lekarz Urszula Węgrzycka

Neurolog dziecięcy, Pediatra

1,6
1,6

Jestem po wizycie z dzieckiem i jak do tej pory nie trafiłam na tak niesympatyczną i odpychającą osobę.Kompletnie bez podejścia do dziecka, ja sama jako mama miałam ochotę stamtąd wyjść i podziękować jej za tą wizytę, nie mówiąc o dziecku, które powiedziało, że już więcej tam nie pójdzie.Teraz się nie dziwię, że tak szybko miałam wizytę do tej pani bo pewnie nikt nie chce tam iść. Odradzam, nie popełniajcie tego błędu i nie róbcie tego swoim dzieciom.

Bardzo nieuprzejmą osoba, wręcz opryskliwa, nakrzyczała na mnie po zadaniu prostego pytania. Nie polecam nikomu wręcz polecam nie tracić czasu na taki brak kompetencji.

Niestety ta Pani jest bardzo nie miła, dziecko bardzo się wystraszyło tej wizyty. Wykonało polecenia tej Pani, oprócz jednego po czym lekarka nakrzyczała na nie że w takim razie " wpiszę Ci w kartę że nie umiesz" dramat nie wizyta. Jak można do dziecka 5letniego tak mówić, jak to dziecko na wizycie ma cokolwiek zrobić jak ona straszy na wejściu. Nie mówiąc że na dzień dobry nakrzyczała na mnie że przychodzę bez badań. Nawet nie interesowała ją historia wcześniejszego leczenia. Omijać, omijać i jeszcze raz omijać bo szkoda nerwów i czasu.

Niestety trafiłam tą panią doktor, żałuję zmarnowanego czasu. Miejsce nieprzyjazne dla dzieci, a pani doktor opryskliwa, niemiła, nie ma wogóle podejścia do dzieci. Odradzam rodzicom to miejsce, nie róbcie tego swoim dzieciom, dla starszych dzieci to może być trauma (ja na szczęście byłam z 6 miesięcznym dzieckiem więc nie będzie tego pamiętała).

Jeżeli oceniać uprzejmość Pani doktor to było OK. Ale rozmowa podczas wizyty dotycząca tego co się dzieje, objawy, posiadane dotychczasowe wyniki badań to wielka PORAŻKA. Wizyta jednorazowa, szkoda czasu. Nie polecam.

Byłam raz i nigdy więcej nasz noga tam nie stanie ,doktorka niemiła strasząca dziecko policja nie polecam ,

Zgadzam się ze wszystkimi opiniami negatywnymi na temat tej „lekarki”. Brak podejścia jakiegokolwiek podejścia do dziecka. Dodam ze nigdy w żadnym gabinecie moje dziecko nie odmówiło badania . Nigdy nie napisałam również opinii o żadnym lekarzu . Dziś zmieniłam zdanie uważam ze należy ostrzec innych. Wizyta nie udała się, dziecko się wystraszyło, pani nie odeszła nawet na chwile zza biurka. Rutynowo wypytała o dane coś zapisała w karcie i tyle .Badanie nie zostało wykonane. Usłyszałam ze „dzieci takie właśnie są i możemy chodzić 10 razy to może się zbada”.Zmarnowany czas i nerwy rodzica i dziecka . Mam nauczkę ….jeśli są krótkie terminy do lekarza … należy czytać opinie o lekarzu. Tu negatywne okazały się prawda. Warto się zastanowić i oszczędzić nerwów.

Lekarka niemiła, opryskliwa, nieuprzejma. Nie powinna mieć styczności z dziećmi. Nie słucha co się do niej mówi, tylko chce przepchnąć swoją teorię i udowodnić, że rodzic nie wie, co się dzieje z jego dzieckiem i po co w ogóle ta wizyta (za którą de facto bierze z NFZ pieniądze!). Podważa kompetencje innych specjalistów, zasadność skierowania na różne badania. W odpowiedzi do lekarza prowadzącego pisze totalne głupoty, po czym brak w tym wszystkim jej opinii, jako neurologa. Nie raczy nawet spojrzeć na wyniki badań i opisy. Totalna strata czasu i publicznych pieniędzy na tą wizytę! Cała wizyta przebiegała na stojąco, pomimo krzeseł w gabinecie - nawet nie poprosi, aby usiąść. Badanie robi z łaską, na odwal się. Odradzam wszystkim wizytę u tej Pani. Nic dziwnego, że do niej terminy wizyt są o wiele krótsze niż do innych specjalistów - to daje do myślenia!

Leczę córkę u pani doktor od pierwszego roku życia,obecnie ma 17 lat.To dzięki szybkiej reakcji pani doktor córka trafiła w niespełna miesiąc od wyniku RM do Centrum Zdrowia Dziecka do Warszawy celem dalszej diagnostyki.Diagnoza była okrutna i tak po latach myślę sobie co by było gdyby nie profesjonalizm pani doktor.To dzięki niej jesteśmy bo w porę mogliśmy reagować.

Nie wierzę w to co czytam. Pani doktor jest Miła uprzejmą poświęca swój prywatny czas ,świetnie tlumaczy i jest kompetentną w tym co robi. Polecam każdemu.