Usg Narzadow Rodnych

Opinia dodana przez: daria
USG Warszawa lek. med. Magdalena Grochecka

lek. med. Magdalena Grochecka

Ginekolog położnik, USG

Oddział Położniczy - Szpital Ginekologiczno-Położniczy im. Świętej Rodziny Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej

Lekarz z powołania, precyzyjny, konkretny, stawiająca trafne decyzje, przemiła, i bardzo uprzejma, poświęca dużo czasu i bardzo dobrze tłumaczy co z czym:) Polecam naprawdę warto, w moim przypadku po 7 latach trafiona diagnoza!!!Jako jedyna wysłuchała jakie mam objawy, zrobiła jedno badanie i proszę!!
Super!!
Opinia dodana przez: Aga

Czytając poniższe opinie na temat pana dr byłam trochę przerażona przed wizytą w Medaxie . Lekarz który mnie kierował zapewniał mnie o kompetencjach dr Majki. Będąc już po wizycie każdego mogę zapewnić, że pan doktor jest bardzo dobrym specjalistą . ( po 2 nie udanych biopsjach tarczycy u innych lekarzy stresowałam się przed 3 , 1 ukłucie i po sprawie udało się pobrać materiał bez problemu. Fakt doktor jest dość ...
Opinia dodana przez: Kataryzna