Usg

USG, Chirurg ogólny

Medycyna Dąb Warszawa
ul. Sienna 83 / wejście od ul. Żelaznej

wizyta już od 200
Polecam tego lekarza, świetny specjalista, pełen zrozumienia. Postawiona diagnoza była bardzo trafiona i pozwoliła na szybkie rozwiązanie problemu.
Opinia dodana przez: Przemysław
Warszawa USG ginekologiczne dr n. med. Krzysztof Kucharski

dr n. med. Krzysztof Kucharski

USG ginekologiczne, Ginekolog

Szpital Damiana - Wałbrzyska
ul. Wałbrzyska 46

wizyta już od 195
Pełen empatii niezwykłe sympatyczny , kompetentny Pan doktor. Poprzez szybkie decyzje, operację moje życie zostało uratowane. Będę mu zawsze wdzięczna .
Opinia dodana przez: Bożenna
Warszawa Ginekolog estetyczny dr Rafał Kuźlik

dr Rafał Kuźlik

Ginekolog estetyczny, USG ginekologiczne

SaskaMed
Jana Nowaka-Jeziorańskiego 48
03-982 Gocław, Warszawa

Doktor Kuźlik to prawdziwy profesjonalista, a przy tym po prostu empatyczny i przemiły człowiek, słuchający co pacjent ma do powiedzenia (co nie jest wcale takie oczywiste). Pan doktor wykonywał u mnie planowe cc. Razem z mężem czuliśmy się dobrze zaopiekowani, co było naprawdę ważne, szczególnie że poród przypadł na apogeum pandemii w Polsce (początek listopada 2020). Po cc byłam zaskoczona że z pionizacją nie było problemu i że w pierwszej ...
Opinia dodana przez: Agnieszka

dr n. med. Włodzimierz Turniak

USG, Radiolog

OCDU DIAGNOSTA
Kołłątaja 4
05-402 Otwock

Doktor Włodzimierz Turniak jest wysokiej klasy ekspertem i człowiekiem o wysokiej kulturze osobistej.
Ma szerokie, holistyczne spojrzenie, potrafi pomóc poprzez życzliwą rozmowę.
Opinia dodana przez: Grzegorz

dr n. med. Władysław Bryc

USG, RTG

Nałkowskiej 23
42-200 Częstochowa

lekarz ten wyleczył mnie z zapalenia prostaty ( choroby bardzo trudnej do leczenia i bardzo uciazliwej ) poswiecil mi naprawde maseczasu, odpowiadalna wszystkie pytania, potraktowal przypadek indywidualnie a nie podrecznikowo. wczesniej bylem u innych lekarzy ale oni albo mnie zbywali, albo przepisywali antybiotyki w 5 minut i kazali pojawiac sie co tydzien.
szczerze powiedziawszy, oszczedzilem u tego lekarza i czas, i pieniadze (leczenie poszlo sprawnie, i nie kazal mi sie ...

lek. med. Maciej Kubicz

USG, Chirurg ogólny

Centrum Medyczne "MEDHOUSE"
ulica Radlińska 68
44-300 Wodzisław Śląski

21 sierpnia w Vena Medica w Rybniku miałam operowane żylaki kończyn dolnych przez doktora Macieja Kubicza oraz asystującą panią Monikę. Jestem pod wrażeniem kompetencji, cierpliwości i kultury zespołu. Mimo, że mój przypadek wymagał wyjątkowej uwagi i dużej ilości czasu, to przez cały okres trwania zabiegu czułam się bardzo komfortowo - otoczona fachową opieką. Z całą odpowiedzialnością polecam doktora Kubicza i jego zespół.
Opinia dodana przez: Ewa
Kraków USG Doppler dr n. med. Aleksander Kwater

dr n. med. Aleksander Kwater

USG Doppler, Internista

Intima Clinic
GRZEGÓRZECKA, 67c/u11
31-559 Grzegórzki, Kraków

wizyta już od 120
Dużo osob pisało już tutaj, że doktor Kwater bardzo ładnie tłumaczy wszystko pacjentom. Podpisuję się pod tym rękami i nogami. Ktoś mógłby się zaśmiać, ale mi naprawdę była potrzebna mini lekcja biologii, abym poczuła się pewniej i wiedziała jak będzie wyglądało nasze leczenie. Dziękuję!
Opinia dodana przez: Katarzyna
Iława USG jamy brzusznej lek. med. Waldemar Pawłowski

lek. med. Waldemar Pawłowski

USG jamy brzusznej, Ginekolog położnik

EKO-DOKTOR
14-200 Iława Długa 29
Iława

wizyta już od 50
Trafiłam do Pana Doktora poprzez artykuł ze strony. Jak usłyszałam, że moje dolegliwości mogą oznaczać boreliozę, to aż mi się płakać chciało. Całe szczęście, że istnieją tacy lekarze jak Doktor Pawłowski!! Nie mogłam trafić na lepszego !!
Opinia dodana przez: Aleksandra B