lekarz Urszula Sołtysiak

Z punktu widzenia kompetencji medycznych nie mogę wiele napisać na temat pani doktor, ponieważ mój synek zapisany jest do innego lekarza. Mogę natomiast dość sporo napisać na temat kompetencji społecznych, etycznych i moralnych, jakie prezentuje pani doktor podczas wykonywania swojego zawodu. Niestety, jest to ocena skrajnie negatywna! Tak jak wspomniałem przed chwilą, do pani doktor nie jest zapisany mój synek. Mimo to w ostatnim czasie moja żona została zaatakowana słownie przez panią doktor w korytarzu przychodni. Pani doktor krytykowała moją żonę za decyzję, jaką podjęliśmy jako rodzice w zakresie zdrowia ...

Tak jak wspomniałem przed chwilą, do pani doktor nie jest zapisany mój synek. Mimo to w ostatnim czasie moja żona została zaatakowana słownie przez panią doktor w korytarzu przychodni. Pani doktor krytykowała moją żonę za decyzję, jaką podjęliśmy jako rodzice w zakresie zdrowia naszego dziecka, nie szczędząc przy tym kąśliwych uwag i wyrzutów. Szczególnie ważne dla niniejszej opinii jest to, że cała scena miała miejsce w korytarzu przychodni, gdzie przebywali inni pracownicy przychodni (nie tylko lekarze!) i pacjenci oczekujący przed gabinetami na swoje wizyty. Pani doktor niespecjalnie przejmowała się tym, że może ujawnić dane potencjalnie objęte tajemnicą lekarską, poniżając i dyskredytując przy okazji moją żonę w oczach osób postronnych. Analizując całe zajście po czasie, gdy opadły nieco pierwsze emocje, wciąż jest mi bardzo trudno oprzeć się wrażeniu, że cały ten cyrk był jedynie aktem prywatnego wylania własnych frustracji i braku umiejętności emocjonalnego radzenia sobie ze zdaniem innych ludzi. Przerażające jest w tym wszystkim to, że żona tego dnia usiłowała jedynie umówić wizytę u zupełnie innych lekarzy, nie wyobrażając sobie nawet, że może paść ofiarą takiego zachowania. W szczególności ze strony osoby wykonującej zawód lekarza. Wierzę, że pani doktor może posiadać wszechstronną i aktualną wiedzę na temat swojej profesji, natomiast nie potrafię sobie wyobrazić, żeby tak toksyczna osoba mogła świadczyć wysokiej jakości usługi medyczne.
Sugeruję bardzo dobrze się zastanowić, przed wyborem tego lekarza!

Pani Urszula prowadziła moje zdrowie od dziesiątek lat, jestem bardzo zadowolony z Pani Urszuli, jak byłem dzieckiem cieżko chorowałem,pani Urszula postawiła prawidłową diagnoze i dzięki tej sympatycznej pani zyje. Obecnie mam ponad 30 lat

Leczę się u Pani Doktor od 15 lat. Kiedyś jako dziecko teraz jako dorosły. Szczerze polecam. Nie zamieniłbym na żadnego innego lekarza. Bardzo starannie i kompetentnie podchodzi do badania, celnie stawia diagnozy oraz dobrze dobiera leki. Poświęca czas, jest uprzejma i odpowiada na wszystkie pytania. Zawsze stara się znaleźć najlepsze rozwiązanie. Jest zarówno doświadczonym jak i zorientowanym lekarzem z pokorą podchodzącym do zawodu.

Brak podejścia do pacjenta. Jak chce się przełożyć wizytę to mówi że blokuje się telefon innym pacjentom. Za takiego lekarza to ja bardzo dziękuję .