Urszula Wyrwińska

Lekarz godny polecenia, poświecą dużo czasu małemu pacjentowi, robi to bardzo dokładnie jak robi to każda mama

Lekarz z klasą. Wysoka kultura osobista, zaangażowanie. Polecam!

Lekarz z klasą. Wysoka kultura osobista, zaangażowanie. Polecam!

Najlepsza pani doktor,wie co robi,mówi do rodziców jak do ludzi-zrozumiałym językiem,kocha "swoje dzieci" i poświęca się im ,a co najważniejsze nigdy nie odmawia im pomocy,chociaż "nie ma już rejestracji i jest po godzinach pracy"

Dr Wyrwińska jest wspaniałym pediatrą leczy od wielu lat moją córkę,pragnęłabym aby dzisiaj wszyscy lekarze byli tak kompetentni jak ta lekarz,polecałabym ją każdej matce z pełną odpowiedzialnością

PO PROSTU ANIOŁ.!!!!!!!!Polecam gorąco panią doktor!!!!!!!!!!

PO PROSTU ANIOŁ.!!!!!!!!Polecam gorąco panią doktor!!!!!!!!!!

Przemiła Pani doktor, z cudownym podejściem do dzieci! Każdy mały pacjent jest dla Niej jednakowo ważny. Poza tym dokładna, skrupulatna , fachowo podchodząca do każdego chorego dziecka. Wzbudza ogromny szacunek i zaufanie.Cieszę się, że to właśnie Ona leczy moje dzieci.

Wspaniały lekarz pediatra, posiada odromną wiedzę w dziedzinie pediatri, zawsze trafia we właściwe diagnozy. Doskonałe podejscie do dzieci, duża cierpliwość i wyrozumiałość. Miła, uprzejma i baaaaaaardzo sympatyczna dr. Urszula Wyrwińska Gorąco polecam!!!!!!!!

Pani doktor jest przewspaniałym lekarzem,bardzo zależy jej na trafnym zdiagnozowaniu dziecka oraz wyleczeniu go.Ma szeroką wiedzę nie tylko z zakresu pediatrii,ale i z pokrewnych dziedzin medycyny.Jest kompetentna,przesympatyczna oddana dzieciaczkom.Tak wspaniałego lekarza jeszcze nigdy dotąd nie spotkaliśmy!!!Szczerze polecam Panią dr Urszulę!;>

Potwierdzam wszystkie poniższe komentarze. Podczas gdy większość narzeka na swoich pediatrów ja mojego mogę polecić wszystkim. Cierpliwa, ciepła, wyrozumiała osoba, wspaniały pediatra.

Dla Pani Doktor naleza sie wielkie podziekowania za serce jakie wklada w wykonywanie swojego zawodu.