Hubert Wójtowicz

Jestem tak szczęśliwa, że po wielu latach chodzenia od jednego lekarza do drugiego trafiłam na dr Wójtowicza. Latami próbowałam zdiagnozować problem nietrzymania moczu, a podczas jednej wizyty z badaniem uroginekologicznym, doktor doszedł do przyczyny problemu i zaoferował różne opcje leczenia. Jestem zachwycona Jego podejściem do pacjenta, wiedzą, szczegółowym objaśnieniem problemu tak, żebym zrozumiała co mi tak naprawdę dolega. Widać, że jest to lekarz, który nie patrzy szablonowo na problem, ma nowoczesne podejście. Przy wszystkich tych pozytywach był też wyjątkowo miły i ciepły, z czym spotykam się bardzo rzadko u innych lekarzy. Wspaniała wizyta, byle by było więcej takich specjalistów :)

Pan Doktor Hubert Wójtowicz prowadził moją pierwszą ciążę i szczerze go polecam. Jest kompetentny i sympatyczny.

Byłam u pana doktora z problemem jajnika okazało się że mam powiększony ból był bardzo duży,ale stwierdził abym nie robiła z siebie osoby chorej i paniki bo nie ma sensu.Był ogólnie bardzo uprzejmy i sympatyczny co mnie w nim zauroczyło.Ale niestety nie dostałam żadnych leków bo nie ma potrzeby.Ja po wizycie odczuwałam czasami ucisk,ale myślałam że to normalne,ale niestety po miesiącu trafiłam do szpitala z ogromnym bólem po paru dniach lekarze pomogli mi i dostałam antybiotyk.Mogło się to skończyć inaczej jakbym wcześniej dostała jakiś lek i nie unikłabym szpitala.Zastanawiam sie cały czas za co zapłaciłam panu doktorowi na wizyte chyba za to że był tak miły bo na pewno nie za pomoc.

Najcudowniejszy lekarz u którego miałam okazję być. Trafiłam do p. Wójtowicza w 21 tyg ciąży i żałuję,że tak późno. Do gabinetu weszłam z narzeczonym, odpowiadał bardzo wyczerpująco na pytania oraz sam od siebie bardzo kompleksowo opisywał różne zjawiska z którymi ma się do czynienia w ciąży. Poświęcił nam naprawdę dużo czasu. Miły, kompetentny i naprawdę godny polecenia lekarz. Oby inni brali z niego przykład.

Miałam przyjemność prowadzić swoją pierwszą ciąże u dr Huberta Wójtowicza w Przychodni na Inflanckiej z czego jestem bardzo zadowolona. Lekarz w sposób fachowy i bardzo przyjazny zawsze potrafił rozwiać wszystkie moje wątpliwości, zlecał badania na czas i bez problemu, kiedy w połowie ciąży poczułam się gorzej, dostałam dużego ciśnienia tętniczego, dostałam zwolnienie. Gdy trafiłam do szpitala na patologię ciąży zaglądał do mnie, mimo, że nie chodziłam do niego prywatnie i nie płaciłam za wizyty był bardzo miły i zawsze miał dla mnie dobre słowo. Po porodzie zapisałam się do niego prywatnie na wizytę kontrolną po porodzie, również jestem bardzo zadowolona i dziękuję za miłe słowa i kompetentne zachowanie. Polecam każdemu, żeby taki lekarz prowadził ciąże młodym kobietom, które jeszcze nic nie wiedzą na temat ciąży, porodu i dzieci..;)

Goraco polecam pana doktora. Jest kompetentny i bardzo sympatyczny. Prowadzilam u niego ciaze.

Prowadziłam ciążę u doktora Wójtowicza, gorąco polecam i mogę się o nim wyrazić w samych superlatywach pod każdym względem.

Dziś wróciłam z kontrolnej wizyty u mojego ginekologa, jestem 8 tygodni po porodzie zabiegowym (vaccum) na Inflanckiej. Pan doktor nie mógł wyjść z podziwu jak jestem pięknie zszyta! I to po naprawdę ciężkim porodzie, podczas którego dr Wójtowicz nie tylko wykazał się znakomitymi zdolnościami manualnymi, ale również był kompetentny, miły i cierpliwy. Gorąco polecam.

polecam każdej kobiecie aby jej ciąża była prowadzona przez tak wspaniałego lekarza. Ciepły, spokojny, życzliwy, kompetentny z poczuciem humoru. Na każde pytanie zna odpowiedź, nie patrzy na zegarek, że właśnie mija kilkadziesiąt minut i kolejne pacjentki już czekają i co mnie ujeło to od progu drzwi gabinetu wita swoje pacjentki szczerym uśmiechem. Wiem jedno kolejną ciążę również poprowadzi ten lekarz

Polecam dr Wójtowicza, prowadziłam u niego moją ciążę w ubiegłym roku. Kompleksowo podchodzi do pacjentek, nie bagatelizuje wyników badań, które nawet minimalnie odchodzą od normy. Pierwsza wizyta u dr. trwała 40 min., każda następna - nieco krócej, ale i tak wychodziłam z gabinetu z poczuciem, że wszystkie wątpliwości mam wyjaśnione. Dr wszystko tłumaczy, analizuje wyniki badań przy pacjentce dokładnie opisując ich znaczenie. W czasie pobytu w szpitalu przy okazji porodu:) zawsze mogłam liczyć na telefoniczny kontakt z doktorem. Szkoda, że niestety niewielu mamy lekarzy pokroju dr. Wójtowicza...

Szkoda, że niestety niewielu mamy lekarzy pokroju dr. Wójtowicza...