Lekarze Puszczykowo

Dietetyk

Gabinet dietetyczny
Gajowa 2
Puszczykowo

Serdecznie polecam ! Pani Angelika jest osobą otwartą, sympatyczną i bardzo pozytywnie nastawioną do pacjenta. Wszelkich informacji udziela w sposób klarowny oraz fachowy. Już pierwsza wizyta uświadomiła mi ile błędów żywieniowych popełniam. Dieta, którą Pani Angelika ułożyła jest bardzo prosta, szybka, smaczna a zarazem różnorodna . Naprawdę gorąco polecam
Opinia dodana przez: Barbara

lekarz Jeremi Kościński

62-041 Puszczykowo

Spotkałem dr Kościńskiego w bardzo trudnej dla mnie sytuacji tuż po wykryciu sporego guza na mózgu. Dzięki rozmowie z doktorem mój stres opadł a jasne i klarowne wyjaśnienie planu usunięcia oponiaka bardzo mnie uspokoił. Wiedziałem, że jestem w najlepszych rękach i otrzymam pomoc w powrocie do zdrowia. Tak właśnie się stało i po wielogodzinnej operacji późnym wieczorem dr Jeremi Kościński czekając do chwili aż się wybudzę zakomunikował mi z uśmiechem, ...
Opinia dodana przez: Leszek

lek. med. Maciej Leciejewski

62-041 Puszczykowo

Doktor Leciejewski to lekarz który bardzo dobrze i kompetentnie podchodzi do pacjenta widać w nim troskę o twoje zdrowie jak i chęć jak najlepszej a przede wszystkim skutecznej pomocy. Pomoc pana doktora przywróciła mi wiarę w dobrych i życzliwych lekarzy. Mogę do polecić z czystym sumieniem i podziękować za udzielenie mi pomocy.
Opinia dodana przez: Mariusz

lekarz Michał Sokólski

Internista, Kardiolog

62-041 Puszczykowo

LEKARZ KTÓRY POMÓGŁ MI WROCIC Z DALEKIEJ KRAINY.WYREGÓLWAŁ MI LEKI ZNALAZL ZACZATKI INNEJ CHOROBY POSWIECIL MI DUZO CZASU TŁUMACZĄC MI MÓJ PRZYPADEK DAŁ MI OPROCZ FACHOWEJ WIEDZY DUZE WSPARCIE MORALNE.GORĄCO POLECAM
Opinia dodana przez: Eugeniusz

lekarz Dariusz Krupa

Specjalistyczne Poradnie Lekarsko-Stomatologiczne Medicor Sp. z o.o.
ul. Józefa Ignacego Kraszewskiego 11
62-040 Puszczykowo

Lekarz bardzo kompetentny,wzbudzający zaufanie i traktujący pacjenta z pełną wagą i uszanowaniem.Życzę wszystkim takiego lekarza rodzinnego.
Lekarz z powołania. Poświęca tyle czasu ile potrzeba na przebadanie, wytłumaczenie sposobu leczenia. Bardzo uprzejmy. Z czystym sumieniem polecam !!!
Opinia dodana przez: Artur

lekarz Andrzej Rudziński

Lekarz rodzinny, Pediatra

Piaskowa 4
62-041 Puszczykowo

Miałem nagły przypadek. zostałem z dzieckiem załatwiony profesjonalnie i z ulicy. Polecam.

lekarz Mateusz Bryl

62-041 Puszczykowo

W końcu maja 2022 r miałem wszczepiony stymulator serca w Klinice Kardiologii w Poznaniu przez dr Mateusza Bryla. Operacja przebiegła bezboleśnie. Rana szybko się zagoiła i jestem w dobrej kondycji.Serdecznie dziękuję za perfekcyjnie wykonaną operację i szybki powrót do zdrowia. Gorąco polecam dr Mateusza Bryla jako bardzo dobrego kardiologa.
Opinia dodana przez: Maria

lekarz Wioletta Stacha

POZMED Sp. z o.o.
ulica Przy Murze 1 A
62-040 Puszczykowo

Wczoraj pierwszy raz byłam u Pani doktor w zakresie alergolog; pierwszy raz od kiedy jestem pełnoletnia miałam do czynienia z tak przemiłym równie sympatycznym i zaangażowanym lekarzem, a przy tym tak bardzo kompetentnym. I tutaj uwaga: PIERWSZY RAZ ALERGOLOG mnie osłuchał! Bardzo gorąco polecam wizyty u Pani doktor, lepiej nie mogłam trafić...lepszego alergologa w Pozaniu nie ma.
Opinia dodana przez: Emilia

