Lekarze Dębno

lekarz Władysław Jagiełło

Lekarz rodzinny, Pediatra

Władysława Łokietka 1
74-400 Dębno

Był wspaniałym lekarzem, bardzo nam go brakuje.

lek. dent. Wiesław Jankowski

Słowackiego 23
74400 Dębno

Od wielu lat uczęszczam do tego lekarza. Uważam ,że trudno znaleźć dobrego stomatologa. Ja znalazłem w/w .Uważam ,że jest on bardzo dobry. Życzę wszystkim takiego lekarza.
Opinia dodana przez: Wojtek
{'id': 41888, 'name': u'D\u0119bno'} Internista
                                       lek. med. Marcin Sowiński

lek. med. Marcin Sowiński

Internista, Lekarz rodzinny

Przychodnia Ocean
Ul. Salezjańska 1
Dębno

Super lekarz .wypisuje skierowania .nie bagatelizuje problemu -nie lekceważy pacjenta -wizyty są bez stresowe

lekarz Wiesława Werenc

Pulmonolog, Internista

Demokracji 25
74-400 Dębno

Trafiłam do tej pani po 20 latach leczenia się u innych lekarzy.Zdiagnozowanie i wybór leczenia,dobór leków trafiony,bowiem pozwolił mi na duzo lepsze funkcjonowanie i samopoczucie.Mnie pomogla i cały czas pomaga. Polecam zatem ,jeśli się wahasz,skorzystaj z jej porad :)

lekarz Paweł Juza

HOLI-MED Sp. z o.o. NZOZ
380
32-852 Dębno

Moja mama ma 78 lat i od 30 lat leczy się na cukrzycę i miażdżycę, którą dostała jak mówią lekarze od cukrzycy. Dwa lata temu palec u nogi zrobił się bladosiny. Po angiografii w zaproponowano amputację nogi poniżej kolana. Zaczęliśmy pytać po znajomych i polecono nam Doktora Juzę. Po przeprowadzeniu leczenia kroplówkami a potem tabletki krążenie w nogach poprawiło się w takim stopniu , że do dzisiaj mama chodzi o ...
Opinia dodana przez: Helena

lekarz Jadwiga Pacura

Internista, Diabetolog

HOLI-MED Sp. z o.o. Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej
Dębno 380
32-852 Dębno

Do dr Pacury przeniosłem się z Krakowa, gdzie wizyty ograniczały się w zasadzie do wypisania recept i ewentualnie jakichś zaświadczeń czy skierowań. Cukrzycę mam od 42 lat i w Brzesku okazało się, że można jeszcze coś zmienić żeby mieć lepsze wyniki i bardziej komfortowe życie. Pani doktor rozmawia z pacjentem, cierpliwie tłumaczy, a przy tym wszystkim jest bardzo uprzejma i taktowna. Do tego, prawie na każdą wizytę zleca jakieś badania, ...
Opinia dodana przez: Piotr

lekarz Tomasz Śluzar

Chirurg ogólny, Transplantolog

NZOZ Lekarzy Specjalistów
ulica Kośiuszki 17
74-400 Dębno

Bardzo zdolny, kompetentny i oddany lekarz. Zaangażowany jak mało kto w swoją pracę. Bardzo wielu ludzi zawdzięcza mu zdrowie i życie. Cieszę się że właśnie Pan Tomasz Śluzar mnie leczył. Zawsze będę mu wdzięczny.
Opinia dodana przez: Joanna

Waldemar Kramarczyk

Przyszpitalna Poradnia Położniczo- Ginekologiczna
ul.Kościuszki 58
74-400 Dębno

Lekarz jest kompetentny, profesjonalny i życzliwy. Prowadził moją ciążę od samego początku i nigdy nie pozostawił żadnego pytania bez odpowiedzi. Pan doktor był przy porodzie i mogłam na niego liczyć w każdej sytuacji.

lekarz Sayeed Kamran

Lekarz medycyny pracy, Internista

Przychodnia Ocean
Bohaterów Września 27
74-400 Dębno

Doktor Sayeed już nie pracuje przy ul Bohaterów Września,tylko przy ul Salezjańskiej 1,na przeciw Ul. Piasta 13 w Dębnie

lek. dent. Grażyna Girsz-Bogdan

74-400 Dębno

Pani "stomatolog" leczy jedynie prywatnie, wizyta na NFZ widocznie ją przerasta i się nie opłaca. Szkoda marnować czasu. Po takim podejściu zniechęca do zostawienia u niej jakichkolwiek pieniędzy.
Opinia dodana przez: A

lekarz Aneta Kuta

Lekarz rodzinny

HOLI-MED Sp. z o.o. NZOZ
380
32-852 Dębno

Byłam z synem pierwszy raz u Pani doktor. Wspaniałe podejście. Bardzo miła, kompetentna osoba. Podeszła bardzo rzetelnie do sprawy. Wysłuchała, doradziła i pokierowała gdzie się dalej udać. Naprawdę jest niewielu takich lekarzy co by z sercem podeszli. Pani doktor bardzo dziękujemy za objęcie nas opieka i leczeniem.

