Usg Ortopedyczne

Wolny termin: 22 Sie o 15:30. Sprawdź inny. # 1

Szpital Dzieciątka Jezus
Ul. Lindleya

nie wiem co pacjenci mają do zarzucenia Panu doktorowi, po pierwsze jest tylko człowiekiem jak każdy z nas ma lepsze i gorsze dni, fachowiec świetny, zawsze znalazł dla mnie czas nawet jak był zabiegany, to szpital kliniczny więc i oczekiwania inne.
Jeśli chodzi o mój przypadek zabieg przeprowadzony błyskawicznie i wszystko ok. Jeśli jeszcze kiedyś będę miała problemy z ręką na pewno udam się do właśnie Pana doktora.

Opinia dodana przez: Maria

Babice Nowe, Warszawska 197 D

dr n. med. Tadeusz Jędrzejczyk

USG ortopedyczne, Traumatolog

Gliwice

bardzo dobry, podchodzący z sercem do pacjenta, wysoka kompetentność, cierpliwość, b.dobre wyniki leczenia

USG ortopedyczne Warszawa dr Karol Mochocki

dr Karol Mochocki

USG ortopedyczne, Ortopeda

Zespół Przychodni Specjalistycznych PRIMA
ul. Nowogrodzka 84/86, II piętro (winda)
02-018 Ochota, Warszawa

lekarz Piotr Zagórski

Wizyty domowe, USG ortopedyczne

Orto-Sport Indywidualna Praktyka Lekarska

Bielsko-Biała

Diagnoza pana doktora Piotra pozwoliła znaleźć przyczynę moich schorzeń, wytłumaczył i przypisał trafne leki, które pozwalają funkcjonować.Na wizycie czułam, że jest lekarzem ortopedą z powołania, znalazłam dobrego dociekliwego specjalistę .polecam każdemu człowiek anioł.Diana Małgorzata

Opinia dodana przez: Małgorzata Barbara

Luxmed
Zwycięska 6A, GALERIA ZONE
20-555 Lublin

Wszystkie zalety zostały wypunktowane powyżej. Chciałabym aby tacy lekarze byli we wszystkich specjalizacjach a świat byłby "zdrowszy". Miałam wykonaną min. artroskopię kolana...przy stwierdzonej chondromalacji II st. Brak mi słów aby wyrazić swoją wdzięczność za tak wspaniałą, kompleksową opiekę medyczną przed zabiegiem, w szpitalu i po zabiegu. Pacjent przez cały czas czuje wsparcie i pomoc lekarza, nawet w trakcie rehabilitacji,przy próbie uruchomienia funkcji mięśni. Jest oczywiste, że po zabiegu operacyjnym dolegliwości bólowe pojawiają się ale przy opiece dr i całego zespołu szpitala kolejowego (oddział ortopedyczny)ból jest tylko małym sygnałem, że była jakaś ingerencja celem usunięcia choroby. Podczas pobytu w szpitalu zaobserwowałam, że inne pacjentki prowadzone przez innych lekarzy, również były objęte intensywną opieką przez dr Bełżka. Szczerze polecam wszystkim tego wybitnego specjalistę.

Luxmed
Zwycięska 6A, GALERIA ZONE
20-555 Lublin

Jest uprzejma, potrafi wytłumaczyć co jest nie tak i jaka będzie najlepsza metoda leczenia i co najważniejsze potrafi pomóc. Polecam tego lekarza, bo bardzo mi pomógł.

lekarz Witold Ostrowicz

USG ortopedyczne, USG

gabinet USG
Chodkiewicza 31
47-400 Racibórz

Polecam. Lekarz godny polecenia. Bardzo uprzejmy, a przy tym profesjonalny. Rzeczowy człowiek, nie owijajacy w "bawełne".

Opinia dodana przez: Km

lekarz Lesław Karpiński

USG ortopedyczne, USG ginekologiczne

szpital dziecięcy
Niekłańska

Wspaniały lekarz! Kompetentny i cierpliwy. Znakomicie zdiagnozował jamę brzuszną. Polecam z przekonaniem.

Opinia dodana przez: Jan