Lekarze Skarżysko-Kamienna

Stomatolog dziecięcy, Stomatolog

Dental & Estetic SPA lek.stom.Marta Nawrocka
ul.Sokola 19 a 1 piętro
26-110 Skarżysko-Kamienna

Dokonując tej oceny chciałabym tu serdecznie podziękować za moje leczenie u stomatolog Marty Nawrockiej odbyło się to bardzo profesjonalnie w miłej i przyjemnej atmosferze.Dzięki temu że Pani doktor dysponuje rentgenem mogłam zapomnieć o dawnych czasach kiedy to Rtg trzeba było robić w Szpitalu a u doktor w gabinecie robi się to w trakcie wizyty, ja miałam leczenie kanałowe a doktor wyjaśnia bardzo dokładnie procedury medyczne tak aby laik mógł je ...
Opinia dodana przez: Edyta

lek. med. Renata Pejas-Dembowska

Gabinet Lekarski, Skarżysko-Kamienna
ul. Wileńska 18
26-110 Skarżysko-Kamienna

Najlepsza Pani Doktor dzięki niej mam 2 zdrowe córeczki. Polecam i życzę najlepiej. Pani Doktor poprostu prze kochana. Troskliwa i dopilnowuje wszystkiego.
Opinia dodana przez: Xxx

lekarz Jacek Kapłański

Panaceum
1-go Maja 55
Skarżysko-Kamienna

Lekarz godny polecenia jak mało który, miły sympatyczny i zna siłę na rzeczy. Widać że gość jest lekarzem z powołania a nie jak 95% innych.
Opinia dodana przez: Krzysztof

mgr Michał Olczyk

Fizjoterapeuta, Rehabilitant

26-110 Skarżysko-Kamienna

Usługi godne polecenia każdemu- pełen profesjonalizm, przyjazna atmosfera redukująca stres oraz przystępna cena, na każdy portfel. Jestem bardzo zadowolona.

lekarz Barbara Barańska

Skarżysko-Kamienna

Dostępny zawsze nawet po godzinach pracy można dowiedzieć sie wszystkiego telefonicznie

lekarz Ewa Chmielnicka

Laryngolog

pl. Floriański 3
26-110 Skarżysko-Kamienna

Pani doktor , jest bardzo miła , była moim trzecim laryngologiem i już byłam na kilku wizytach , jestem zadowolona bardzo .

lekarz Andrzej Gil-Wrzesiński

Anestezjolog, Lekarz medycyny ratunkowej

26-110 Skarżysko-Kamienna

Przyjechał do mojej 3-letniej córeczki jako dyżurny lekarz pogotowia ratunkowego.Przedstawił się i przywitał z małą.Córka miała 41st.gorączki,ktora mimo podawania 300mg efferalganu w czopkach spadała tylko o 0.4st. Bardzo dokładnie zbadał dziecko i okazało się,że to zapalenie gardła z ropnym nalotem na migdałkach i stąd taaaka wysoka temp. Wypisał Sumamed i doradził jeszcze zimne okłady aby wspomóc obniżenie gorączki.

lekarz Andrzej Dembowski

Wileńsska 18
26-100 Skarżysko-Kamienna

Polecam z czystym sumieniem. Oby każdy lekarz podchodził do pacjenta jak doktor. Wszystko wytłumaczy co z czym się je.

lekarz Paweł Sroka

26-110 Skarżysko-Kamienna

Fantastyczny fachowiec, miły, uprzejmy i cierpliwy. Na wizytę przyszedłem niemal głuchy, gdy wychodziłem przeszkadzało mi bzyczenie komara. Pan Doktor pracował nade mną ponad pół godziny ale efekt przeszedł wszelkie oczekiwania. Niestety jest i skutek uboczny. Muszę szybko zmienić samochód na elektryka bo silnik ryczy tak, że trudno to wytrzymać, a tyle lat mi to nie przeszkadzało - ciekawe. Gorąco polecam wszystkim. Oby więcej takich lekarzy. Serdecznie dziękuję.
Opinia dodana przez: Bartłomiej

