Białystok Usg

Wizyty domowe, USG

Centrum Neurologiczno-Diagnostyczne Ewelina Górska
ul. Stołeczna; Białystok
15-879 Białystok

Centrum Ginekologii, Endokrynologii i Medycyny Rozrodu "ARTEMIDA" Domitrz i Partnerzy
Włókiennicza 9B/U
15-464 Białystok

Dla mnie dr Domitrz był ostatnią deską ratunku, został mi polecony przez mojego lekarza. Koszt wizyty jest adekwatny do opieki jaką doktor oferuje - kompleksowa. Nie "słodzi", realnie przedstawia możliowści oraz metody leczenia. Wiedział, że przyjechaliśmy z daleka więc starał się zmniejszyć ilość potrzebnych wizyt do minimum, szedł nam na rękę czasami przyjmując nas poza kolejnością. Umożliwia wystawienie faktury za usługę z terminem płatności 7 dni - dla mnie było to wtedy bardzo istotne i pomocne. Pierwsze in vitro - uwieńczone sukcesem! - bardzo polecam tego lekarza

Broniewskiego 4
15-792 Białystok

Byłam u tej Pani zrobić badanie połówkowe. Wszystko mi pięknie pokazała, opisała ale nie dostałam żadnego zdjęcia 3D ani nagrania. Cena spora ALE nie żałuje, dowiedziałam się tego czego nijak nie mogłam się dowiedzieć od swojej obecnej gin. Pani Pytko bardzo miła, sympatyczna, ładny gabinet. Fajnie, szkoda tylko że prywatnie.

Opinia dodana przez: Anna

Legionowa 9A
Białystok

Miałam styczność z dr Kurzątkowskim raz, podczas badania inwazyjnego - amniopunkcji płodu. Bardzo się denerwowałam, ale zabieg został wykonany sprawnie, profesjonalnie i bez powikłań. I pan doktor podszedł do mnie po ludzku, uspokoiłam się podczas tego badania własnie dzięki słowom pana doktora. Niestety okazało się, że moje dziecko ma nieprawidłowy kariotyp, ale to już od natury było zależne. Moje koleżanki prowadziły ciąże u dr Kurzątkowskiego, jedna miała ciążę zagrożoną, przedtem dwa razy poroniła i wszystko dobrze się skończyło. Także wiem, ze jest godny polecenia każdej przyszłej mamusi, zarówno przed zajściem w ciąże jak i opiekę w trakcie. Również daję najwyższą notę dla jego placówki Mastermedu. Pełny profesjonalizm.

Opinia dodana przez: Ann

Parkowa 8
15-224 Białystok

Wspaniały, godny polecenia lekarz.26 kwietnia przeprowadził mój poród przez cesarskie cięcie. Szew jest pięknie założony, mały.Z czystym sumieniem polecam tego lekarza. Chciałam też podziękować, przemiłym paniom anestezjolog,będącym przy mnie w trakcie porodu(przepraszam nie znam nazwisk obu pań), które w spokojny i przemiły sposób uspokajały mnie w trakcie porodu.

Zamenhofa 19
Białystok

Jestem bardzo zadowolona z wizyty. Wszystko na najwyższy poziomie. Niektorzy lekarze powinni brać lekcje profesjonalizmu od Pana Doktora. POLECAM!!!!!!

Opinia dodana przez: ola

Parkowa 8
15-224 Białystok

Lata temu za duże pieniądze prowadził moją ciążę, wtedy był kompetentny, miły, uprzejmy, wszystko wyjaśnił. Trafiłam do doktora z 14letnią córką na USG na NFZ. Jakie było moje rozczarowanie, bez kontaktu słownego, również wzrokowego, na jedno pytanie, które zadałam odpowiedział mrukliwie i tak cicho, że nic nie zrozumiałam. I jaki wniosek? Na prywatnej wizycie traktuje się pacjenta uprzejmie , na państwowej nawet na ciebie nie spojrzą. Wierzę w to, że kompetencje panu doktorowi zostały i proszę o trochę empatii do drugiego człowieka.

Opinia dodana przez: Jola

Sienkiewicza 2/4
Białystok

Leczę się u dr Kowalczuka 3 lata, jak do tej pory nie spotkałam jeszcze tak dobrego ginekologa jak On a u wielu się leczyłam. Zawdzięczam mu ciążę o którą on dba naprawdę konkretnie i dodam,że chodzę na NFZ a nie prywatnie. Kobiety które nie są zadowolone z Jego podejścia być może wymagają nie wiadomo czego, bo naoglądały się seriali medycznych!!!

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Medyczne Laboratorium Diagnostyczne "ANALMED" s.c. R.M. Rółkowski, B.J. Rółkowska
Niedźwiedzia 69
15-537 Białystok

Dziękuje pani doktor za stałą opiekę nade mną i dzieckiem, wiem, że zawsze mogę na nią liczyć, jest kontaktowa, dokladna, bada dokladnie nie tylko wzrokiem, jak niektórzy ginekolodzy. Jest rzeczowa, potrafi tłumaczyć dość trudne zagadnienia medyczne w zrozumiały sposób.

Opinia dodana przez: mariolllq

lekarz Teresa Grycz

USG, RTG

Branickiego 7
Białystok

bardzo niemiła nie zależy na pacjentce , nie polecam, nie chciała wypełnić skierowania do sanatorium, wypełniła źle i twierdziła że widocznie nie należy mi się sanatorium po usunięciu macicy i jajników, odsyłała do lekarza rodzinnego w tym czasie nie miała innych pacjentów i mogła poświęcić kilka minut

Opinia dodana przez: bardara