Usg Kraków

dr hab. n. med. Bartosz Czuba

Ginekolog położnik, Specjalista USG

Specjalistyczne Centrum Medyczne Chirurgii Małoinwazyjnej SCM sp. z o.o.
ul. Grzegórzecka 67c/U6

Faktycznie nie jest to typ człowieka wylewnego, ale mi to odpowiada, bo nie należę do osób, które mają potrzebę uzewnetrzniania się ludziom wokół. Jest fachowcem, a to jest dla mnie bezcenne.

lekarz Beata Kosiba

Specjalistyczna Przychodnia Kardiologiczna w Karkowie
Mazowiecka 4-6

Ponad 2 lata temu wraz z mężem podjęliśmy decyzje o 2 dziecku niestety okazało się że mam problemy. Przez 1,5 roku leczyłam się u innego lekarza wizyty polegały tylko na wypisywaniu recepty w końcu zmieniłam lekarza na panią dr Kosibę. Pani dr. od razu zauważyła pewne nazwijmy to niedociągnięcia (brak badań hormonalnych, i monitoringu). Na pierwszej wizycie była ze mną szczera od razu powiedziała mi jakie mam szanse i jakie ...

lekarz Andrzej Gach

Oś. Centrum E 25
Kraków

tydzień temu urodziłam drugiego synka prze CC.Dr,Gach jest wybitym specjalistą nic nie umknie jego uwadze,robi wszystko co w jego mocy aby utrzymać ciąże i aby urodziło sie dziecko bezpiecznie.
Jest małomówny ale tylko wtedy gdy nic nie zagraża zdrowiu dziecka ani ciężarnej.
Jest lekarzem godnym zaufania,a wizyta u niego nie jest męczarnią jak u innych lekarzy tej specjalizacji.
Nie naciąga na niepotrzebne witaminy,badania itp.
Jest jedynym lekarzem którego jak najbardziej ...

dr n. med. Bartłomiej Kowalczyk

USG ortopedyczne, Ortopeda dziecięcy

Kraków

Leczę u pana dr-a mojego synka od jego pierwszych dni życia - stopy końsko-szpotawe. Jak dotąd zawsze wychodzę od niego z uśmiechem na twarzy i nadzieją, że wszystko jest w porządku i jesteśmy na dobrej drodze leczenia. Przeszliśmy prze gipsowanie nóżek, całodniowe noszenie szyny denis-browna i teraz już tylko podczas spania. wczoraj mój syn postawił swoje pierwsze kroki :) I choć zawsze - jak to rodzic - mam pewne obawy ...

lekarz Marek Rosa

USG, Chirurg ogólny

ulica Niska 24a

Bardzo dobry lekarz - fachowiec - chirurg ! Już drugi rok byłem na zabiegu i potwierdzam,że nie przypadkiem powyższe kryteria oceniam na 5 gwiazdek ! BM

lekarz Bartłomiej Golański

Czysta 5/15
Kraków

Zgłosiłam się do doktora Golańskiego z dość zawiłym problemem i na pierwszej wizycie nie do końca udało się go rozwiązać, ale to w sumie moja wina - za długo zwlekałam z wizytą u specjalisty. Sam doktor wywarł na mnie świetne wrażenie i z pewnością zechcę jeszcze niejednokrotnie zasięgnąć jego porady (choć mieszkam obecnie dość daleko od Krakowa).
Opinia dodana przez: martyna_zet

lekarz Ewa Górecka

ul. św. Sebastiana
Kraków

3 ciaze-kazda inna. wszystkie prowadzone bez zadnych zastrzezen.kompetentn, fachowa, uprzejma.

lek. med. Jacek Franczak

VOLUMED Gabinety Specjalistyczne
ul. Zdrowa 1/3

wizyta już od 100
Cudowny lekarz. Prowadził moją ciążę kilka lat temu a teraz jestem jego pacjentką i nie wyobrażam sobie chodzić do innego ginekologa. Pan Doktor jest profesjonalistą w każdym calu. Jest cierpliwy, bardzo dokładny i opanowany. Polecam szczerze wizytę u Pana doktora.
Opinia dodana przez: Agnieszka

lekarz Maciej Kowalczyk

Krowoderska 59 lok. 6

Urodzilam pod opieka tego lekarza 3 dzieci i za kazdym razem o zewiedzialam ze jestem w najepszych rekach!!!Polecilam tego lekarza rowniez moim kuzynkom i tylko dzieki temu maja zdrowe dzieci!!!Bardzo Go lubie i cenie za to,ze jest najlepszym specjalista.Agnieszka Jurkiewicz

lekarz Jacek Drzewicki

Prądnicka 55/3
Kraków

Polecam. Zawsze dostaje odpowiedzi na swoje pytania oraz Pan doktor poświęca mi tyle czasu ile potrzeba
Opinia dodana przez: Justyna

Badania USG w Krakowie