lekarz Andrzej Ludew

Skarżysko-Kamienna

Od dłuższego czasu leczę się u Pana Doktora. Jest moim lekarzem pierwszego kontaktu. Uważam, że jest bardzo dobrym zarówno lekarzem jak i Osobą. Kompetentnym, miłym i życzliwym. Na każdej wizycie zbiera szczegółowy wywiad. Ostatnio miałam problemy z sercem.Pan Doktor zlecił mi EKG. Oprócz tego daje mi skierowania na badania zarówno z krwi jak i na zabiegi fizykoterapii. Jestem zadowolona z opieki. Polecam wszystkim takiego lekarza. W przychodni Medicus X pracują ...
Opinia dodana przez: Małgosia

lekarz Bartłomiej Kamiński

Otolaryngolog

Przychodnia Rejonowa Nr 1
1 Maja 65
26-110 Skarżysko-Kamienna

Pan Doktor Bartłomiej Kamiński to godny polecenia, kompleksowość podejścia oraz uprzejmość.Polecam z całego serca.

lekarz Paweł Górski

Radiolog

Ultramedi
Skarżysko-Kamienna

Lekarz z ludzkim podejściem i wysoką kulturą osobistą.Żadko się zdarza w środowisku lekarskim, że ktoś normalnie porozmawia z człowiekiem - a dr Paweł to potrafi. Wysłucha, wytłumaczy, doradzi. Specjalista z bardzo dużą wiedzą, a do tego miły sympatyczny i zawsze służący pomocą. Pełen profesjonalizm, polecam!

dr Dorota Śliwińska

gabinet prywatny
świętokrzyska
26-110 Skarżysko-Kamienna

leczę zęby u pani doktor i jestem bardzo zadowolona z leczenia .Jest bardzo miła i uprzejma,wszystko wytłumaczy.ma bardzo dobre podejście do dzieci , które bardzo lubią do niej przychodzić na wizyte.polecam wszystkim panią doktor śliwińską,nie pożałujecie.

lek. dent. Anna Janas-Kocia

pl. Floriański 3
26-110 Skarżysko-Kamienna

Super dentystka . Miła, kompetentna, mądra a na dodatek ładna. Rzadkie połączenia. Warto polecić jej gabinet mimo długich kolejek.

lek. dent. Grażyna Michalik-Chojnacka

Piłsudskiego 44/19
26-100 Skarżysko-Kamienna

wspaniała, bez czekania w kolejce (co u niektórych występuje w gabinetach prywatnych) umawiasz się na daną godzinę i wchodzisz, dla mnie-wrażliwca na dentystę-rewelacja !!!

dr Bartosz Mozołowski

Radiolog

Przychodnia ul. Ekonomii 4
Ekonomii 4
26-110 Skarżysko-Kamienna

Lekarz godny polecenia! Wnikliwe i dokładne badanie w moim przypadku usg. Uprzejmy i w pełni profesjonalny. Kompetentny.
Opinia dodana przez: Martyna
Bardzo miła pani.Dokładnie omówiła sposób leczenia.Pomogła,efekty jej wskazań są pozytywne tak więc polecam.

Barbara Korycka-Olszewska

Internista, Anestezjolog

Szpitalny Oddział Ratunkowy - Szpital Powiatowy im. Marii Skłodowskiej-Curie w Skarżysku Kamiennej
26-100 Skarżysko-Kamienna

Basiu,jesteś naj................................................................................................................................................................................

lekarz Paweł Czubak

Neurolog

26-110 Skarżysko-Kamienna

Świetny, kompetentny, empatyczny, profesjonalny lekarz. Poświęcający czas i swoje umiejętności dla niesienia pomocy pacjentowi.Polecam jako bardzo dobrego lekarza.
Opinia dodana przez: Lucyna

lekarz Jadwiga Mazgal-Figiel

Sokola
Skarżysko-Kamienna

super profesjonalny lekarz polecam podchodzący z pełnym profesjonalizmem indywidualnie do każdego pacjenta serdecznie