Urszula Zimoch-Woźniak

Bardzo ubawiłam się czytając powyższe opinie. Widocznie miałam do czynienia z innym lekarzem, albo znerwicowani, sfrustrowani i prowincjonalni to autorzy tych opinii??? No nie wiem... Ja byłam na wizycie u niezwykle kompetentnej, empatycznej i życiowej kobiety. Na pewno wolę konkret i mówienie wprost od "słodzinkowatej" fałszywości. W dodatku nieziemsko cierpliwa. Fantastyczny człowiek!!!

No nie wiem...

Ja byłam na wizycie u niezwykle kompetentnej, empatycznej i życiowej kobiety.
Na pewno wolę konkret i mówienie wprost od "słodzinkowatej" fałszywości.
W dodatku nieziemsko cierpliwa. Fantastyczny człowiek!!!

Trafiłam z dzieckiem tu przez przypadek i radzę omijać szerokim łukiem. Znerwicowana niemiła kobieta, sfrustrowana wszystkim- takie mam odczucia. Niekompetentny i prowincjonalny lekarz.

Pani doktor zgaduje choroby. Uczona starej szkoły. Niestety nie wie nawet co jada 10miesięczne dziecko, myśli że tylko samo mleko. Dlatego nie dziwię się że do niej można zapisać się w każdej chwili a do drugiego pedriatry u nas to trzeba mieć szczęście, bo mają zapisanych pacjentów nawet na następny dzień.