Usg Ginekologiczne

Wolny termin: 2 Lip o 15:00. Sprawdź inny.
USG ginekologiczne Tarnówka lek. med. Krzysztof Serafin

lek. med. Krzysztof Serafin

USG ginekologiczne, USG Doppler

Ars Medica KRZYSZTOF SERAFIN Specjalistyczny Gabinet Ginekologiczno-Położniczy
ul. Warzywna 10/2
77-416 Tarnówka

Bardzo konkretny lekarz. Odpowiedział na wszystkie nurtujące mnie pytania. Wspaniały kontakt z pacjentem. Jestem ogromnie zadowolona z wizyty :)

Opinia dodana przez: Beata
USG ginekologiczne Warszawa dr Rafał Kuźlik

dr Rafał Kuźlik

USG ginekologiczne, Ginekolog

SaskaMed
Jana Nowaka-Jeziorańskiego 48
03-982 Gocław, Warszawa

Bardzo dobry specjalista! Przyszlam do pana doktora przerazona bo diagnoza byla tragiczna wystawiona przez innego lekarza. Cale szczescie ze na niego trafilam. Porobil badania uspokoil i teraz wszystko jest dobrze! Polecam wszystkim paniom!

Wolny termin: jutro o 12:00. Sprawdź inny.

dr n. med. Agnieszka Nalewczyńska

USG ginekologiczne, Ginekolog

Przychodnia i Szpital FORMMED Centrum Leczenia Wad i Zaburzeń Rozwojowych
Babice Nowe, Warszawska 197 D

Jestem bardzo zadowolona z zabiegów wykonanych przez Panią Agnieszkę gorąco polecam ja skorzystałam już trzeci raz i jestem zadowolona robiłam czoło oczy nici PDO i usta. Małgorzata z Warszawy.

Opinia dodana przez: Małgorzata

dr Maciej Pankau

Gościnna
Gdańsk

Dr Maciej Pankau jest świetnym lekarzem. Kompetentny, miły, potrafi słuchać pacjenta , zawsze uprzejmy, wszystko dokładnie wyjaśnia . Jestem bardzo zadowolona i moge polecić z czystym sumieniem Pana doktora !😊

Opinia dodana przez: Kinga

lek. med. Izabela Pabin

NZOZ Przychodnia Specjalistyczna Sono-Expert
ul. Obrońców Poczty Polskiej 4/2
83-000 Pruszcz Gdański

Super pani doktor, polecam wizytę u niej . Miła , cierpliwa wszystko wytłumaczy , nie wyobrażam sobie już chodzić do kogoś innego.

Opinia dodana przez: Gośka

Centrum Medyczne Medic House
ul. Biały Kamień 7

Polecam Pana Doktora każdej kobiecie. Miły i sympatyczny człowiek a do tego dobry specjalista. Wizyta u dr. Kozłowskiego zajęła mi ok. 15 minut. Wyszłam z gabinetu nie tylko z wiedzą na temat rozwoju mojego dziecka, ale również ze zdjęciami i płytą. Byłam w przychodni Medic House, którą też polecam, ze względu na aparaty USG, które pokazują płód w 4D.

Opinia dodana przez: Martyna N.
USG ginekologiczne Warszawa dr Urszula Jastrzębska

dr Urszula Jastrzębska

OCHOTA MEDICAL CENTER
Maurycego Mochnackiego 10
02-042 Ochota, Warszawa

Pani doktor nie była pierwszym lekarzem do którego zwróciłam się z moim problemem, ale pierwszym, któremu udało się go rozwiązać. Zamiast jak inni zlecać dużo kosztownych i bolesnych badań przeprowadziła bardzo szczegółową rozmowę, Następnie dokładnie wszystko wytłumaczyła i przedstawiła różne sposoby leczenia omawiając wady i zalety każdego z nich. Ten, który doradziła okazał się strzałem w dziesiątkę. Uprzejma, cierpliwa, widać, że posiada dużą wiedzę, jednocześnie traktuje pacjenta jak partnera. Szczerze mogę polecić :)

Opinia dodana przez: Eliza

lekarz Joanna Tomiczek-Szwiec

USG ginekologiczne, USG

Gabinet Lekarski
Gen. Zajączka 6/1
45-050 Chwałkowice, Opole

Bardzo fachowa, cierpliwa i pełna empatii. Serdecznie i szczerze polecam, zwłaszcza przyszłym mamom i paniom z problemami z zajściem w ciąży albo donoszeniem ciąży.

USG ginekologiczne Warszawa dr n. med. Anita Hamela-Olkowska

dr n. med. Anita Hamela-Olkowska

USG ginekologiczne, USG

SonoFem Centrum Medyczne
Ateńska 10 lok. 106
Saska Kępa, Warszawa

Świetna specjalistka od badań usg w ciąży, z dużym doświadczeniem. Byłam u kilku lekarzy na usg z powodu zwiększenia płynu owodniowego u płodu, ale tylko dr Hamela znalazła tego przyczynę. Bada bardzo dokładnie, do tego potrafi jednocześnie tłumaczyć co widzi. W gabinecie panuje miła atmosfera, można o wszystko zapytać. Jednym słowem wspaniały fachowiec! Będę chodzić już tylko do niej.

Opinia dodana przez: Eliza
USG ginekologiczne Warszawa dr n. med. Alina Krychowska-Ćwikła

dr n. med. Alina Krychowska-Ćwikła

Madalińskiego 57/10

Super kobieta godna polecenia. Rzetelnie i sumiennie podchodzi do pacjenta, wszystko dokładnie tłumaczy,wyjaśnia.Miła, sympatyczna, z poczuciem humoru. Można śmiało pogadać- wysłucha ,doradzi. Nie patrzy na zegarek i nie pospiesza pacjentów.
Super polecam !!!

Super polecam !!!