Lekarze Szczawno-Zdrój

Ryszard Dobrowolski

Boczna 24
58-310 Szczawno-Zdrój

Lekarz przyjał mnie już po czasie swojej pracy , uprzejmy i spokojny w stosunku do mnie , byłam zadowolona z leczenia zęba .

lekarz Barbara Willak

Mickiewicza 33/1
58-310 Szczawno-Zdrój

Moja córka ma 23lata.Tylko rodzice którym dziecko umiera na rękach rozumieją koszmar i bezgraniczną niemoc.P.Doktor pojawiła się w naszym życiu w trakcie poszukiwań pomocy w walce o zdrowie mojego dziecka..Jest cudownym lekarzem i człowiekiem.Pomogła nam przejść przez najtrudniejszy czas w życiu.Moja córka jest ogólnie zdrowa i cieszy się życiem.Wierzę,ze zawdzięczamy to właśnie P.Doktor i jej wiedzy.SERDECZNIE DZIĘKUJĘ.POLECAM WSZYSTKIM MAMOM KTÓRE DRŻĄ O SWOJE POCIECHY. Aurelia Urbańska

lekarz Małgorzata Swadźba

Internista, Lekarz rodzinny

Szczawno-Zdrój

Bardzo dobry,uprzejmy i warty polecenia tym ktorzy szukają dobrego lekarza.

lekarz Iwona Gralec

Radiolog

Skłodowskiej-Curie 1/1
58-310 Szczawno-Zdrój

Według mnie pełny profesionalizm,pani doktor badała mnie bez pospiechu i bardzo dokładnie no i cena za badanie najnizsza jaką znalazłem w Wałbrzychu
Opinia dodana przez: Sławomir

lekarz Czesław Straczyński

Chirurg dziecięcy

58-310 Szczawno-Zdrój

Bardzo dobry lekarz ,fachowo przeprowadzona wizyta.Badanie dokładne ,szczegółowy wywiad, bardzo precyzyjne Usg brzucha u dziecka- z każdej strony Doktor dokładnie oglądał narządy. Staranny ,spokojny i sympatyczny. Dziecko wizytę przeszło bez stresu,a nawet zasnęła podczas Usg. Polecam
Opinia dodana przez: Ewelina

lekarz Zbigniew Kaczmarczyk

Sanatorium Uzdrowiskowe Nr 2/3 "Mieszko"
Wojska Polskiego 4
58-310 Szczawno-Zdrój

Cudowny lekarz, który naprawdę stara się pomóc pacjentowi. Wzbudza poczucie zaufania i profesjonalizmu. Pacjent na wizycie czuje się po prostu dobrze. Podchodzi holistycznie do problemu. Nie bagatelizuje żadnych szczegółów. Słucha, analizuje i wyciąga wnioski. Taki lekarz to prawdziwy skarb. Nie tylko pod katem wiedzy, ale także podejścia do pacjenta.
Opinia dodana przez: Sylwia

Joanna Makowiecka-Zielińska

ortodonta
Okrężna 22

Polecam, nosiłam aparat stały, teraz leczę ząbiki- dla Pani doktor- 5+

lekarz Zenon Zienkowicz

Mickiewicza 41
58-310 Szczawno-Zdrój

Profesjonalny i kompetentny lekarz, ma b.dobre podejście do pacjenta i poświęca mu dużo czasu, potrafi tłumaczyć chorobę i sposób jej leczenia, bardzo miły i uprzejmy. Godny polecenia.
Opinia dodana przez: Maria

lek. dent. Magdalena Borkusz

Klonowa 13
58-310 Szczawno-Zdrój

Minęło 10lat a ja dalej Pamiętam imię i nazwisko osoby, która tak okropnie mnie potraktowała w gabinecie na czerwonego krzyża. Okropne podejście do pacjenta, brak uprzejmości, zero zaangażowania. I trauma która została do dziś . Byłam wysoko już w ciąży, kiedy to zaatakował mnie promieniujacy okropnie silny bol zęba, i niestety na NFZ trafiłam do Pani Doktor. Kompletny brak zrozumienia, brak ludzkich zachowan, jeszcze mnie wyśmiała, i zapytała jak ja ...
Opinia dodana przez: Karolina

