dr n. med. Urszula Tarnowska

Pani doktor jest niezwykle miłą i kompetentną osobą. Poświęciła mi odpowiednią ilość czasu mimo sporej kolejki w poczekalni. Wszystko dokładnie tłumaczy. Polecam wizytę u niej.

Dr Tarnowska jest bardzo kompetentna i naprawdę stara się pomóc pacjentowi. Bardzo polecam.

Byłam u pani doktor na mojej pierwszej wizycie i jestem zadowolona z jej przebiegu. Nie mam porównania z żadnym innym lekarzem więc moja opinia może nie być obiektywna ale wydaje mi się, że jest to bardzo dobry lekarz. Pani jest bardzo miła uprzejma, przeprowadziła bardzo dokładny wywiad, zleciła USG. Samo badanie trwało bardzo krótko, było co prawda bardzo krępujące ale na pewno nie bolesne. Podobnie jeśli chodzi o badanie piersi. Zdecydowanie polecam.