dr Urszula Zygmunt milewska

3,3
3,6
3,7

Pani doktor bardzo miła i sympatyczna. W trakcie badania delikatna i rzeczowo odpowiada na pytania. Byłam na wizycie prywatnie i jestem bardzo zadowolona

Jak ma problem z pacjetkami w szpitalu to niech sie zwolni i niech siedzi w domu, bo łaski nie robi że przyłazi z wielką łaską do pracy i na wstepie denerwuje ludzi swoim zachowaniem. Płacę podatki i to dzięki nim istnieje służba zdrowia więc mogłaby się wysilic na odrobinę człowieczeństwa. Lekarz to nie bóg tylko zwykły pracownik!!!

Byłam u pani doktor na wizycie prywatnej było ok ale juz kiedy panstwowo poszłam z problemem to nie było juz tak miło była zimna jak bryła lodu!!!! Wiecej do niej juz nie poszłam.Chociaz znam osoby ktore chodza do niej i nie poszły by do zadnego innego doktora i bardzo sobie ja chwala!!!

Pani doktor rzeczywiście dość specyficzna ale myślę że idzie się do tego przyzwyczaić. Bardzo dobry i konkretny fachowiec... Bardzo pomogła mi zajść w ciążę. Polecam serdecznie.

JA chodziłam do pani doktor fachowa obsluga była ze mna przy dwoch porodach i nie wyobrazam sobie porodu bez niej bardzo bardzo polecam

Pani doktor jest miła i pomocna ale tylko na wizytach prywatnych, szkoda że na wizytach z NFZ już niekoniecznie!

jak chodziłam prywatnie to było spoko ale jak poszłam do osrodka to strasznie niemiła była ta wizyta nie polecam