dr n. med. Urszula Wojciechowska

Patomorfolog

Z największą satysfakcją wystawiam pozytywną opinię. Choć Pani doktor nie była na początku pewna co do rodzaju guza, poświęciła tyle czasu ile trzeba aby temat zgłębić. Inne ośrodki w Polsce potwerdziły później postawiona diagnozę Pani doktor. Praca z pewnością Pnią doktor pasjonuje a wszystkie mniej typowe przypadki przyjmuje do zbadania z wielkim zadowoleniem. Przy tym jest przesympatyczna osobą dająca wielke wsparcie psychiczne i kolejna sprawa nie do wyobrażenia w gabinecie prywatnym - nie skasowała ani złotówki.

Pani doktor jest niewatpliwie wspaniałym, kompetentnym i profesjonalnym lekarzem. Moje życie wygladałoby o wiele mniej pozytywnie, gdybym nie spotkała doktor Wojciechowskiej. Gorąco polecam jeżeli ktoś potrzebuje fachowej pomocy.

Gorąco polecam jeżeli ktoś potrzebuje fachowej pomocy.

Wzór do naśladowania.Od kilku lat biegam do Niej ze swoimi problemami.Zawsze spotkałam się z sympatią i ciepłem.Nie zostawał cień strachu z którym przychodziłam.Wiem,że diagnozy postawione przez Panią Doktor są rzetelne.Czuję,że jestem pod dobrą opieką.Od niedawna kontroluje się tam także moja córka.Polecamy Ją każdej znajomej potrzebującej diagnozy.

To wspaniały lekarz!!! Polecam serdecznie. Wielkie doświadczenie zawodowe , cierpliwość , delikatność w przeprowadzeniu badania (mam namyśli biopsje), szybki wynik badania.