Urszula Stawińska

1,5
1,8
1,3
2,3

Pani doktor beznadziejna. Byłam z wizytą z 16 to miesięcznym dzieckiem, wizyta przebiegła w ten sposób: opowiedziałam co jest dziecku, osłuchała, włożyła patyczek do buzi (niestety nieudolnie bo dziecko zwymiotowało), w aparacie do zbadania uszu właśnie wyczerpały się baterie i Pani doktor kazała abym to ja sprawdziła jak dziecko reaguje na dotyk. Po przyniesieniu działającego urządzenia stwierdziła, że dziecko ma za dużo woskowiny i ona nic nie widzi. Powiedziała, że dziecko jest niespokojne bo rosną mu zęby i ogólnie takie tam żeby nie przesadzać. Po wizycie u Pani doktor pojechaliśmy na sporną. Tam laryngolog nic nie mówił że jest zbyt dużo woskowiny choć pytałam. No i nie miał problemy stwierdzić, że dziecko ma zapalenie ucha. Ogólnie nie polecam.

Niestety muszę napisać, że bardzo się zawiodłam na tej Pani dr szczególnie, że wizyta odbyła się w Medicover czyli prywatnej przychodni, za opiekę w której słono się płaci. Pojawiłam się u Pani doktor na koniec 6 tygodnia ciąży z niepokojącymi wynikami usg - zagrożenie ciąży. Od dwóch tygodni walczyłam z infekcją górnych dróg oddechowych - uporczywy kaszel, który nie ustąpił pomimo brania antybiotyku. Pani doktor stwierdziła zapalenie gardła, przepisała jakiś syrop i nawet nie zapytała o zwolnienie!!! Ludzie od dwóch tygodni leczyłam się jak mogłam, bralam antybiotyk przepisany przez innego ...

Pani doktor stwierdziła zapalenie gardła, przepisała jakiś syrop i nawet nie zapytała o zwolnienie!!! Ludzie od dwóch tygodni leczyłam się jak mogłam, bralam antybiotyk przepisany przez innego lekarza, charczałam jak smok i chodizłam do pracy na budowie i niestety nie bylo poprawy. Pani doktor mnie olała.
Na drugi dzien mialam prywatną konsultacje z innym lekarzem, złapał się za głowę, mam leżeć i w koncu wydobrzeć, nie wolno mi pracować. Od razu dostałam dwa tygodnie zwolnienia. Nie polecam tej dziwnej Pani doktor!!!

jednym słowem katastrofa nic dodać nic ująć bardzo nie polecam !! pani oschła nie miła, dla dorosłych ani dla dzieci, kompetencje bardzo słabe mania wyższości nad pacjentem, nie słucha co się do niej mówi i nie ma pomysłu na leczenie, upiera się na siłę przy swoim choć nie ma racji, nie chce dawać skierowań na badania itd. straszna służbistka

wizyta z chorym dzieckiem- jeszcze dolegliwsze objawy choroby. szkoda słów

wizyta z chorym dzieckiem- jeszcze dolegliwsze objawy choroby. szkoda słów