Lekarze Pułtusk

Kardiolog

Centrum Kardiologii Sportowej w Pułtusku
ul. Piotra Skargi 23/29, 06-100 Pułtusk
Pułtusk

Niestety moja opinia po wizycie jest mocno negatywna, może dlatego że na NFZ? Rekordowe zakażenia w skali kraju a poczekalnia pełna pacjentów bez wyznaczonych godzin, bo „pan doktor wyczytuje”, do tego spóźnienie 15 minut. W czasie konsultacji wyczuwalny niesamowity pośpiech i brak szacunku. Udałem się na wizytę z kompletem badań w celu ustabilizowania ciśnienia, jednak poza kartą informacyjną ze szpitala nie wzbudziły one w ogóle zainteresowania. Czas wizyty nie przekroczył ...
Opinia dodana przez: Robert

lekarz Piotr Bałdyga

Chirurg ogólny, Lekarz rodzinny

Centrum Medyczne Gajda Med
plac Skargi 23 / 29
06-100 Pułtusk

Od kilku lat męczyłem się z ostrogami i ni nie pomagało ani blokady ani fala uderzeniowa czy też rehabilitacja. Dopiero terapia osoczem bogatopłytkowym zaproponowana przez Doktora przyniosła istotne efekty. POLECAM
Opinia dodana przez: Mirek

dr n. med. Dorota Rydzik-Bondaryk

ppłk. Nowaka 3
06-100 Pułtusk

polecam tego lekarza zarówno dorosłym jak i dzieciom. Wiele razy Pani dr mnie pomogła i mojej rodzinie. Jak nie pomagali mi specjaliści to jechałam 60km do Pani dr z wiarą że ona mi pomoże i nie myliłam się. Kilka miesięcy męczyłam się z kaszlem, po wizycie u Pani dr Bondaryk na drugi dzień wróciłam do życia.Dobry człowiek, dobry lekarz... Polecam:)
Bardzo miła, uprzejma i kompetentna Pani doktor. Zawsze trafna diagnoza i leczenie, wszystko fachowo wyjaśni, odpowie na każde pytanie.Wielki żal iż Pani Doktor opuściła Giżycko- w chwili obecnej brak jest kompetentnego pediatry jakim była Pani doktor. Wielki szacun.

lek. dent. Lidia Buczyłko

T. Kościuszki 46
06-100 Pułtusk

Dla kogoś, kto panicznie boi się dentystów Pani Lidia jest jak anioł. Rzeczowo tłumaczy, spokojnie podchodzi do histeryków, dba o brak dyskomfortu i bólu. Specjalistka jakich mało! Będę polecać każdemu bez zastanowienia i lojalnie wracać jeśli będzie potrzeba. Głupio zabrzmi jeśli napiszę PODOBAŁO mi się, a mi się nigdy nie podoba u dentysty 🤪😉
Opinia dodana przez: Marta

lekarz Andrzej Ochmański

Widok 2
06-100 Pułtusk

Doskonały lekarz i profesjonalna pomoc w razie konieczności nawet w niedzielę, lekarz z powołania, najlepszy w Pultusku
Opinia dodana przez: Rafał

Andrzej Bednarczyk

Traugutta 21c
06-100 Pułtusk

Lekarz godny polecenia. Leczę się u Pana doktora od 25 lat i jestem bardzo zadowolona. Dobry fachowiec. Sympatyczny człowiek.
Opinia dodana przez: Mariola

lekarz Jacek Piekarniak

Chirurg ogólny, Endokrynolog

Centrum Medyczne Gajda Med
plac Skargi 23 / 29
06-100 Pułtusk

Najwyżej jakości świadczone usługi lekarskie, do tej pory nie spotkałam się z taką obsługą. Lekarz zapoznał się dokumentacją, obalił wcześniejsze nieskuteczne metody leczenia, zlecił cały szereg badań i wizyta trwała strasznie długo. Polecam z czystym sercem oby więcej takich specjalistów
Opinia dodana przez: Magdalena78

Lucjan Kasztelan

Położna, Ginekolog położnik

Szpital w Pułtusku
06-100 Pułtusk

Lekarz z ogromna wiedza ! Dba o pacjentki , nie traktuje przedmiotowo, poświęca dużo czasu . Za każdym razem po wizycie poszerzam swoją wiedzę i wychodzę bardzo świadoma

lekarz Katarzyna Szerejko

Centrum Medyczne Gajda-Med
ulica Piotra Skargi 23/20
06-100 Pułtusk

Wysokie kompetencje i znajomość zagadnień internistycznych oraz z zakresu pediatrii, duża empatia lekarz w starym stylu którego już brak w branży. Polecam.
Opinia dodana przez: Marcin

