Usg Wezlow Chlonnych

Wolny termin: 30 Sie o 14:20. Sprawdź inny.
USG Doppler Kraków dr n. med. Aleksander Kwater

dr n. med. Aleksander Kwater

USG Doppler, Internista

Intima Clinic
GRZEGÓRZECKA, 67c/u11
31-559 Grzegórzki, Kraków

Dużo osob pisało już tutaj, że doktor Kwater bardzo ładnie tłumaczy wszystko pacjentom. Podpisuję się pod tym rękami i nogami. Ktoś mógłby się zaśmiać, ale mi naprawdę była potrzebna mini lekcja biologii, abym poczuła się pewniej i wiedziała jak będzie wyglądało nasze leczenie. Dziękuję!

Opinia dodana przez: Katarzyna
Wolny termin: 24 Sie o 16:30. Sprawdź inny.

Przychodnia i Szpital FORMMED Centrum Leczenia Wad i Zaburzeń Rozwojowych
Babice Nowe, Warszawska 197 D

USG Warszawa dr n. med. Krzysztof Nowosad

Szpital Lux Med
Puławska 455
02-801 Ursynów, Warszawa

wspaniały lekarz, bardzo kompetentny i w dobrym kontakcie z pacjentem.Biopsja gruboigłowa była praktycznie bezbolesna.

Opinia dodana przez: Bogna

Lekarz faktycznie małomówny ale nie świadczy to o jego umiejętnościach , już kilka razy byłam kierowana własnie do tego pana doktora ze względu na jego wiedzę a nie na sympatie innych lekarzy do niego. Robiąc usg nie wykonuje konsultacji wiec nie oczekujmy, że będzie nam tłumaczyć proces leczenia ponieważ on jest diagnostą . Osobiście polecam

Opinia dodana przez: Kinga

Centrum Medyczne iMed24