lek. dent. Urszula Sucharzewska

Chirurg stomatolog

Jestem bardzo zadowolony, pełen profesionalizm. Pani doktor fachowo wytłumaczyła i profesjonalnie wykonała zabieg.

NIE POLECAM W dniu wczorajszym byłam na wizycie u Pani Doktor Sucharzewskej Urszuli na wizycie w celu wyrwania ósemki w Corten Medic na ul. Modzelewskiego 58, na NFZ, na którą czekałam ponad 2 miesiące. Przy umawianiu wizyty dopytywalam się czy będzie możliwe wyrwanie zęba podczas wizyty, Pani rejestratorka powiedziała ze tak, jeśli wezmę ze soba pantenogram. Na wizytę wzięłam pantenogram na plycie, jednak pani Doktor nie mogła otworzyć zdjęcia na swoim komputerze, co mi udało się zrobić na 10 letnim laptopie. Na pytanie czy mogą mi zrobić pantenogram to dowiedziałam ...

NIE POLECAM
W dniu wczorajszym byłam na wizycie u Pani Doktor Sucharzewskej Urszuli na wizycie w celu wyrwania ósemki w Corten Medic na ul. Modzelewskiego 58, na NFZ, na którą czekałam ponad 2 miesiące. Przy umawianiu wizyty dopytywalam się czy będzie możliwe wyrwanie zęba podczas wizyty, Pani rejestratorka powiedziała ze tak, jeśli wezmę ze soba pantenogram. Na wizytę wzięłam pantenogram na plycie, jednak pani Doktor nie mogła otworzyć zdjęcia na swoim komputerze, co mi udało się zrobić na 10 letnim laptopie. Na pytanie czy mogą mi zrobić pantenogram to dowiedziałam się że w teorii tak, ale i tak nie usunie mi pani Doktor zęba, bo takie zabiegi robi zazwyczaj rano. Zostałam umówiona oczywiście na godzine popołudniowa w celu wyrwania zęba. Jeśli chciałabym dalej usunąć na NFZ zęba, to pani Doktor 'wyjdzie mi na przeciw' i przyjmie mnie na konsultacje za tydzień i ja mogę jeszcze ponad kolejne 2 miesiące poczekac na usunięcie zęba. Laczny czas oczekiwania na usunięcie ósemki, przy 'korzystnym' nastawieniu Pani Doktor to 5 miesięcy.
Pani Doktor podczas wizyty była niemiła i arogancka.
NIE POLECAM

Niemiła, zarozumiała, wykonuje zabieg "w biegu", rozrywa usta, rani dziąsła, wiertła i inne pilniki wpadają w buzię pacjenta (wypadają z maszyny). Obgaduje razem ze swoimi asystentkami innych lekarzy podając ich nazwiska. Krytykuje swoje asystentki w bardzo arogancki sposób. Jedna nawet zasłabła. Tnie dziąsło na potęgę. Fatalnie zszywa, zostawiając nici na 4 cm w buzi. Najgorszy stomatolog jakiego spotkałam. Szkoda na tę Panią naszych podatków. Żałuję, że musze dać najmniej jedna gwiazdkę, bo ta Pani nie zasługuje na żadną. Nie polecam, odradzam.