lekarz Wanda Sawicka-Dainda

Lekarz rodzinny, Pediatra

KEN 1/13
06-100 Pułtusk

Wspaniała p.doktor,leczyła moje dziecko i przez 18 lat i zawsze trafna diagnoza ,polecam serdecznie wszystkim

lekarz Agnieszka Kempisty

ulica Białowiejska 25 E
06-100 Pułtusk

profesjonalista !!! bardzo miła, wspaniale tłumaczy co to za choroba i jak ją leczyć i przyjmować leki . POLECAM anna
Opinia dodana przez: anna

lekarz Joanna Czuper-Dul

Rynek 14
06-100 Pułtusk

Wspaniały człowiek i kompetentny lekarz, prowadząc małych pacjentów utrzymuje kontakt telefoniczny, nie zawodzi zawsze pomocna. Dziękujemy za pomoc i opiekę :-)
Opinia dodana przez: Sylwia

lek. dent. Koutayba Abou Kassem

NZOZ "DIMA-DENT"
Nowy Rynek 9
06-100 Pułtusk

Pełny profesjonalizm... Ogromne doświadczenie... Najlepsze podejście do pacjenta jakie widziałem , bez strachu, bólu i co ważne szybko :-) ... Polecam każdemu...
Opinia dodana przez: Darek L.

lekarz Iwona Hlożek

ul. Romualda Traugutta 12/20
06-100 Pułtusk

Cała naszą rodzina jest zapisana u Pani Iwony. Profesjonalizm i podejście do pacjenta Pani dr. najwyżej jakości, zawsze odpowiednia diagnoza i dobrane leki bądź antybiotyki. Niezmiernie miła i sympatyczna osoba, zawsze poświeci odpowiednią ilość czasu na diagnoze i nigdy nikt z nas nie miał uczucia "intruza" podczas wizyty. Polecam.
Opinia dodana przez: Krystyna Gas

dr Janina Kłodnicka-Kawka

Neurolog, Neurolog dziecięcy

Przychodnia Rejonowa w Pułtusku
3 Maja 5
06-100 Pułtusk

Dr Janina to niezwykle kompetentny lekarz. Dzieki takim osobom jak ona naprawde można uwierzyc w ludzi. Oby więcej takich osób w naszej sluzbie zdrowia!
Opinia dodana przez: Krystyna

lekarz Bożena Ambroziak

Ginekolog położnik, Ginekolog

06-100 Pułtusk

cześć dziewczyny! zwłaszcza te które nie doceniaja pani doktor.Jest kompetentna osobą umiejąca zawsze pomóc, wysłucha.dodam że lecze sie u niej ok 7 lat rzaden lekarz tak jak ona nie umiał zająć sie moim problemem-kłopoty z zajściem w ciąże.nie czekał odrazu dzialala nie odciagała z wizyty na wizyte-skierowania naa badania tam gdzie trzeba i dzis mam piekna córę :-) myśle że nie ktore jestescie zbyt surowe w ocenie bo to nie ...

lekarz Ryszard Krasiński

Przychodnia Rejonowa w Pułtusku
3 Maja 5
06-100 Pułtusk

Mam mieszane uczucia co do doktora Krasińskiego. Myślę, że jest lekarzem z dużą wiedzą i doświadczeniem. Plus za to, że dokładnie sprawdził na początku ciąży, czy nie jest pozamaciczna (z OM był 7-8 tydzień, a tak naprawdę 3-4 tydzień ciąży, dlatego nie było jeszcze widać pęcherzyka na usg). Poświęca pacjentce tyle czasu ile trzeba, tłumaczy wszystko dokładnie i rysuje na kartce jeśli trzeba, zleca badania, analizuje je. Minus: mówilam o ...
Opinia dodana przez: Agnieszka

lekarz Janusz Kołodziej

Prywatna Praktyka Lekarska
Pułtusk,Rynek 4
Pułtusk

To lekarz bardzo godny polecenia. Jest miły, odpowie na każde pytanie (jest kompetentny i doświadczony). Nie jest dla niego ważne czy jesteś u niego państwowo czy prywatnie, najważniejszy jest pacjent i jego zdrowie.
Opinia dodana przez: anna

lekarz Henryk Kwiatkowski

Harcerska 4h
Pułtusk

Wspaniały lekarz, doświadczony specjalista, godny zaufania, dający poczucie bezpieczeństwa. Profesjonalizm, kompetencja, a przy tym delikatnośc. Bezbłędna, szybka diagnoza i zabieg. Upłynęło wystarczająco dużo czasu po operacji, abym mogła stwierdzic, że czuję się bardzo dobrze. Dziękuję BARDZO za opiekę!
Opinia dodana przez: Monika