lekarz Urszula Wątrobińska

Endokrynolog

Cudowna lekarka i kobieta o wielkim sercu. Jest bardzo zaangażowana, cierpliwa, troskliwa, dokładnie odpowiada na każde pytanie i tłumaczy. Podjęła się naprawdę wielu działań zmierzających do wyjaśnienia przyczyny każdej mojej najdrobniejszej dolegliwości. Zawsze z trudnością opuszczałam gabinet, ponieważ atmosfera była tak miła. Nie potrafię opisać tego jak bardzo jestem jej wdzięczna za to co dla mnie zrobiła. Jestem przekonana, że nigdy nie znajdę lepszego i tak skutecznego lekarza. Z całego serca polecam!

Bardzo kompetentna lekarka, do tego życzliwa i uprzejma, leczy kompleksowo, rozmawia zarówno z dzieckiem jak i rodzicem, dlatego zyskuje zaufanie dzieci i rodziców. Polecam.

bardzo konkretna i kompetentna, do leczenia i diagnozy podchodzi kompleksowo i z zaangażowaniem, leczę się od kilku lat i jestem w 100% zadowolona, polecam każdemu

bardzo dobry lekarz polecam wszystkim dobrze się spisuje

bardzo dobry lekarz polecam wszystkim dobrze się spisuje

Dlaczego panią doktor Wątrobińską oceniłem na same piątki?? - tylko dlatego, że nie ma tu szóstek!