lekarz Urszula Sołtysiak

Pani Urszula prowadziła moje zdrowie od dziesiątek lat, jestem bardzo zadowolony z Pani Urszuli, jak byłem dzieckiem cieżko chorowałem,pani Urszula postawiła prawidłową diagnoze i dzięki tej sympatycznej pani zyje. Obecnie mam ponad 30 lat

Brak podejścia do pacjenta. Jak chce się przełożyć wizytę to mówi że blokuje się telefon innym pacjentom. Za takiego lekarza to ja bardzo dziękuję .

Leczę się u Pani Doktor od 15 lat. Kiedyś jako dziecko teraz jako dorosły. Szczerze polecam. Nie zamieniłbym na żadnego innego lekarza. Bardzo starannie i kompetentnie podchodzi do badania, celnie stawia diagnozy oraz dobrze dobiera leki. Poświęca czas, jest uprzejma i odpowiada na wszystkie pytania. Zawsze stara się znaleźć najlepsze rozwiązanie. Jest zarówno doświadczonym jak i zorientowanym lekarzem z pokorą podchodzącym do zawodu.