lek. dent. Urszula Strzelec-Rokicka

3,3
3,2
3,4
3,1

Bardzo miła pani doktor,wizyta bez opóźnienia. Podjęła się ekstrakcji ósemki gdzie byłem kierowany na chirurgie. Było bezbolesnie i bardzo sprawnie.Polecam

Rewelacja mama ma zrobione super mosty , wygladaja jak wlasne zeby.Personel bardzo mily,naprawde gabinet godny polecenia. PANI DOKTOR SUPER POLECAM.

Bardzo dobre podejscie do dziecka.Pani Doktor bardzo mila,dziecko po wizycie u pani nie ma obaw przychodzic do gabinetu.Super polecam

Dentystka rozwirciła i zalepiła innego zęba, ból jest już tydzień a kontaktu z dentystą żadnego. należy uważać.

bylem kierowany na chirurgie przez 2 dentystow a ta pani sie podiela.bylo ciezko ale efekt super.polecam

bardzo miła,odpowiednie podejscie do dziecka. córka miło wspomina pania doktor

bardzo miła,odpowiednie podejscie do dziecka. córka miło wspomina pania doktor

Profesjonalne podejście do pacjenta, sprzęt stomatologiczny z wyższej półki zwiększa komfort leczenia.

Bardzo miła i fachowa obsługa,pierwszy raz nie boję się wizty u dentysty.Polecam w 100%

bardzo miła,rozchwiła wątpliwości.wizyta bezbolesna.

bardzo miła,rozchwiła wątpliwości.wizyta bezbolesna.

Niestety pierwsza opinia w tego typu rankingu pojawi się całkowicie negatywna. chodzi o umawianie się na wizytę u pani stomatolog. Można osobiście - co skutkuje oczekiwaniem na zapis przeszło pół godziny.Rejestracja telefoniczna jest błyskawiczna natomiast nic to się ma do godziny zapisu wizyty. Nigdy nie jest o czasie a co gorsze przyjmowani są pacjenci poza kolejnością i nie jest możliwa nigdy wizyta o czasie. Jest to koszmarne i całkowicie zniechęcające. Nie polecam.Chyba że ktoś lubi ubrac się ciepło i czekać. Powodzenia życzę.