Lekarze Lipsko

lek. dent. Jakub Łepecki

ul. Witosa 33
27-300 Lipsko

Jestem bardzo zadowolona, profesjonalny gabinet. Z czystym sumieniem mogę polecić . Super że mamy takiego lekarza w Lipsku.
Opinia dodana przez: Justyna

lekarz Anna Tomaszewska-Nóżka

Pulmonolog, Pediatra

Czerwiakowskiego 2 lok. 4
27-300 Lipsko

Polecam z całego serca. Pani doktor leczy mnie od dłuższego czasu. Idealnie dobrane leki po których widać poprawę.
Opinia dodana przez: Justyna

lekarz Urszula Sowa

ul. Rafała Czerwiakowskiego 2/16
27-300 Lipsko

Dzięki Pani doktor uniknęliśmy podawania bez potrzeby wypisanego przez innego lek. antybiotyku. Ważna jest dla nas możliwość konsultacji telefonicznej z Panią doktor. Najbardziej podoba nam się to , iż Pani doktor nie przepisuje na każde czerwone gardło antybiotyku, lecz stara się wyprowadzić za pomocą innych środków, oczywiście mamy z tyłu głowy konieczność jego podania, lecz próbujemy innych metod. Polecamy serdecznie.
Opinia dodana przez: Joanna

lekarz Robert Czerwonka

27-300 Lipsko

Doktor Czerwonka jest godnym polecenia lekarzem. Z pełnym poświęceniem angażuje się w proces leczenia, szuka jak najlepszego rozwiązania - walczył z moją chorobą od początku do końca przez całe 22 dni hospitalizacji. Traktuje pacjentów z szacunkiem i wyrozumiałością. Życzyłabym sobie, żeby wszyscy lekarze byli tak kompetentni jak doktor Czerwonka.
Opinia dodana przez: Zielony Owoc

lekarz Andrzej Ćwieluch

27-300 Lipsko

Bardzo dobry lekarz , polecam . Gdy tylko pojechalam szybko pomogl , bym mily i sluzyl pomocom o takich lekarzy teraz trudno . Polecam go !!!bardzo

lekarz Stanisław Kozak

Chirurg ogólny, Chirurg onkolog

ulica Bema 1
27-300 Lipsko

Super fachowiec bardzo dobry lekarz i człowiek życzliwość i potrzeby pacjenta stawia na pierwszym miejscu bardzo polecam.
Opinia dodana przez: Stefan

lekarz Łukasz Tomasik

Zwoleńska 21d/15
27-300 Lipsko

Wczoraj dr Ł Tomasik z zespołem pogotowia rat. udzielił pomocy medycznej mojej mamie. Dziękuję za profesjonalizm, skuteczną pomoc 92-latce, ale przede wszystkim empatię i indywidualne podejście. Dziękuję szczególnie za dzisiejszy telefon Pana Doktora z zapytaniem o stan pacjentki i chęć dalszej pomocy. Swoim zachowaniem i profesjonalizmem przywrócił nam Pan wiarę w ludzi, w lekarzy... Raz jeszcze dziękuję. Ewa Supko
Opinia dodana przez: Ewa

lekarz Krzysztof Kozak

Ginekolog położnik, USG

Prywatny Gabinet Ginekologiczni-Położniczy
1 Maja 4a
27-300 Lipsko

Serdecznie polecam Pana doktora. Jest to lekarz mily, kompetentny, profesjonalny jak rowniez godny polecenia. Zawsze sluzyl pomoca i rada osobiscie jak rowniez przez telefon. Jestem bardzo zadowolona, uwazam ze to byl bardzo dobry wybor i polecam Pana doktora wszystkim. Dzieki niemu na swiat przyszedl moj sliczny zdrowy synek.
Opinia dodana przez: Joanna

lekarz Monika Małecka

Lekarz rodzinny

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej POLMED-DENT
1 MAJA 79
27-300 Lipsko

Uprzejma, inteligentna Pani Doktor godna polecenia. Co więcej posiada niezwykłą intuicję, a dzięki temu uporałem się z problemem, który przerastał innych specjalistów. Na badaniach na pewno nie oszczędza.

lekarz Danuta Łepecka

Lekarz rodzinny

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej POLMED-DENT
1 MAJA 79
27-300 Lipsko

Naprawdę lekarz jakich mało. Umie wysłuchać pacjenta rzetelnie podejść do jego choroby i skutecznie leczyć. A_U.