lekarz Damian Stube

62-041 Puszczykowo

Jestem pod wrażeniem podejścia do pacjenta i odpowiedzi na wszystkie pytania pacjenta co jest naprawdę rzadkością. Szczególnie na pogotowiu.Polecam bardzo Dr.Damiana Stube
Opinia dodana przez: Agnieszka

lekarz Paweł Janusz

62-041 Puszczykowo

Zdecydowanie polecam Profesjonalna opieka oraz normalne podejście do chorego. wysokiej klasy specjalista.
Opinia dodana przez: Sławomir

lekarz Katarzyna Jurkiewicz

ul. Jarosławska 1 C
62-040 Puszczykowo

Polecam za czas poświęcony pacjentowi oraz wytłumaczenie i przebadanie pacjenta tak jak na lekarza przystało. Rozmowa rowniez polegała na wypytaniu mnie rożnych rzeczy o które lekarz pytać powinien.Polecam

lekarz Magdalena Szczotka-Bernaś

Internista, Endokrynolog

ulica Podleśna 15
62-040 Puszczykowo

. Zawsze uprzejma, odpowie konkretnie na pytania. Jestem od ponad dwudziestu lat pod kontrolą Pani doktor i darzę Ją pełnym zaufaniem.
Opinia dodana przez: Małgorzata

lekarz Tadeusz Góźdź

62-041 Puszczykowo

Bardzo dziękuję Panu Doktorowi za kompleksowe podejście; pacjent czuje się jak człowiek, a nie uciążliwy przypadek. Polecam.
Opinia dodana przez: Ewa

lekarz Krzysztof Kapica

62-041 Puszczykowo

Doktor Krzysztof Kapica to profesjonalista w 100%, do tego bardzo uprzejmy i rozumiejący obawy pacjenta. Operował stopę i kolano syna, a także wykonał protezoplastykę kolana męża. Obaj bardzo szybko odzyskali pełną sprawność. W najbliższym czasie obu czeka kolejna operacja drugiej kończyny i nie wyobrażamy sobie, aby ktokolwiek inny operował. Polecamy doktora z całego serca.

lekarz Elżbieta Michalska

ZUM Promed Sp. z o.o.
ul. Wspólna 16
62-041 Puszczykowo

Leczę się u dr Michalskiej od kilku lat. Jestem bardzo zadowolona z wizyt. Pani doktor zawsze przeprowadza badanie z dużym spokojem i kompetencją. Poświęca czas dla pacjenta udzielając mu niezbędnych informacji. Polecam leczenie wzroku u dr Elżbiety Michalskiej.

lekarz Jacek Witczak

62-041 Puszczykowo

Cudowny wspaniały specjalista. Nigdy nie wyszłam z gabinetu bez pomocy i zawsze zadowolna Nie chcę innego ortopedy. Tylko dr Witczak
Opinia dodana przez: Anna Nobik Śrem

lekarz Wojciech Zawisza

62-041 Puszczykowo

Pan doktor Wojciech Zawisza jest lekarzem kompetentnym, dokładnym. Po badaniu dokładnie wytłumaczył na czym polega schorzenie, wypisał nowe okulary mimo że dwa tygodnie wcześniej inny lekarz wypisał okulary przez które słabo widziałem.
Opinia dodana przez: Franciszek

lekarz Piotr Orchowski

62-041 Puszczykowo

Byłam pierwszy raz u Pana doktora Piotra Orchowskiego neurologa z polecania ,jest mi tak bardzo miło , że spodkałam bardzo kompentnego lekarza , który w ciągu 30 minut ,zobrazował moją dolegliwość tak, bardzo subtelnie mi ją przedstawił.Dziękuję Panie doktorze , życzyła bym wszystkim ,żeby na swojej drodze spotykali takich lekarzy.
Opinia dodana przez: Mirosława

lekarz Marlena Klawe-Dobosz

62-041 Puszczykowo

Lekarz bardzo rzetelnie wykonuje badanie ze starannością. Badanie przebiegło bardzo komfortowo. Jak najbardziej polecam.
Opinia dodana przez: Paulina