Usg Gdańsk

Wolny termin: 28 Cze o 17:00. Sprawdź inny.

Specjalistyczne Gabinety Lekarskie MeaMedica
aleja Grunwaldzka 74
80-244 Gdańsk

dr Maciej Pankau

USG ginekologiczne, Ginekolog położnik

Gościnna
Gdańsk

Dr Maciej Pankau jest świetnym lekarzem. Kompetentny, miły, potrafi słuchać pacjenta , zawsze uprzejmy, wszystko dokładnie wyjaśnia . Jestem bardzo zadowolona i moge polecić z czystym sumieniem Pana doktora !😊

Opinia dodana przez: Kinga

Niepubliczny Zakład Opieki Środowiskowo-Rodzinnej "PULS-MEDIC"
Chałubińskiego 23
80-809 Gdańsk

Bardzo polecam! Konkretna, miła, rzeczowa.
Prowadziła moją ciążę i jestem bardzo zadowolona. Wizyta trwała tak długa jak była potrzeba, nigdy mnie nie naciągała na pieniądze. Informowała o wszystkich możliwych badaniach dodatkowych

Bardzo polecam! Konkretna, miła, rzeczowa.

Opinia dodana przez: Paulina

lekarz Andrzej Ruczyński

USG ginekologiczne, Ginekolog

Indywidualna specjalistyczna praktyka lekarska
Nieborowska 39/4
Gdańsk

Polecam serdecznie! pełen profesjonalizm i sympatyczne podejście do pacjentki.

Polecam serdecznie! pełen profesjonalizm i sympatyczne podejście do pacjentki.

Kętrzyńskiego 24/1A
80-376 Gdańsk

Jestem bardzo zadowolona. Badanie dokładne. Piękny wystrój gabinetu :) A przede wszystkim wprost przemiła pani dr :) chyba nigdy takiego lekarza nie spotkałam

Opinia dodana przez: Agata

Zubrzyckiego 15
80-254 Gdańsk

Bardzo kompetentny, rzeczowy lekarz. Mam do niego absolutne zaufanie.

Bardzo kompetentny, rzeczowy lekarz. Mam do niego absolutne zaufanie.

Korzenna 2/4/6/B m3
Gdańsk

Polecam , bardzo dobry lekarz , Pani doktor prowadziła moje dwie ciąże , była przy każdym porodzie . A to ,że czasami opieprzy to ma racje, widocznie widzi jakiś problem , a nawet jakieś niedbalstwo . Jeżeli ktoś się nie stosuje do zaleceń , to ma pretensje do lekarza , a to chyba nie chodzi o to . Widziałam kilka pacjentek Pani doktor , sprawiały wrażenie mądrzejszych od samego Boga , a jak Pani doktor konkretnie i dobitnie powiedziała co myśli , to już problem. A potem komentarze,że jest zła i nieprzyjemna .To jest bardzo dobra doktor, przede wszystkim jest dobrym diagnostą . Polecam !

Myśliwska 25
Gdańsk

Super lekarz szczerze polecam :D Można na niego liczyć ale ma bardzo dziwne poczucie humoru ale mi osobiście to nie przeszkadza ;)

Opinia dodana przez: Mandela

al. Grunwaldzka 212
80-890 Gdańsk

Profesjonalista w swoim fachu. Doktora poleciła mi moja ginekolog, ponieważ wyjeżdzała na urlop a ja w 1 ciąży wymagalam częstszych wizyt. Poszłam raz w ramach "zastępstwa" a potem dr Doering został lekarzem prowadzacym moją 2 i 3 ciąże. Nie poszłabym już nigdzie indziej. Mam pełne zaufanie do jego kompetencji i podziw dla ogromu wiedzy. Wizyty owszem są może krótsze niż u innych ale skoro moge sie dowiedzieć wszystkiego w 15min to po co siedzieć gdzie indziej godzine? SERDECZNIE POLECAM

Opinia dodana przez: Renata

Przemyska 41d lok. 1
80-180 Gdańsk

Uważam, że dr Augustyniak jest godny polecenia. Rzeczywiście jest bezpośredni, co nie wszystkim pewnie odpowiada, ale za to jest bardzo kompetentny. Dobrze robi USG, jest dokładny. A USG 3D i 4D to teraz świetna sprawa dla przyszłych mam. Można do niego iść na NFZ w Gdyni, ul. 10 Lutego 21.

Opinia dodana przez: Bernadeta