Usg Narzadow Rodnych

Opinia dodana przez: daria
USG Warszawa lek. med. Magdalena Grochecka

lek. med. Magdalena Grochecka

USG, Ginekolog położnik

Oddział Położniczy - Szpital Ginekologiczno-Położniczy im. Świętej Rodziny Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej

Lekarz z powołania, precyzyjny, konkretny, stawiająca trafne decyzje, przemiła, i bardzo uprzejma, poświęca dużo czasu i bardzo dobrze tłumaczy co z czym:) Polecam naprawdę warto, w moim przypadku po 7 latach trafiona diagnoza!!!Jako jedyna wysłuchała jakie mam objawy, zrobiła jedno badanie i proszę!!
Super!!

Opinia dodana przez: Aga

Lekarz faktycznie małomówny ale nie świadczy to o jego umiejętnościach , już kilka razy byłam kierowana własnie do tego pana doktora ze względu na jego wiedzę a nie na sympatie innych lekarzy do niego. Robiąc usg nie wykonuje konsultacji wiec nie oczekujmy, że będzie nam tłumaczyć proces leczenia ponieważ on jest diagnostą . Osobiście polecam

Opinia dodana przez: Kinga