Lekarze Paczków

lekarz Janusz Butkiewicz

Lekarz rodzinny

48-370 Paczków

Jak żyje 30 lat, jak spotkałem sporo lekarzy którzy mnie zrazili do tego by leczyć dolegliwości , przez co sporo spraw bagetelizowalem , to odkad trafiłem na doktora Butkieiwicza wiata w medycynie wróciła , lekarz którego ze świecą szukać, słucha, doradzi, szuka rozwiązania a co najważniejsze to jego diagnozy są 100% sprawdzające się
Opinia dodana przez: Paweł

lekarz Witold Wołyniec

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Centrum Rehabilitacji MEDEX S.C. M.Piasecki W.Filipow M.M.Skowronowie Poradnia Diabetologiczna
48-370 Paczków

"Wizyta odbyła się terminowo i punktualnie . Przebieg wizyty w bardzo przyjemnej atmosferze. Wywiad lekarski ,odpowiednie badanie i skrupulatne wytłumaczenie diagnozy. Jasne i przejrzyste zalecenia. Polecam!!"
Opinia dodana przez: klaaudia

dr Zbigniew Biernacki

Ginekolog położnik, USG

Gabinet Ginekologiczny
Paczków ul, Daszyńskiego 9
48-370 Paczków

Polecam tego lekarza , godny zaufania . Wiele doradzi a w razie potrzeby skieruje na odpowiednie badania . Dziękuje , pozdrawiam

Arkadiusz Łyko

48-370 Paczków

Leczę zęby u doktora Łyko od lat i za każdym razem byłem i jestem zadowolony z wizyt.Osoba miła i kompetentna w każdym calu.Ostatnio wszczepiałem implanty,zabiegi profesjonalne,bez bolesne w czasie jak i po zabiegu.Polecam korzystanie z usług tego specjalisty.Pragnę też podkreślić iż personel pomocniczy bardzo miłe i kompetentne panie!
Opinia dodana przez: Miro

Katarzyna Łyko

48-370 Paczków

chodzę do tej pani od ok 3 lat, a miałam kilka zębów do leczenia, poleciła mi bratowa bo ja nie jestem z Paczkowa, i jak na razie jestem bardzo zadowolona i mój mąż też

lek. dent. Iwona Bąk

Wojska Polskiego 28
48-370 Paczków

Miałam robionych u tej pani parę zębów na raz-jedna plomba wypadła po 3 miesiącach,druga po pół roku.Z jednym bardziej zniszczonym zębem pani iwona wysłała mnie do usunięcia chirurgicznego do nysy gdzie ją wyśmiali i stwierdzili że zęba nie ruszą bo ząb nadaje się do leczenia a nie do wyrwania.Inny lekarz zrobił go i jak narazie plomba trzyma się już 15 lat.Więc co do kompetencji tej pani zdanie mam jedno.

lek. dent. Jiri Gabriel

48-370 Paczków

Miałam plombowanego jednego zęba trzykrotnie w ciągu zaledwie kilku miesięcy u tego dentysty, dlatego przed samym wyjazdem za granicę na dłuższy okres zdecydowałam się na jego usunięcie. Pan wyrwał zęba z kawałkiem kości (natomiast zostawił część korzenia), przez co prawdopodobnie nie będę mogła sobie wstawić implantu. Nie to jednak jest najgorsze, rozszarpał mi dziąsło i nie przepisał żadnego antybiotyku, w wyniku czego doszło do martwicy. Dzień przed wyjazdem zgłosiłam się ...
Opinia dodana przez: Małgorzata

lekarz Beata Hager-Kaczyńska

48-370 Paczków

Nikomu nie polecam Pani Kaczyńskiej oraz przychodni w której przyjmuje Medikus Paczków. Przyjmuje również w Nocnej Opiece w Nysie. Nie przyjęła mnie bo dziecko z gorączką, bolącym gardłem i kaszlące nie kwalifikowało się do obejrzenia przez arogancką Panią doktor, która stwierdziła że jak dziecko ma więcej niż 6 lat nie wymiotuje i nie ma duszności to pomyłką jest że matka przyszła do Nocnej "pomyłki". Inaczej tego nazwać nie można. Płaci ...

lekarz Wojciech Kaczyński

Słoneczna 11
48-370 Paczków

Pan lekarz zapomniał co to jest kultura osobista ,pacjenta i ludzi traktuje jak zło konieczne ,uważa się za kogoś lepszego ,
Opinia dodana przez: Lucyna

lekarz Ewa Knopińska-Rostkowska