dr n. med. Urszula Wojciechowska

Patomorfolog

Witam Byłam u pani doktor przypadkiem, z koleżanką na biopsji, ale podejście jako lekarza ma wiele do życzenia, po pierwsze , spóźniła się, tłumacząc się tym iż u niej wszyscy w domu są chorzy, po drugie, oglądając badania mojej koleżanki w miedzy czasie oglądała innej osoby, pytała się o rzeczy które nie dotyczyły badania które miało zostać wykonane, po trzecie , kozetka na której leżały pacjent, brudna , papier pod głową nie zmieniany no i ta cerata pod nogi(mamy XXI wiek),po czwarte, podczas badania nie zostały użyte żadne rękawiczki ani ...

Witam
Byłam u pani doktor przypadkiem, z koleżanką na biopsji, ale podejście jako lekarza ma wiele do życzenia, po pierwsze , spóźniła się, tłumacząc się tym iż u niej wszyscy w domu są chorzy, po drugie, oglądając badania mojej koleżanki w miedzy czasie oglądała innej osoby, pytała się o rzeczy które nie dotyczyły badania które miało zostać wykonane, po trzecie , kozetka na której leżały pacjent, brudna , papier pod głową nie zmieniany no i ta cerata pod nogi(mamy XXI wiek),po czwarte, podczas badania nie zostały użyte żadne rękawiczki ani dłonie umyte, gdzie przed chwiląw ich posiadaniu był długopis i różne papiery.
Żenada, mam nadzieję ,że nie będę musiała tam być.

Bardzo ciepła i miła osoba.Profesjonalna.To była moja 1wizyta i 1 biopsja dzięki odpowiedniemu podejściu Pani doktor to badanie nie było wcale takie bolesne.Robiąc usg szczegółowo wszystko mi wyjaśniła. Polecam tego lekarza z całym przekonaniem

Pani chyba nie zna się na zegarku. ..kolejna wizyta o półtorej godziny opóźniona olewanie pacjenta i jego czasu

Witam, czytałem wszystkie opinie i muszę się do nich odnieść bo nie pozostanę w spokoju. Na badaniu byłem około miesiąca od momentu w którym to piszę. Czas oczekiwania na badanie wydłużył się raptem kilka minut, ale jako rodzynek w towarzystwie Pań które tam oczekiwały szybko upłynął. Samo badanie było raczej bezbolesne strach większy niż ból. Przyszedłem zbadać guz w okolicach piersi dość spory bo na wygląd jak brzoskwinia , ale w trakcie odnalazł się też mały usytuowany w okolicach brodawki. Stąd moja opinia jest taka że tylko dzięki wnikliwości Pani ...

Przyszedłem zbadać guz w okolicach piersi dość spory bo na wygląd jak brzoskwinia , ale w trakcie odnalazł się też mały usytuowany w okolicach brodawki. Stąd moja opinia jest taka że tylko dzięki wnikliwości Pani doktor udało się go namierzyć więc, moja opinia jest taka:
PROFESJONALNE BADANIE, WNIKLIWE I DOKŁADNE, EMPATIA I SERDECZNOŚĆ(RZADKO SPOTYKANE DZISIAJ), otoczki i inne sprawy nie maja tu znaczenia.
JA POLECAM.
Życzę wszystkim zdrowia.
Piotr CH.

Zdecydowanie nie polecam tej Pani doktor. Co do kompetencji to raczej nie mogę się wypowiedzieć, nie jestem lekarzem i nie wiem czy jest kompetentna czy nie. Koszt wizyty oraz badania wyższy niż ten,o którym zostałam poinformowana przy telefonicznej rejestracji. Pani doktor gdy oglądała moje poprzednie usg drwiła z mojego miejsca zamieszkania wyrażając zdumienie, iż w e wiosce jest aparat ultrasonograficzny, podczas kiedy ten w gabinecie Pani doktor do nowoczesnych nie należy. Do biopsji nie założyła rękawiczek a w trakcie badania usg rozmawiała przez telefon (!) uzgadniając termin jakiegoś przeglądu w gabinecie. Zachowanie takie uważam za całkowicie nieprofesjonalne i skandaliczne. Niestety od Pani doktor w trakcie wizyty nie dowiedziałam się niczego na temat mojego przypadku. W opisie wyników biopsji jest błąd- dwa razy opisany jest płat lewy. Koszt wizyty i badania to 150 zł; za takie pieniądze oczekuję poświęcenia choć odrobiny czasu pacjentowi, uprzejmości oraz profesjonalizmu. Nie znalazłam tego u Pani doktor Wojciechowskiej dlatego nie polecam tego lekarza.

Niestety jestem bardzo niezadowolona z wizyty u pani dr. Lekarz niekompetenty, brak sprawności manualnej przy wykonywaniu biopsji i sprawnego sprzętu.. higiena w gabinecie również pozostawia wiele do życzenia. Nie polecam.

PAni dr sama w sobie naprawdę w porządku. Badanie również. Ale sama organizacja gabinetu... należy liczyć się z dużym poślizgiem, mimo iż umawianie jest na konkretne godziny (ja czekałam 45 minut).

Bardzo przesympatyczna pani doktor,bardzo miła i serdeczna osoba.Polecam ipozdrawiam panią ULĘ WOJCIECHOWSKĄ

Gdyby nie Pani dr.Urszula nie wiem co byłoby dalej.Chyba wylądowałabym w psychiatryku ale to ze względu na inna diagnozę biopsji zrobiona przez innego patomorfologa z Torunia. Pani dr.jak tylko zobaczyła zdjęcie usg innego lekarza bez zastanawiania się minutę powiedziała że to nic takiego i miała rację nie robiąc biopsji bo stwierdziła że jest nie potrzebna, ale mój nie pokój nie pozwolił mi żyć normalnie i na moją prośbę zrobiła mi cienko-igłową biopsję, oczywiście wynik wyszedł ok, żadnych zmian "podejrzanych"-- żadnych!!!!!!! Konkretna, nie owija w bawełnę, przy tym ciepła, serdeczna, wytłumaczy wszytsko. Szkoda tylko ze wczesniej do niej nie trafiłam bo gdyby tak było uniknęłabym niepotrzebnej operacji!!!! I żałuje że jej nie posłuchałam od razu kiedy zapewniała że jest ok i żeby tego nie ruszać, bo nie potrzebnie teraz przez innego lekarza, który mnie skrzywdził jestem pod opieką psychiatry. POLECAM PANIA DR. ULKĘ. TO PRAWDZIWY ANIOŁ!!!! Dziekuję Pani dr. Wierna pacjentka.

Z wielkim przekonaniem polecam osobom, które mają zalecenia do zrobienia biopsji, wizytę u Pani doktor Wojciechowskiej. Jest lekarzem konkretnym i zdecydowanym. Przede wszystkim wyjaśnia i tłumaczy problem cierpliwie i z wyrozumiałością. Przed i podczas badania uprzedza o kolejnych krokach. Bardzo sympatyczna, dowcipna i ciepła osoba.