Usg

USG Doppler, Angiolog

Intima Clinic
GRZEGÓRZECKA, 67c/u11
31-559 Grzegórzki, Kraków

Dużo osob pisało już tutaj, że doktor Kwater bardzo ładnie tłumaczy wszystko pacjentom. Podpisuję się pod tym rękami i nogami. Ktoś mógłby się zaśmiać, ale mi naprawdę była potrzebna mini lekcja biologii, abym poczuła się pewniej i wiedziała jak będzie wyglądało nasze leczenie. Dziękuję!

Opinia dodana przez: Katarzyna
Wolny termin: 2 Lip o 15:00. Sprawdź inny. # 2
USG ginekologiczne Tarnówka lek. med. Krzysztof Serafin

lek. med. Krzysztof Serafin

USG ginekologiczne, USG Doppler

Ars Medica KRZYSZTOF SERAFIN Specjalistyczny Gabinet Ginekologiczno-Położniczy
ul. Warzywna 10/2
77-416 Tarnówka

Bardzo konkretny lekarz. Odpowiedział na wszystkie nurtujące mnie pytania. Wspaniały kontakt z pacjentem. Jestem ogromnie zadowolona z wizyty :)

Opinia dodana przez: Beata

USG ginekologiczne, Ginekolog

SaskaMed
Jana Nowaka-Jeziorańskiego 48
03-982 Gocław, Warszawa

Bardzo dobry specjalista! Przyszlam do pana doktora przerazona bo diagnoza byla tragiczna wystawiona przez innego lekarza. Cale szczescie ze na niego trafilam. Porobil badania uspokoil i teraz wszystko jest dobrze! Polecam wszystkim paniom!

Wolny termin: jutro o 16:00. Sprawdź inny. # 5
USG Warszawa lekarz Grażyna Korolczuk

lekarz Grażyna Korolczuk

USG, Ginekolog położnik

Korolczuk Grażyna, lek. med. Spec. ginekolog położnik. USG
Zwoleńska 127/10

Bardzo dobry lekarz. Polecam wszystkim. Byłam u pani doktor z pierwszą ciążą, co prawda później ciążę prowadził już kto inny ale na pierwszych wizytach bardzo mnie uspokoiła. Ciąża była niespodzianką i miałam mętlik w głowie ale pani doktor na wszystkie pytania spokojnie odpowiedziała, wszystko wytłumaczyła. Ma takie ludzkie podejście do pacjenta. Można się poczuć bezpiecznie przy wizycie.

USG Jarocin lekarz Andrzej Pajdowski

ENDOKRYNOLOG GINEKOLOG POŁOŻNIK - USG - OSTEOPOROZA
63-200 Jarocin

Serdecznie polecam Pana doktora Pajdowskiego. Bardzo dobry lekarz, wszystko tłumaczy i zawsze służy pomocą.

Ewelina Monika Górska

dr n. med. Agnieszka Nalewczyńska

USG ginekologiczne, Ginekolog

Przychodnia i Szpital FORMMED Centrum Leczenia Wad i Zaburzeń Rozwojowych
Babice Nowe, Warszawska 197 D

Jestem bardzo zadowolona z zabiegów wykonanych przez Panią Agnieszkę gorąco polecam ja skorzystałam już trzeci raz i jestem zadowolona robiłam czoło oczy nici PDO i usta. Małgorzata z Warszawy.

Opinia dodana przez: Małgorzata
Wolny termin: jutro o 15:30. Sprawdź inny. # 9

DORMED Centrum Zdrowia Rodziny - Odkryta
Odkryta 1 A
03-140 Białołęka, Warszawa

Wolny termin: 27 Cze o 15:30. Sprawdź inny. # 10

Szpital Dzieciątka Jezus
Ul. Lindleya

nie wiem co pacjenci mają do zarzucenia Panu doktorowi, po pierwsze jest tylko człowiekiem jak każdy z nas ma lepsze i gorsze dni, fachowiec świetny, zawsze znalazł dla mnie czas nawet jak był zabiegany, to szpital kliniczny więc i oczekiwania inne.
Jeśli chodzi o mój przypadek zabieg przeprowadzony błyskawicznie i wszystko ok. Jeśli jeszcze kiedyś będę miała problemy z ręką na pewno udam się do właśnie Pana doktora.

Opinia dodana przez: Maria