Usg Kraków

lekarz Jadwiga Masior

Ginekolog położnik, USG ginekologiczne

KOV-MED

Kraków

mam 50 lat sporo widziałam... i przyznam ,pierwszy raz byłam u takiego lekarza, który podczas wizyty relacjonuje badanie i pacjent wszystko wie. bada rowniez pirsi. super kontakt- bez dystansu, jak u przyjaciołki.
Z czystym sumieniem zaprowadzę córkę.

dr Berta Kowalska

USG ortopedyczne, Ortopeda

INTERMED
Ul. Rydlówka 44 Kraków

Bezbłędna w rozpoznawaniu schorzeń ortopedycznych używając USG.
Od 15 lat miałem problem z kolanami. Zażywałem VIOX, Celebrex, Mobic, aby uśmierzyć ból. Kilka artroskopii w USA i Polsce.
Po wizycie u dr. Kowalskiej i rozpoczęciu, zalecanej przez nią, kuracji z czynnikiem wzrostu + Jonex, ból całkowicie ustąpił i zwiększyła się mobilność moich kolan. Nareszcie mogę wstać i siąść bezboleśnie.

Opinia dodana przez: WK50

lekarz Klaudia Sowula

Ginekolog położnik, USG ginekologiczne

SOFIMED spółka z ograniczoną odpowiedzialnością - Specjalistyczne Gabinety Lekarskie Sofimed
ulica Norymberska 10 C/101

miła i sympatyczna pani doktor wizyta nie krępująca, dobrze się z nią rozmawia i delikatnie wykonuje badanie.
Opinia dodana przez: Piotr

Katarzyna Kisielewska

Urzędnicza 41/3
Kraków

Lekarka podchodzi do pacjenta indywidualnie, nie
odwala chałtury za to ja cenie i polecam.

dr n. med. Bartłomiej Kowalczyk

USG ortopedyczne, Ortopeda dziecięcy

Kraków

Leczę u pana dr-a mojego synka od jego pierwszych dni życia - stopy końsko-szpotawe. Jak dotąd zawsze wychodzę od niego z uśmiechem na twarzy i nadzieją, że wszystko jest w porządku i jesteśmy na dobrej drodze leczenia. Przeszliśmy prze gipsowanie nóżek, całodniowe noszenie szyny denis-browna i teraz już tylko podczas spania. wczoraj mój syn postawił swoje pierwsze kroki :) I choć zawsze - jak to rodzic - mam pewne obawy ...

lekarz Jacek Drzewicki

Prądnicka 55/3
Kraków

Polecam. Zawsze dostaje odpowiedzi na swoje pytania oraz Pan doktor poświęca mi tyle czasu ile potrzeba
Opinia dodana przez: Justyna

lek. med. Jacek Franczak

wizyta już od 100

VOLUMED Gabinety Specjalistyczne
ul. Zdrowa 1/3

Wazne to ze dr. umie odczytac USG lub RTG i postawil trafna diagnoze a wczesniej bylam u innego lekarza i zupelnie co innego powiedzial kupil aparat robi badanie kase bierze .Moge polecic Pana dr. jak masz problem zdrowotny jest dokladny nie spiesz sie i to jest wazne DZIEKUJ
Opinia dodana przez: olunia

lekarz Andrzej Gach

Oś. Centrum E 25
Kraków

tydzień temu urodziłam drugiego synka prze CC.Dr,Gach jest wybitym specjalistą nic nie umknie jego uwadze,robi wszystko co w jego mocy aby utrzymać ciąże i aby urodziło sie dziecko bezpiecznie.
Jest małomówny ale tylko wtedy gdy nic nie zagraża zdrowiu dziecka ani ciężarnej.
Jest lekarzem godnym zaufania,a wizyta u niego nie jest męczarnią jak u innych lekarzy tej specjalizacji.
Nie naciąga na niepotrzebne witaminy,badania itp.
Jest jedynym lekarzem którego jak najbardziej ...

lekarz Ewa Górecka

ul. św. Sebastiana
Kraków

3 ciaze-kazda inna. wszystkie prowadzone bez zadnych zastrzezen.kompetentn, fachowa, uprzejma.

Grażyna Nowakowska

Ginekolog onkolog, Ginekolog położnik

LuxMed

Kraków

po długich poszukiwaniach lekarza- ginekologa który zainteresowałby się moimi dolegliwościami i coś na nie zaradził trafiłam do pani Nowakowskiej. Miła, uprzejma i od razu biorąca się do pracy.Szczerze polecam.
Opinia dodana przez: Ewa

Badania USG w Krakowie