lekarz Elżbieta Jankowska

Waryńskiego 15
74-400 Dębno

Korzystam z usług pani ginekolog w szpitalu w Dębie. Przyjęła mnie na oddzial z krwotokiem z dróg rodnych. Szybko i z wielkim zaangażowaniem udzieliła mi pomocy . Pani ginekolog była miła i uprzejma. Wytłumaczyła co mogło być przyczyną.
Opinia dodana przez: Angelika

lekarz Anna Stępnik

74-400 Dębno

guwno guwno guwno guwno guwno guwno guwno guwno guwno guwno guwno guwno guwno guwno guwno guwno guwno guwno guwno guwno guwno guwno guwno guwno guwno guwno guwno guwno guwno guwno guwno guwno guwno guwno guwno guwno guwno guwno guwno guwno guwno guwno guwno guwno :miner:

lekarz Helena Franków

Neurolog

74-400 Dębno

Nie miłe podejście. Z góry traktuje jak kogoś kto marnuje jej czas. Po rozmowie można wywnioskować że gardzi ludźmi którzy mają inne poglądy. Przychodzi człowiek z problemami zdrowotnymi, bólami, a w zamian może usłyszeć że skoro gdzieś nie zlecili badan to widocznie nie są potrzebne.. To jest lekarz? Który zamiast się starać poznać przyczynę dolegliwości przerzuca winę na kogoś innego? Wole jeździć jak wcześniej do Kostrzyna gdzie Pani neurolog jest ...
Opinia dodana przez: jan

lekarz Krystyna Wyszyńska

74-400 Dębno

Pani doktor charakteryzuje się dużym zaangażowaniem, zawsze dokładnie wysłucha, nie bagatelizuje objawów, godna zaufania
Opinia dodana przez: Aleksandra

lekarz Remigiusz Konofalski

Laryngolog

74-400 Dębno

Jestem zadowolony z udzielanych porad. Jest rzeczowy a zarazem kontaktowy z pacjentem - wizyta przebiega w bezkomleksowej atmosferze. Uważam,że jest dobrym fachowcem i mam do niego zaufanie. Właściwie opisując swoje dolegliwości otrzymuję dobrze postawioną diagnozę.Wybieram Go zdecydowanie wśród wielu innych dostępnych w okolicy. Aleksander

lekarz Elżbieta Mazurek

Wenerolog, Dermatolog

74-400 Dębno

Jestem rozczarowana panią doktor. Poświęciła mojemu problemowi skórnemu zaledwie 3 minuty, nie zrobiła dokładnego wywiadu, na moją zmianę skórną tylko rzuciła okiem, nie udzieliła mi żadnych wyczerpujących odpowiedzi. Miałam wrażenie, że jest zniecierpliwiona. Tym bardziej byłam zaskoczona wysokością opłaty - 100 zł! Sześć lat temu miałam okazję towarzyszyć mojej córce - nastolatce podczas wizyty u pani doktor Ateny Meisinger - Emerle, więc spodziewałam się podobnego fachowego podejścia do pacjenta. Niestety ...
Opinia dodana przez: Grażyna

lekarz Wanda Gąsior

74-400 Dębno

Bardzo fajna Pani doktor. Dokładnie wyjaśni z czym problem. Skieruje na potrzebne wyniki I je dokładnie omawia. Skutecznie leczy.
Opinia dodana przez: Olga

lek. dent. Magdalena Rzepa

Wola Dębińska 334
32-852 Dębno

Byłam z synem u pani doktor. Syn miał duża dziurę w zębie pani doktor nie dość że nie dała znieczulenia to jeszcze nie wyczyściła dobrze. Syn przyszedł z bolącym zębem. Powiedziała że do czyści na kolejnej wizycie. Zakleiła lekarstwem. Opatrunek wypadł po 5 dniach. Ból zęba ba cały czas był od wizyty nadal. Totalny brak profesjonalizmu żeby dziecko z tak duza dziura obsłużyć bo z znieczulenia. I wypuścić z bólem. ...
Opinia dodana przez: Katarzyna

lekarz Małgorzata Kot

RTG, Internista

Harcerska 20
74-400 Dębno

USG w Medicus, Totalne wyrzucenie pieniędzy błoto. Pani z PRL-U, skrzywdzona przez życie że pacjent prywatnie przychodzi i płaci, niekompetentna, niczego nie widzi bo chyba nie wie jak obsługiwać USG. zero merytorycznych odp.bardzo nie miła. proponuje omijać.
Opinia dodana przez: Pawel