kostki 33
67-400 Wschowa

Polecam Panią Martę od serca, jest bardzo dobrym lekarzem, potrafi dobrać leki a także wysłuchać pacjenta, doradzić, wesprzeć.
Opinia dodana przez: Katarzyna

lekarz Urszula Sołtysiak

K.Wielkiego 14
67-400 Wschowa

Pani Urszula prowadziła moje zdrowie od dziesiątek lat, jestem bardzo zadowolony z Pani Urszuli, jak byłem dzieckiem cieżko chorowałem,pani Urszula postawiła prawidłową diagnoze i dzięki tej sympatycznej pani zyje. Obecnie mam ponad 30 lat
Opinia dodana przez: Adrian

lekarz Danuta Załuska

Nowy Szpital
Wschowa

Jedyna Pani doktor do której mam pełne zaufanie, moje dzieci są w dobrych rękach, zawsze trafia z diagnozą, dokładnie bada, dzieci na wizycie zadowolene. Pozdrawiamy Igor i Martynka.
Opinia dodana przez: Dorota

Mariola Welgus-Szara

boczna
67-400 Wschowa

Jestem bardzo zadowolona z wizyt u pani ginekolog. Pierwszy raz do niej poszłam w wieku 17 lat i miała bardzo dobre podejście jak do tak młodej osoby.

Grażyna Kozioł-Szablowska

Lekarz medycyny pracy, Lekarz rodzinny

Gabinet lekarski
67-400 Wschowa

Panią doktor spotkałam na wieczorynce . Dziecko miało temperaturę 39 i nie mogłam jej zbić . Do tego mocny kaszel i bolesność brzucha . Dziecko było bardzo niespokojnie i cały czas płakało . Po 22 stwierdziłam ze jedziemy na wieczorynke. Pani na dzień dobry powiedziała, ze od takich przypadków jest lekarz rodzinny i pouczyła mnie ze do 2 roku lekarz powinien niezwłocznie zbadać dziecko ( szkoda ze ona nie miała ...

lekarz Renato Moder

Westerplatt 21
67-400 Wschowa

Doktor Moder jest moim wielkim rozczarowaniem. Chodziłam do niego przez całą ciążę, wtedy byłam z niego w miarę zadowolona, mimo że wizyty były krótkie, a raz nawet doktor zapomniał o skierowaniu mnie na konieczne badania. Jego prawdziwą twarz odkryłam na wizytach kontrolnych po ciąży. Czułam się u niego jak zło konieczne - wizyty trwają max 5 minut, doktor nic nie tłumaczy, zbywa pacjentki. Gdy przyszłam do niego z 20-dniowym krwawieniem ...
Opinia dodana przez: Daria