lekarz Urszula Witowska

1,6
1,6
1,4

Proponuję aby Pani Dzięciołjako przełożona już odsuneła od leczenia ludzi te Panią „doktor” to jest dramat jakie podejście ma do pacjenta,dziwie się że jeszcze jest na tym stanowisku.zero podejscia do pacjenta zero empati zero wytłumaczenia czego kolwiek poprostu dramat,albo Pani doktor mineła się z powołaniem albo „ząb czasu” już swoje zrobił ! Nie polecam nikomu wizyty u tej pani !

Jestem absolutnie zaszokowana brakiem empatii.. nie otrzymałam ani cienia uśmiechu, nie poznałam nawet diagnozy. W ciszy po badaniu wypisała receptę. Kolejnym razem kiedy chciałam profilaktycznie zrobić badania krwi usłyszałam, że badań nie robi się bo się chce. Nie mogę ocenić kompetencji i wiedzy Pani doktor bo nigdy nie poznałam nawet diagnozy, nie mowiac o jakiejkolwiek poradzie. Koszmar.

Pani doktor chyba powinna odejść już na emeryturę. Nigdy nie spotkałam tak niekompetentnej i niemiłej osoby. Zero wyczucia, traktuje pacjentów przedmiotowo, zapomina jakich "porad" udziela, po czym ma czelność wyzywać od "Jak taka Pani mądra to...". Każe dzwonić do siebie o danej godzinie, a potem ma pretensje o to, że się dzwoni nieumówionym - po prostu wariatka.

Ponad pół godziny mówienia, że nie ma czasu, nie wie, wniosku wypełnić nie może "bo ma szczepienia". Zero kompetencji i podejścia do pacjenta. Wylewa żal i frustrację zamiast wykonywać swoją pracę (o misji nie ma mowy).

Najgorsza lekarka z która miałam okazję się spotkać. - niekontaktowa (totalnie małomówna) Zapytała z czym przychodzę po czym po moim wywodzie co dolega nie dowiedziałam sie od niej niczego - nie stawia diagnozy Nie określa co sie dzieje, niczego nie tłumaczy. - w milczeniu wypisuje receptę nie mówiąc co dolega, co przepisuje i jak stosować Po tym jak lekarka wręczyła mi receptę przeglądnęłam co wypisała i sama wydusiłam od niej czy to co mi daje to antybiotyk - odpowiedziała "tak, antybiotyk." Nie dowiedziałam sie ile razy dziennie w jakich odstępach ...

Najgorsza lekarka z która miałam okazję się spotkać.

- niekontaktowa (totalnie małomówna)

- nie stawia diagnozy
Nie określa co sie dzieje, niczego nie tłumaczy.

Nie dowiedziałam sie ile razy dziennie w jakich odstępach czasowych - zero informacji.

- L4 z wielka łaska wypisane na... 1 dzień

Kolejna informacja która wydusiłam od pani Urszuli to czy dostanę L4, odpowiedz "po l4 do rejestracji".

Udałam sie do rejestracji a Pani ze zdziwieniem "to Pani ma L4 tylko na dzien dzisiejszy??". Powiedziałam ze nie uzyskałam żadnych informacji od doktor, dostałam antybiotyk na nie wiem ile dni ale na pewno nie na 1dzien... kompletnie nie polecam, pani Urszula Witowska powinna zmienić profesję, bo do kontaktu z pacjentem sie nie nadaje.

TO NAJGORSZA LEKARKA JAKĄ SPOTKAŁAM, POZBAWIONA KOMPLETNIE EMPATII DO LUDZI. SPÓŹNIŁA SIĘ DO PRACY 20 MIN. A PRZEZ NASTĘPNE 20 PIŁA SOBIE KAWĘ NIE WPUSZCZAJĄC PACJENTÓW DO GABINETU. NA WIZYCIE NIE UDZIELIŁA ŻADNYCH INFORMACJI A GDY PYTAŁAM O PRZEPISANE LEKI ODPOWIEDZIAŁA ŻE TO CO JEST NAPISANE MAM WYKUPIĆ W APTECE. PANI W APTECE ODRADZIŁA PRZEPISANY LEK, GDYŻ BYŁ NIE WSKAZANY DLA KOBIET W CIĄŻY, POZA TYM ŹLE WYPISAŁA DRUK L4. KOMPLETNIE POMYLIŁA SIĘ Z POWOŁANIEM. BARDZO NIE POLECAM

Ta pani jest człowiekiem który w mojej opinii minął się z powołaniem... Nie polecam!!!

Radzę poszukać innego lekarza.Pani doktor jest osobą bardzo małomówną, cięzko wyciągnąć od niej jakiekolwiek informacje nie mówiąc juz o diagnozie.

nie polecam,poprzednia opinia to reklama a nie opinia

nie polecam,poprzednia opinia to reklama a nie opinia

Polecam każdemu Panią doktor! jest osoba kompetentna ma mnóstwo pacjentów, nie znam osoby której by nie pomogła , ,wykorzystuje swoje znajomości z innymi lekarzami , żeby umówić na wizytę z wcześniejszym terminem!