lekarz Urszula Wrzałko

Jestem szczęśliwa,że taki wspaniały i kompetentny lekarz przyjmuje na kasę,.Inaczej nie byłoby mnie stać na leczenia,Wiem,ze Pani Dr jest bardzo wnikliwa,przy tym uprzejma.Ma wspaniale wyposażony gabinet,Najlepiej dobiera okulary ,iświetnie prowadzi moją jaskrę.Znajomi też Ją chwalą.

krótkie kolejki,szybka pomoc.miła atmosfera.można o wszystko zapytać.człowiek z przjemnośćią idzie do takigo lekarza,któty mu przyniesie ulgę w cierpieniu,wytłumaczy jak się leczyć

Zostałam przyjęta bez zbędnego czekanie,lekarz z duża wiedzą i doświadczeniem,wnikliwa osoba.Wyczuwa siś chęc pomocy za którą dziekuję.W razie potrzeby wiem gdzie mam się udać

moje drugie już dziecj\ko miało zapchany konalik ,od urodzenia łzawiło oczko.Poni okulisttka bardzo szybko wyleczyła dwójkę moich maleńkich dzieci,bez bolesnego zabiegu.Cała rodziana leczy się u niej

chc,,,,e bardzo podziękować Pani doktor za szybkie przyjęcie mnie i okazana pomoc i serdeczność.Jestem słatą pacjentka.Zawsze idę z zaufaniem

wnikliwy,zyczliwy lekarz,stara się pokierować właściwie leczeniem.Dba o zdrowie pacjenta,mobilizuje nie straszy.polecam

Bardzo nieuprzejma, źle wspominam wizytę i na pewno więcej tam nie pójdę

Bardzo nieuprzejma, źle wspominam wizytę i na pewno więcej tam nie pójdę

Zdecydowanie odradzam wizytę u tej pani.Niesympatyczna,niegrzeczna,niemiła,po prostu chamska. Pacjenci idą do niej,bo w Skarżysku przyjmuje "na NFZ",nie mają wyboru.

Pacjenci idą do niej,bo w Skarżysku przyjmuje "na NFZ",nie mają wyboru.