Usg

Centrum Medyczne ESKULAP
Cicha 41
85-650 Bydgoszcz

wizyta już od 220
Od wielu lat borykałam się z obrzekiem lewej nogi, odwiedziłam wielu chirurów przeszłam nawet operację żylaków - bez efektu. Doktor Molski od razu zauważył, że to nie jest problem żylaków na nodze tylko żył biodrowych. Odpowiednia diagnoza i zabieg stentowania przyniosły doskonały efek musze nosić pończochę ale noga już prawie nie puchnie. To świetny fachowiec a przy okazji miły, POLECAM!!!
Opinia dodana przez: Martyna

Lekarz rodzinny, USG

Samodzielny Publiczny Zespół Opieki Zdrowotnej
ulica Poduchowne 1
62-700 Turek

Wspaniały lekarz, który ma w sobie dużo empatii i jest bardzo dobry w tym co robi. Stworzony do tego zawodu i pełen pozytywnej energii. Kiedy idę na wizytę wiem, że oddaję się w dobre ręce i Pan Doktor zawsze trafnie zdiagnozuję chorobę. Zasługuję on na szacunek i zaufanie.
 Ginekolog położnik dr Urszula Jastrzębska

dr Urszula Jastrzębska

Ginekolog położnik, USG ginekologiczne

Pani doktor nie była pierwszym lekarzem do którego zwróciłam się z moim problemem, ale pierwszym, któremu udało się go rozwiązać. Zamiast jak inni zlecać dużo kosztownych i bolesnych badań przeprowadziła bardzo szczegółową rozmowę, Następnie dokładnie wszystko wytłumaczyła i przedstawiła różne sposoby leczenia omawiając wady i zalety każdego z nich. Ten, który doradziła okazał się strzałem w dziesiątkę. Uprzejma, cierpliwa, widać, że posiada dużą wiedzę, jednocześnie traktuje pacjenta jak partnera. Szczerze ...
Opinia dodana przez: Eliza
Warszawa USG ginekologiczne dr n. med. Piotr Żołnierczyk

dr n. med. Piotr Żołnierczyk

USG ginekologiczne, Medycyna estetyczna

Wałowa 5 lok. 9

wizyta już od 100
Bardzo kompetentny i rzeczowy lekarz. Leczę się u niego już 10 lat. Mam endometriozę, ale dzięki doktorowi urodziłam dwoje zdrowych dzieci. Polecam!
Warszawa USG lekarz Grażyna Korolczuk

lekarz Grażyna Korolczuk

Ginekolog położnik, Ginekolog

Korolczuk Grażyna, lek. med. Spec. ginekolog położnik. USG
Zwoleńska 127/10

wizyta już od 100
Bardzo dobry lekarz. Polecam wszystkim. Byłam u pani doktor z pierwszą ciążą, co prawda później ciążę prowadził już kto inny ale na pierwszych wizytach bardzo mnie uspokoiła. Ciąża była niespodzianką i miałam mętlik w głowie ale pani doktor na wszystkie pytania spokojnie odpowiedziała, wszystko wytłumaczyła. Ma takie ludzkie podejście do pacjenta. Można się poczuć bezpiecznie przy wizycie.
Warszawa USG dr n. med. Krzysztof Nowosad

dr n. med. Krzysztof Nowosad

Chirurg ogólny, USG

Szpital Lux Med
Puławska 455
02-801 Ursynów, Warszawa

wspaniały lekarz, bardzo kompetentny i w dobrym kontakcie z pacjentem.Biopsja gruboigłowa była praktycznie bezbolesna.
Opinia dodana przez: Bogna
Warszawa Ortopeda dr Karol Mochocki

dr Karol Mochocki

Ortopeda, USG ortopedyczne

Zespół Przychodni Specjalistycznych PRIMA
ul. Nowogrodzka 84/86, II piętro (winda)
02-018 Ochota, Warszawa

lek. med. Andrzej Bałasz

Ginekolog położnik, USG ginekologiczne

Centrum Medyczne Arka
Królowej Jadwigi 15
Salwator, Kraków

wizyta już od 80
Poznałam pana dr w bardzo złych okolicznościach. To bardzo konkretny człowiek, czasami to mnie złościło, ale w moim przypadku diagnoza była słuszna. Nie pozostawił mi złudzeń choć czasem nadzieja jest potrzebna. To co mnie w nim urzekło to niecodzienne podeście do człowieka i zaufanie - co w tych czasach się nie zdarza. Odbiera telefony i na prośbę pojawia się w szpitalu choć nie ma takiego obowiązku - tym samym przekazuje, ...
Opinia dodana przez: Wera

dr n. med. Ryszard Jankowski

Cytolog, Ginekolog

Gabinet Ryszard Jankowski
Kostrzewskiego 47

Polecam Szpital na Klinach w Krakowie . Jestem Bardzo zadowolona z wizyty u dr Ryszarda Jankowskiego Doktor posiada szeroką wiedzę dotyczącą choroby Endometriozy . Doktor Jankowski ma indywidualne podejście do pacjenta jest lekarzem z powołania i z pasją wykonujący swój zawód .
Szpital Oceniam pozytywnie Profesjonalna Obsługa Recepcji
Czystość
Mega super posiłki
Szpital na Klinach to Najlepszy Szpital w jakim byłam wykonano operacje Profesjonalnie na Oddziale Ginekologicznym ...