Filtruj terminy

Wyczyść

Lekarze Płoniawy-Bramura

lekarz Paweł Buraczyński

06-211 Płoniawy-Bramura

Bardzo dobry człowiek i lekarz. Dotychczas nie spotkałam takiego lekarza, jest bardzo kompetentny, miły, serdeczny. Wszystko wytłumaczy, jest cierpliwy. Nie wiem jak to robi, że ma czas i cierpliwość dla każdego pacjenta. Jest w kontakcie z pacjentem, zawsze o wszystko można go spytać. Panie doktorze bardzo dziękuję, że zajął się Pan moim mężem Henrykiem i że dzięki Panu może być leczony lekami nowej generacji
Opinia dodana przez: Danuta

lekarz Andrzej Łuczycki

Internista, Endokrynolog

06-211 Płoniawy-Bramura

Bardzo dobry lekarz.Poświęcił mi dużo czasu,tyle ile potrzebowałam by wyjaśnić wszystkie moje niepewności.Wyjaśnił szczegòłowo przyczyny moich dolegliwości.A tam gdzie nie mògł dać jednoznacznej odpowiedzi,skierował na bardziej szczegòłowe badania zamiast z gòry przepisywać leki,ktòre bez zbadania przyczyny mogłyby jedynie zaleczać,uciszać symptomy.
Opinia dodana przez: Magda

lekarz Agnieszka Kempisty

Przychodnie Lekarska Remedium Agnieszka Kempisty i Andrzej Kempisty
Bramura 82
06-210 Płoniawy-Bramura

profesjonalista !!! bardzo miła, wspaniale tłumaczy co to za choroba i jak ją leczyć i przyjmować leki . POLECAM anna
Opinia dodana przez: anna

lekarz Kamila Kucharska

NZOZ MEDICAL CENTER
ulica 14/29
06-211 Płoniawy-Bramura

Bardzo profesjonalne podejście do pacjenta, praca z pełnym poświęceniem. Do tego, pani doktor jest przemiła. Jestem Jej bardzo wdzięczna za opiekę.
Opinia dodana przez: Małgorzata

lekarz Andrzej Kempisty

Internista, Lekarz rodzinny

06-210 Płoniawy-Bramura

Pan doktor, super. Naprawdę polecam, bo nie dość, że potrafi przyjąć i zbadać pacjenta w czasach plandemii, to i dużo się można od niego dowiedzieć na temat chorób które rzekomo mogłyby dokuczać. Miły uprzejmy. Polecam z czystym sumieniem.
Opinia dodana przez: Agnieszka

lekarz Robert Roś