Usg Piersi

dr n. med. Piotr Bednarski

Medycyna Dąb Warszawa
ul. Sienna 83 / wejście od ul. Żelaznej

wizyta już od 200
Polecam tego lekarza, świetny specjalista, pełen zrozumienia. Postawiona diagnoza była bardzo trafiona i pozwoliła na szybkie rozwiązanie problemu.
Opinia dodana przez: Przemysław
Warszawa USG lekarz Marek Janisz

lekarz Marek Janisz

Diagnostyka I Leczenie Chorób Piersi. USG Piersi
ul. Grójecka 194

wizyta już od 100
Odwiedzam Pana Doktora od kilku lat. Szczerze polecam. Jest profesjonalny, punktualny, tłumaczy wszystko w sposób zrozumiały i cierpliwie odpowiada na pytania. Bardzo ciepły i przyjazny człowiek. Usunął mi zmiany w piersi kilka lat temu, od tej pory systematycznie bada mnie i jestem spokojna o zdrowie. Jego klinika jest na najwyższym poziomie. Personel nawet przypomina telefonicznie o kolejnym terminie wizyt kontrolnych. Ceny są przystępne. Polecam dla profilaktyki albo leczenia.
Opinia dodana przez: Katarzyna

dr n. med. Krzysztof Nowosad

Szpital Lux Med
Puławska 455
02-801 Ursynów, Warszawa

wspaniały lekarz, bardzo kompetentny i w dobrym kontakcie z pacjentem.Biopsja gruboigłowa była praktycznie bezbolesna.
Opinia dodana przez: Bogna
Tarnówka Ginekolog położnik lek. med. Krzysztof Serafin

lek. med. Krzysztof Serafin

Ginekolog położnik, USG ginekologiczne

Ars Medica KRZYSZTOF SERAFIN Specjalistyczny Gabinet Ginekologiczno-Położniczy
ul. Warzywna 10/2
77-416 Tarnówka

wizyta już od 60
Pan Doktor Serafin to lekarz z powołania. Z całą pewnością mogę polecić go każdej pacjentce. Podczas pobytu w szpitalu prowadził moją zagrożoną ciążę bliźniaczą aż do końca oraz wykonywał cesarskie cięcie. W sposób profesjonalny i z pełnym zaangażowaniem oraz troską podchodził do sprawy. Poświęcał dużo czasu na szczegółowe badanie, wszystko bardzo dokładnie wyjaśniał, konkretnie odpowiadał na pytania. Zawsze znajdował czas aby rozwiać moje wątpliwości, w błyskawiczny sposób rozwiązywał wszelkie problemy ...
Opinia dodana przez: Agnieszka

lekarz Piotr Ślęzak

Centrum Medyczne Św. Łukasza
ulica Zaciszańska 25a
42-200 Częstochowa

Nie daje 5 gwiazdek bez powodu. Specjalista z prawdziwego zdarzenia ,wiedza na najwyższym poziomie ,podejście do pacjenta ....inni specjaliści powinni tego podejścia do pacjenta właśnie uczyć się od p.Doktora Ślezaka .Brawo że w Częstochowie mamy takie skarby👍👍👍👍😊
Opinia dodana przez: Adam
To lekarz o ogromnej wiedzy i ogromnym autorytecie. Ilekroć pokazywałem wydruk z opisem wykonanym przez Pana Artura innym lekarzom, zawsze słyszałem ten sam tekst "Oo, to najlepszy specjalista". Przy okazji to przemiły człowiek.
Opinia dodana przez: Maciej

lek. med. Wojciech Kunisz

USG, RTG

CenterMed
ul. Waryńskiego 10a

Byłam na wizycie u Pana doktora w czerwcu 2017(usg piersi,sutki). Wizyta płatna, poświęcił mi bardzo dużo czasu. Na początku przeprowadził wywiad i zadawał dużo pytań, wykrył dużo więcej guzków, niż we wcześniejszym badaniu robionym nieco wcześniej.Na zadawane pytania odpowiadał mi.Ja jestem bardzo zadowolona. Przed badaniem nie czytałam opinii, i dobrze, ponieważ trochę jest negatywnych. Dla mnie był miły, uprzejmy,kompetentny i ja go polecam !
Opinia dodana przez: pacjentka

dr n. med. Ryszard Majka

Specjalista USG, Radiolog

Czytając poniższe opinie na temat pana dr byłam trochę przerażona przed wizytą w Medaxie . Lekarz który mnie kierował zapewniał mnie o kompetencjach dr Majki. Będąc już po wizycie każdego mogę zapewnić, że pan doktor jest bardzo dobrym specjalistą . ( po 2 nie udanych biopsjach tarczycy u innych lekarzy stresowałam się przed 3 , 1 ukłucie i po sprawie udało się pobrać materiał bez problemu. Fakt doktor jest dość ...
Opinia dodana przez: Kataryzna

lek. med. Andrzej Jezierski