lekarz Wojciech Kosanowski

Sportowa 27
27-300 Lipsko

Pan Doktor Kosanowski chyba nie rozumie, na czym polega przysięga Hipokratesa. Nie dość, że nie leczy, to potrafi zaszkodzić. Diagnozę postawił "na oko" - podczas wizyty mnie nie zbadał, nie osłuchał, nie dotknął, co nie przeszkodziło mu w stwierdzeniu, że moje objawy (ból na przestrzał, od serca po kręgosłup) jednoznacznie wskazują na nerwoból. Przepisał mi tylko silne leki przeciwbólowe (opiaty), nie kazał się zgłosić na wizytę kontrolną. Trafiłam do niego ...
Opinia dodana przez: Zielony Owoc

lekarz Dariusz Repeć

27-300 Lipsko

Jestem pacjentka Pana Repecia od dłuższego czasu. Nie zgadzam się z opiniami innych. Pan doktor zawsze dokladnie wysłuchuje moich obaw i dolegliwości, a jestem trudnym przypadkiem. Zawsze skazania Pana doktora były trafne. Zdarzyło mi się trafić także na jego opiekę w szpitalu. Zawsze na koniec dyżuru zaglądał do mnie pytał o samopoczucie i sprawdzał mój stan. Z czystym sumieniem polecam.
Opinia dodana przez: Paulina
Jest beznadziejnym lekarzem,nie polecam,nie zna sie na tym co robi

lekarz Urszula Bryczek

Internista, Lekarz rodzinny

27-300 Lipsko

Przyszłam na umówioną godzinę (12:15), ale było opóźnienie, że jeszcze były osoby z g. 10:00, bo okazało się, że przyszła z 2h opóźnieniem do pracy. Jestem w ciąży, więc czuję się różnie i nie mogłam tyle czekać, a więc z łaską przyjęła poza kolejnością (ale musiałam przepuścic jeszcze 2 inne osoby bez pierwszeństwa), jednak i tak musiałam się wciskać. Wizyta przebiegła w ciszy, powierzchowne badanie, zero pytań, wywiadu lekarskiego, na ...
Opinia dodana przez: Edyta

lekarz Iwona Marczak

27-300 Lipsko

Pani doktor Iwona Marczak wprowadziła mi hormonalną terapię zastępczą. Przez okres pięciu lat stosowania ,ani razu nie skierowała mnie na badanie krzepliwości krwi,ani na żadne inne badania.Doprowadziła mnie do zakrzepicy, zniszczyła mi zdrowie. Mało nie umarłam! Po półtorarocznym leczeniu idę na operację zablokowania i zniszczenia żyły po zakrzepie . Przez ten okres nie zadzwoniła ani razu i nie zapytała o zdrowie! Tacy ludzie nie powinni wykonywać zawodu lekarza!

lekarz Ewa Woźniak

Internista, Lekarz rodzinny

Spacerowa 112 A
27-300 Lipsko

Nie polecam byłam dziś!!!! doświadczenie z dzisiejszej wizyty na pogotowiu tak jak piszecie nie wiem czy trawalo 30 sekund tłumacząc pani doktor że bolą mnie pluca że nie mam siły że ledwo doszłam na to pogotowie (Lipsko )usłyszałam aspiryna lekarz rodzinny tyle niech pani doktor uwierzy że pójdę do lekarza rodzinnego skoro nie mogłam otrzymać pomocy z pani strony bo to słyszałam od koleżanek które nie są lekarzami aspiryna nie ...
Opinia dodana przez: Rene

lekarz Krzysztof Jaworski

27-300 Lipsko

Po skierowaniu z pracy odbyłam wizytę w poradni medycyny pracy... Pan dr zapytał czy mam problemy ze wzrokiem i na tym skończyło się badanie.... Miałam ze sobą zlecenie na okulary, nawet nie raczył zobaczyć jaja mam wadę,po czym wydał zaświadczenie że wszystko jest ok. Nie wiem na czym polega praca lekarzy, chyba na przystawieniu pieczątki i pobraniu wynagrodzenia. Żenada...
Opinia dodana przez: Edyta

lekarz Renata Jarosz

SPZZOZ Lipsko
ulica Śniadeckiego 9/29
27-300 Lipsko

Osoba nie przyjemna opryskliwa i arogancka mężowi zepsuła wzrok w dobie pandemii nie przyjmowała na NFZ tylko prywatnie bo prywatnie to wirusa nie było nie polecam

lekarz Zofia Stachowicz-Kozak

Neurolog

Prywatny Gabinet Ginekologiczni-Położniczy
1 Maja 4a
27-300 Lipsko

Najgorszy lekarz do jakiego trafiłam. Jako nastoletnia pacjentka trafiłam do tej kobiety z silnymi bólami głowy, światłowstrętem i zawrotami. Ta kobieta stwierdziła, że "jestem za młoda na choroby" i zapewne dostałam gorsza ocenę w szkole albo pokłóciłam się z chłopakiem i tym się przejmuję.. byłam w szoku po takich słowach. Wszystko to mówiła z nutą pretensji jakbym zajmowała jej cenny czas .... nie dostałam nawet recepty na jakiekolwiek leki. Okazało ...
Opinia dodana przez: Aneta
Znasz tego lekarza? Podziel sie opinią z innymi. DODAJ OPINIĘ