Usg

Trafiłam do Pana Doktora poprzez artykuł ze strony. Jak usłyszałam, że moje dolegliwości mogą oznaczać boreliozę, to aż mi się płakać chciało. Całe szczęście, że istnieją tacy lekarze jak Doktor Pawłowski!! Nie mogłam trafić na lepszego !!
Opinia dodana przez: Aleksandra B
Warszawa USG lekarz Grażyna Korolczuk

lekarz Grażyna Korolczuk

Ginekolog położnik, USG

Korolczuk Grażyna, lek. med. Spec. ginekolog położnik. USG
Zwoleńska 127/10

wizyta już od 100
Bardzo dobry lekarz. Polecam wszystkim. Byłam u pani doktor z pierwszą ciążą, co prawda później ciążę prowadził już kto inny ale na pierwszych wizytach bardzo mnie uspokoiła. Ciąża była niespodzianką i miałam mętlik w głowie ale pani doktor na wszystkie pytania spokojnie odpowiedziała, wszystko wytłumaczyła. Ma takie ludzkie podejście do pacjenta. Można się poczuć bezpiecznie przy wizycie.

lek. med. Barbara Zeman

USG, Chirurg ogólny

Medycyna Dąb Warszawa
ul. Sienna 83 / wejście od ul. Żelaznej

wizyta już od 200
Polecam tego lekarza, świetny specjalista, pełen zrozumienia. Postawiona diagnoza była bardzo trafiona i pozwoliła na szybkie rozwiązanie problemu.
Opinia dodana przez: Przemysław
Warszawa USG ginekologiczne dr n. med. Krzysztof Kucharski

dr n. med. Krzysztof Kucharski

USG ginekologiczne, Ginekolog

Szpital Damiana - Wałbrzyska
ul. Wałbrzyska 46

wizyta już od 180
Pełen empatii niezwykłe sympatyczny , kompetentny Pan doktor. Poprzez szybkie decyzje, operację moje życie zostało uratowane. Będę mu zawsze wdzięczna .
Opinia dodana przez: Bożenna
Warszawa Ginekolog estetyczny dr Rafał Kuźlik

dr Rafał Kuźlik

Ginekolog estetyczny, USG ginekologiczne

SaskaMed
Jana Nowaka-Jeziorańskiego 48
03-982 Gocław, Warszawa

O zabiegu labioplastyki marzyłam od wielu lat. Długo szukałam odpowiedniego specjalisty, który byłby godny zaufania. W końcu trafiłam na dr Rafała Kuźlika. Konsultacja z Panem Doktorem tylko utwierdziła mnie w przekonaniu, że jest to właściwa osoba, której mogę powierzyć tak ważną część mojego ciała. Doktor Kuźlik po badaniu wszystko mi dokładnie wytłumaczył. Opisał przebieg zabiegu, pokazał podobne przypadki i efekty po zabiegu. Byłam bardzo zadowolona i pewna na 1000%, że ...
Opinia dodana przez: Karolina

dr n. med. Władysław Bryc

USG, RTG

Nałkowskiej 23
42-200 Częstochowa

lekarz ten wyleczył mnie z zapalenia prostaty ( choroby bardzo trudnej do leczenia i bardzo uciazliwej ) poswiecil mi naprawde maseczasu, odpowiadalna wszystkie pytania, potraktowal przypadek indywidualnie a nie podrecznikowo. wczesniej bylem u innych lekarzy ale oni albo mnie zbywali, albo przepisywali antybiotyki w 5 minut i kazali pojawiac sie co tydzien.
szczerze powiedziawszy, oszczedzilem u tego lekarza i czas, i pieniadze (leczenie poszlo sprawnie, i nie kazal mi sie ...
Kraków USG Doppler dr n. med. Aleksander Kwater

dr n. med. Aleksander Kwater

USG Doppler, Internista

Intima Clinic
GRZEGÓRZECKA, 67c/u11
31-559 Grzegórzki, Kraków

wizyta już od 120
Dużo osob pisało już tutaj, że doktor Kwater bardzo ładnie tłumaczy wszystko pacjentom. Podpisuję się pod tym rękami i nogami. Ktoś mógłby się zaśmiać, ale mi naprawdę była potrzebna mini lekcja biologii, abym poczuła się pewniej i wiedziała jak będzie wyglądało nasze leczenie. Dziękuję!
Opinia dodana przez: Katarzyna

Ewelina Monika Górska