Usg Jamy Brzusznej

ZOBACZ WOLNE TERMINY wizyta już od 120

Intima Clinic
GRZEGÓRZECKA, 67c/u11
31-559 Grzegórzki, Kraków

Dużo osob pisało już tutaj, że doktor Kwater bardzo ładnie tłumaczy wszystko pacjentom. Podpisuję się pod tym rękami i nogami. Ktoś mógłby się zaśmiać, ale mi naprawdę była potrzebna mini lekcja biologii, abym poczuła się pewniej i wiedziała jak będzie wyglądało nasze leczenie. Dziękuję!
Opinia dodana przez: Katarzyna
USG ginekologiczne Warszawa dr n. med. Krzysztof Kucharski

dr n. med. Krzysztof Kucharski

USG ginekologiczne, Ginekolog

ZOBACZ WOLNE TERMINY wizyta już od 150

Centrum Medyczyne Damiana - Wałbrzyska
ul. Wałbrzyska 46

Najlepszy lekarz ginekolog -położnik jakiego znam. Przesympatyczny z doskonałym podejściem do pacjentów. Dzięki niemu mam dwoje przecudownych dzieci - a podobno wg innych lekarzy miałam małe szanse na to żeby być mamą. Prowadził obie moje ciąże. Wizyta u Dr Kucharskiego to sama przyjemność. Szczerze polecam każdej kobiecie, która jest pełna obaw co do swoich wizyt u ginekologa.
Opinia dodana przez: monab1
USG Warszawa dr n. med. Krzysztof Nowosad

Szpital Lux Med
Puławska 455
02-801 Ursynów, Warszawa

wspaniały lekarz, bardzo kompetentny i w dobrym kontakcie z pacjentem.Biopsja gruboigłowa była praktycznie bezbolesna.
Opinia dodana przez: Bogna

Przychodnia i Szpital FORMMED Centrum Leczenia Wad i Zaburzeń Rozwojowych
Babice Nowe, Warszawska 197 D

To lekarz o ogromnej wiedzy i ogromnym autorytecie. Ilekroć pokazywałem wydruk z opisem wykonanym przez Pana Artura innym lekarzom, zawsze słyszałem ten sam tekst "Oo, to najlepszy specjalista". Przy okazji to przemiły człowiek.
Opinia dodana przez: Maciej
NAJLEPSZY LEKARZ,NA JAKIEGO DO TEJ PORY TRAFILAM,SZCZERZE POLECAM,DZIEKI NIEMU JESTEM JUZ PO USUNIECIU KAMIENIA,INACZEJ MUSIALABYM CZEKAC NA WIZYTE W RAMACH NFZ,POLECIL MI PRYWATNY SZPITAL GDZIE PRZYJETO MNIE NIEMALZE NATYCHMIAST(MAJA UMOWE Z NFZ WIEC NIC NIE PLACILAM),ZAWSZE BARDZO UPRZEJMY,TLUMACZY CHOROBY,ZABIEGI,BADANIA,REWELACYJNY CZLOWIEK
Opinia dodana przez: AGNIESZKA

CenterMed
ul. Waryńskiego 10a

Byłam na wizycie u Pana doktora w czerwcu 2017(usg piersi,sutki). Wizyta płatna, poświęcił mi bardzo dużo czasu. Na początku przeprowadził wywiad i zadawał dużo pytań, wykrył dużo więcej guzków, niż we wcześniejszym badaniu robionym nieco wcześniej.Na zadawane pytania odpowiadał mi.Ja jestem bardzo zadowolona. Przed badaniem nie czytałam opinii, i dobrze, ponieważ trochę jest negatywnych. Dla mnie był miły, uprzejmy,kompetentny i ja go polecam !
Opinia dodana przez: pacjentka

Czytając poniższe opinie na temat pana dr byłam trochę przerażona przed wizytą w Medaxie . Lekarz który mnie kierował zapewniał mnie o kompetencjach dr Majki. Będąc już po wizycie każdego mogę zapewnić, że pan doktor jest bardzo dobrym specjalistą . ( po 2 nie udanych biopsjach tarczycy u innych lekarzy stresowałam się przed 3 , 1 ukłucie i po sprawie udało się pobrać materiał bez problemu. Fakt doktor jest dość ...
Opinia dodana przez: Kataryzna

lek. med. Magdalena Kaniewska

USG, Internista

wizyta już od 100

Zespół Przychodni Specjalistycznych PRIMA
ul. Nowogrodzka 84/86, II piętro (winda)
02-018 Ochota, Warszawa

CenterMed