Wielkopolskie Usg

USG Jarocin lekarz Andrzej Pajdowski

ENDOKRYNOLOG GINEKOLOG POŁOŻNIK - USG - OSTEOPOROZA
63-200 Jarocin

Polecam Pan Doktor jest doskonałym ginekologiem i lekarzem.Moją wizytę oceniam bardzo wysoko.Interesuje się faktycznym stanem zdrowia pacjentki ,zajmuje się nią w sposób profesjonalny ,rzeczowy,skupiony na problemie.Lekarz z powołania.Bada bez pośpiechu,delikatnie wszystko świetnie objaśnia i odpowiada na każde pytanie.Atmosfera podczas wizyty bardzo miła i co najważniejsze trafna diagnoza i leczenie. Pierwsza wizyta u P.Doktora była ok.15 lat temu gdy miałam problem z piersią,szybka diagnoza .Pózniej P. prowadził moją drugą ciążę .Chciałam podkreślić ,że nie należała do najłatwiejszych.Właśnie wtedy ,jego życzliwość, otwartość , dyspozycyjność nawet w niedziele ,kompetencja były dla mnie ostoją .Gdyż moja pierwsza ciąża ,którą prowadził INNY LEKARZ skończyła się dla mnie tragicznie , ponieważ miałam kłopot z odklejającym się łożyskiem i zostało to zbagatelizowane ,urodziłam martwe dziecko miszet ,STRASZNE .P. Pajdowski prowadząc moją drugą ciążę dodawał mi otuchy i zawsze podnosił mnie na duchu .Wiedząc co przeżyłam.Jestem mu bardzo wdzięczna za to ,dzięki NIEMU donosiłam i urodziłam śliczną córeczkę 4 kg. z pełną punktacją .Pózniejsze wizyty były kontrolne ,badania USG,cytologia , badanie piersi i tarczycy . Moje zdrowie było w świetnej formie bez żadnych problemów .1 rok temu dostałam wys. ciśnienie zaczęłam leczyć się u p. kardiolog,która zrobiła mi TK i wyszło na niej , że mam małego torbiela na jajniku i wątrobie ,radziła aby to skontrolować u l. gin. Ponieważ , był to okres wakacyjny PDoktor umówił mnie na wizytę za tydzień . była u mnie moja koleż. która miała problemy z torbielami i była po 3 operacjach w ciągu 1 roku.Tak mnie przestraszyła , że nie powinnam czekać tylko jak najszybciej udać się do specjalisty S. Do dziś żałuję tej decyzji ,gdybym wiedziała ,że temu lekarzowi chodzi tylko o kasę i powikłań zamierzonych po operacji to co to jest TYDZIEŃ na czekanie na wizytę jak sobie o tym pomyślę to zastanawiam się gdzie ja miałam rozum .Jestem po operacji lekarza S. po wielkich przejściach , bólu który był narastający piekący ,zimny ,kujący ,ciągnący aż do pachwin, bólu w krzyżu ,płynach w miednicy stanu zapalnego ,który trwa 4 m-c , gorączce 39 c,wymiotach z krwią , biegunce z krwią ,plamieniach , krwotokach ze skrzepami ,po prostu piekło a lekarz S. wymagał wizyt co 3 tyg.za które płaciłam fortunę i nie dał nawet antybiotyku celowo ,aby dać diagnozę ,że jest nowotwór i chciał robić następną operację ,że nie wspomnę , że nie współżyjemy z mężem 6 m-c .dziękuję za wyrozumiałość i wsparcie .Teraz jestem po wizycie u Pana D. A. Pajdowskiego, która trwała ponad godzinę o póznej porze za co PRZEPRASZAM panie czekające za mną ,przemiłą panią w recepcji ,która troszczyła się o każdego pacjenta czekającego wspaniała osoba .Mam kłopoty po operacyjne. Moje leczenie potrwa ,jestem pewna , że P. Doktor A. P. mi pomoże . CDN...

USG ginekologiczne Tarnówka lek. med. Krzysztof Serafin

lek. med. Krzysztof Serafin

USG ginekologiczne, USG Doppler

ZOBACZ WOLNE TERMINY wizyta już od 50

Ars Medica KRZYSZTOF SERAFIN Specjalistyczny Gabinet Ginekologiczno-Położniczy
ul. Warzywna 10/2
77-416 Tarnówka