lekarz Zbigniew Piechocki

Psychiatra

Graniczna 4a
58-310 Szczawno-Zdrój

Człowiek niegodny zaufania. Nawet nie spojrzał na dostarczoną mu dokumentację. Wystarczył mu do procedowania fakt, iż skierowanie było źle wystawipne. Nie zadał sobie trudu przejrzenia stosu dokumentu, skoro jeden był wadliwy. Och. Czy w takiej sytuacji wystawienie prawidłowego skierowania to taki problem dla praktykującego psychiatry? Czy dlatego wyrzucił z ośrodka w Czarnym Borze człowieka na skraju załamania psychicznego -jawnie wyrażającego myśli samobójcze traktując go jak skończonego durnia i nie udzielając ...
Opinia dodana przez: Arkadiusz

lekarz Anna Kubica-Podsiadło

Alergolog, Pediatra

B.Prusa 3
58-310 Szczawno-Zdrój

Byłam u pani doktor w Gorcach, gdzie praktykuje. Niestety pani doktor całkowicie zlekceważyła problem (może trzeba było iść prywatnie...). Prosiłam ją o skierowanie mojego syna autysty na testy alergiczne na alergie pokarmowe w związku z jego dietą. Pani doktor nie mając widocznie za dużego pojęcia na temat autyzmu i wpływu alergii na zachowanie u takich dzieci dała mi do zrozumienia że jestem histeryczką. Takie testy jak chce zrobić synowi to ...
Opinia dodana przez: mama

lekarz Izabela Krawczyk

Neurolog

Klonowa 12
58-310 Szczawno-Zdrój

Dzisiaj przeżyłam KOSZMAR, szanowna pani dr wyrzuciła mnie prawie za drzwi, tłumacząc się pośpiechem, czekałam na tę wizytę kilka miesięcy, ponieważ trudno się dostać do neurologa. Pani dr szybko mnie pożegnała, dobrze że mnie nie kopnęła na do widzenia. Zero kompetencji, żenada
Opinia dodana przez: anonim

lek. dent. Katarzyna Pantol-Sitkowska

Gabinet stomatologiczny
Szczawno-Zdrój
58-310 Szczawno-Zdrój

Usuwałam zęba u pani doktor,tragedia i horror znieczulenie nie działało ciekawe dlaczego?trauma pewna, tak wyrywano zęby za głębokiej komuny nikomu nie życzę.

lekarz Janina Kwaśna-Szydłowska

Akacjowa 7
58-310 Szczawno-Zdrój

nie przyjemna kobieta ! !~,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,

lekarz Ewa Kwaśny

Neurolog

W.Stwosza 19
58-310 Szczawno-Zdrój

1 zaufanie do kompetencji : brak , dlaczego otóż dlatego ,że podważa innych lekarzy leczących , stawia wszystkim jedno schorzenie " podłoże somatyczne " , może powinna zmienić specjalizacje bo przy specjalizacji neurolog schorzenia takie jak np. wodogłowie , jamistość rdzenia ból jest somatyczny - porażka 2.poświęcony czas : za dużo za długi , osoby chore nie potrzebują bezczelności i upokorzenia , a niestety tak wyglądało spotkanie z P dr ...
Opinia dodana przez: MARIUSZ

lekarz Elżbieta Mielniczuk

Fizjoterapeuta, Neurolog

58-310 Szczawno-Zdrój

Lekarka bez podejścia do pacjenta, nie chciała wypisać skierowania tak jak chciała pacjentka choć potem okazało się, że można. Pomimo informacji pacjentki o potrzebie zmiany grupy inwalidzkiej żadnego wywiadu, żadnego skierowania aby uaktualnić badania lekarskie. Wizyta to strata czasu i nerwów. Odradzam.
Opinia dodana przez: Beata

lekarz Jacek Badeński

ulica Nizinna 25 A
58-310 Szczawno-Zdrój

Podły człowiek. Okropny w obejściu, traktuje kobiety jak krowy. Kryczal na mnie, a niesttey i żaden z niego specjalista. Nie radze do niego chodzić.
Opinia dodana przez: Kamila

lekarz Teresa Jarocka

Internista, Kardiolog

58-310 Szczawno-Zdrój

Nie polecam, pani doktor jest opryskliwa, wyniosła i pomiata pacjentami. Wiedza medyczna też dość mocno przeterminowana, taka sprzed 60 lat.

Małgorzata Krasińska

Rehabilitant, Internista