Pan Doktor Serafin to lekarz z powołania. Z całą pewnością mogę polecić go każdej pacjentce. Podczas pobytu w szpitalu prowadził moją zagrożoną ciążę bliźniaczą aż do końca oraz wykonywał cesarskie cięcie. W sposób profesjonalny i z pełnym zaangażowaniem oraz troską podchodził do sprawy. Poświęcał dużo czasu na szczegółowe badanie, wszystko bardzo dokładnie wyjaśniał, konkretnie odpowiadał na pytania. Zawsze znajdował czas aby rozwiać moje wątpliwości, w błyskawiczny sposób rozwiązywał wszelkie problemy dotyczące prowadzenia ciąży. Zawsze uśmiechnięty, pozytywnie nastawiony do pacjentek, z wielkim poczuciem humoru nawet na sali operacyjnej. Pan Doktor Serafin to lekarz z ogromną wiedzą medyczną i niesamowitą empatią. Jestem wdzięczna za to że podjął się prowadzenia tak trudnej ciąży jak moja. Dzisiaj mam dwie wspaniałe i zdrowe córeczki. Dziękuję Panie Doktorze :)

Opinia dodana przez: Agnieszka
USG Turek lekarz Patryk Wodziński

Samodzielny Publiczny Zespół Opieki Zdrowotnej
ulica Poduchowne 1
62-700 Turek

Wspaniały lekarz, który ma w sobie dużo empatii i jest bardzo dobry w tym co robi. Stworzony do tego zawodu i pełen pozytywnej energii. Kiedy idę na wizytę wiem, że oddaję się w dobre ręce i Pan Doktor zawsze trafnie zdiagnozuję chorobę. Zasługuję on na szacunek i zaufanie.

Mickiewicza 12
63-600 Kępno

Lekarka godna zaufania i polecenia. Jedna z najlepszych w naszym powiecie. Swoją pracę wykonuje z pełnym zaangażowaniem. Przede mną kolejne badanie i 100%pewność iż mogę liczyć na więcej niż niestety u swojego lekarza rodzinnego.

Opinia dodana przez: Anna

Gabinet USG
Mostowa25/61
61-854 Poznań

Lekarz wzbudzający zaufanie, poświęca tyle czasu ile trzeba, wytłumaczy, wyjaśni, potrafi zażartować. U mnie wszystko było ok i nie dostałam wydruku obrazu usg ale kilka pacjentek przede mną wyszło z gabinetu z wydrukiem ale mimo to były uśmiechnięte. Dr. pracuje w WCO na Garbarach więc myślę że ma spore doświadczenie. Na portalu znanylekarz jest dr. z takim samym imieniem i nazwiskiem jako chirurg - pan dr. jest i radiologiem i chirurgiem?

Opinia dodana przez: Katia

Poznań

Świetny lekarz:)Prowadził moją 1 ciążę.Zawsze miły z poczuciem humoru.Zawsze wszystko wytłumaczył w razie wątpliwości..Godny polecenia.

Specjalistyczny Gabinet Ginekologiczno-Położniczy

None

Najlepszy lekarz na kuli ziemskiej i w kosmosie. Polecam : - )

Najlepszy lekarz na kuli ziemskiej i w kosmosie. Polecam : - )

Rolna 3
62-800 Kalisz

Bardzo wspaniały lekarz ginekolog z powołania. Nie kieruje się jedynie środkami finansowymi a dobrem pacjentek.Dzięki niej utrzymałam zagrożoną ciążę. O takim lekarzu można się wypowiadać w samych superlatywach.Polecam-Agnieszka.

Gabinet USG
Mostowa 25/61
Poznań

Choć na badania USG uczęszczam regularnie od ponad 5 lat, trafiłam na Panią Doktor dopiero pół roku temu. Od tego czasu wykonała 3 badania kontrolne, za każdym razem bardzo dokładnie i kompleksowo. Pani Doktor poświęca dużo czasu na diagnozę, sporządza bardzo dokładne opisy i przede wszystkim zrozumiałe dla pacjenta. Wizytę kończy dopiero, kiedy jest pewna, że sprawdziła wszystko i, że zaproponowała odpowiedni dalszy plan badania/leczenia. Z drugiej strony, nie wyolbrzymia problemów (jeśli faktycznie ich nie ma), co wiem, że jest poparte bardzo szerokim zdobytym doświadczeniem. Profesjonalna, rzetelna i skupiona. Polecam.

Opinia dodana przez: Magda

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "HIPOKRATES "
ulica Łużycka 7/6-7
66-400 Gorzów Wielkopolski

Profesjonalistka dysponująca najnowszym sprzętem. Taktowna i uprzejma. Potrafi rzeczowo i jasno przedstawić wyniki badania.
Wzbudza zaufanie sposobem bycia i ogromnym doświadczeniem.
Od ręki pełna dokumentacja badania (zdjęcia, opis) wykonane estetycznie i czytelnie (wydruk komputerowy). Wyposażenie i wygląd gabinetu zadbane, godne XXI wieku.

Wzbudza zaufanie sposobem bycia i ogromnym doświadczeniem.

Opinia dodana przez: br b.rychter