Lekarze Zawadzkie

lekarz Krzysztof Margula

Ortopeda, Traumatolog

46-059 Zawadzkie

Rzeczowy, kompetentny i sympatyczny. Zaangażowany. Polecam.

dr Walenty Burdenyi

Psychiatra

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "REH-MED" Aleksandra Wójcik-Ortenburger
Lubliniecka 7
47-120 Zawadzkie

Uważam, że lekarz psychiatra to jest zawód misja. Tu trzeba być błyskotilwy i spostrzegawczy, lubić pacjentów. W mojej prywatnej opinii stan opolskiej psychologii i psychiatrii jest słaby, 15 minut na wizytę w państwowej służbie zdrowia i możesz usłyszeć straszną diagnozę Ten lekarz Pan Profesor tak można powiedzieć jest inny. Wybieram się do niego ponownie.
Opinia dodana przez: Jurek

Danuta Krawczyk

Pielęgniarka

Esculap sc
47-120 Zawadzkie

Jedyna naprawdę Pani, która interesuje się losem małego pacjenta jak i dużego:) Wzbudza zaufanie od pierwszej chwili kontaktu. Moje dzieciaki ją bardzo lubią. Miła, uprzejma czego niestety brakuje reszcie Pań pracujących w tej przychodni. Pani Danuto tak trzymać:)

lek. dent. Anna Dorota Drzyzga-Walkowiak

Bogusławskiego 10 lok. 1
47-120 Zawadzkie

pełen profesjonalizm, leczę się już u Pani Doktor 3 rok, zawsze uprzejma, uśmiechnięta - polecam wszystkim znajomym.

lek. dent. Anna Drzyzga-Walkowiak

ulica Bogusławskiego 10/1
46-059 Zawadzkie

Leczę się u pani doktor od 7 lat. Zawsze najpierw robi przegląd, potem razem decydujemy od czego zacząć. Wizyta nigdy nie trwała krócej niż 30 minut. Zawsze ze znieczuleniem, bo tylko takie leczenie akceptuję. Ceny wahają się za borowanie od 130 do 190 zł ale to pewnie zależy jaka duża jest plomba. Zawsze wcześniej wiem ile to będzie kosztować. Normalne, ze w przerwie płucze się usta. Poprzedni komentarz pisała chyba ...
Opinia dodana przez: Robert

lekarz Jerzy Trybuła

ulica Bogusławskiego 10/1
46-059 Zawadzkie

Super lekarz! Pierwszy, który zdołał mi pomóc z dosyć poważna choroba. Byłam u dziesiątek lekarzy, lezalam tygodniami w szpitalach, co trwało około 5 lat i kosztowało dużo energii i czasu. Dopiero kiedy trafiłam do dr.Trybuly dowiedziałam się, co mi dolega. Polecam z całego serca!
Opinia dodana przez: Anna

lekarz Małgorzata Olszańska - Kot

Lekarz rodzinny, Pediatra

47-120 Zawadzkie

Ulubiona pani doktor mojej córki. Lekarz z powołania, nigdy się nie zawiodłam. Panie pielęgniarki z poradni dziecięcej Eskulap to również anioły:)
Opinia dodana przez: Izabela

lekarz Beata Jankowska

Neurolog

46-059 Zawadzkie

To najlepszy i najbardziej kompetentny neurolog z jakim miałem do czynienia, Zwłaszcza chorym na epilepsję.

Rafał Wiench

NZOZ WIDENT
inna Świerkle 17
47-120 Zawadzkie

Pan Doktor bardzo miły, empatyczny, delikatny, ale przede wszystkim bardzo kompetentny. Pomógł mi wyjść z uciążliwego problemu, na który nie zaradzili inni specjaliści. Kultura osobista na najwyższym poziomie, dokładnie wyjaśnione co należy wykonać, dlaczego i jaki jest zamierzony efekt. Brak przypadkowości w leczeniu.
Opinia dodana przez: Agnieszka

dr n. med. Piotr Grzanka

Radiolog, USG

46-059 Zawadzkie

dobry opis , dobrze postawiona diagnoza polecam, ma fantastyczne podejście do pacjenta, nie ma lepszego lekarza w okolicy.
Opinia dodana przez: Czesław

Jerzy Drzyzga

Zawadzkie

Byłam u pana doktora dwa razy i szczerze polecam wizytę u niego! Dawniej bałam się dentysty / rwania zębów, jednak Pan doktor poświęcił mi dużo czasu, znieczulił mnie fantastycznie. To świetny lekarz. Polecam!

lekarz Elżbieta Łomny-Bogdanov

Internista, Endokrynolog

46-059 Zawadzkie

To ja byłam chyba u innej pani Doktor. Małomówna , zajęta właściwie komputerem, nie udzieliła mi pomocy. Na ostatniej wizycie była bardzo nieprzyjemna. Zostawiła mnie na lodzie nie informując, że nie będzie już przyjmować, gdyż odchodzi na emeryturę. O tym poinformowała mnie pani w rejestracji, kiedy zapytała mnie do kogo chcę się zarejestrować, a właśnie wyszłam z gabinetu pani Doktor. Nie polecam. Jestem oburzona takim traktowaniem ludzi.
Opinia dodana przez: Rozczarowana pacjentka
Lekarz z powołania, super lekarka, kompetentna, bardzo miła, nie zadziera nosa jak teraz inni lekarze, mnie leczyła jak sama byłam dzieckiem :-)ba nawet mnie pamięta.Kompetentna w weekend zawsze można było wpaść jak dziecko się rozchorowało szkoda że sama teraz ma problemy ze zdrowiem. Od razu zauważyłą że moje dziecko zaczyna sie odwadniać choć nie miało biegunki i tylko 2 razy wymiotowało i skierowała do szpitala.

Marta Drzyzga

Ortodonta, Stomatolog

Bogusławskiego 10 lok. 1
47-120 Zawadzkie

leczyłam się u pani doktor protetycznie. wcześniej byłam u innych lekarzy, ale nie byli w stanie mi pomóc. PANI DOKTOR zleciła konieczne badania i bez utyskiwania na moją sytuację zębową (u poprzednich lekarzy było to nagminne) zabrała się do pracy. jestem bardzo zadowolona i wreszcie mam piękne zęby. obecnie leczę u pani doktor syna - ma zły zgryz, a pani doktor jest też świetną ortodontką
Opinia dodana przez: ankara

lekarz Marek Lenart

Ginekolog położnik, Anestezjolog

46-059 Zawadzkie

Będąc w szpitalu po poronieniu, gdzie mialam bole brzucha, krew mi leciala i ogolem złe samopoczucie, lekarz przyszedł i powiedzial, ze mam sie spakować i przenieść do innego pokoju, bo musze zwolnić dla innej pacjentki miejsce. Ja sie pytam co to jest za traktowanie pacjentów ? I dla jakiej pacjentki ? Dla takiej co chodzi do niego prywatnie i mu płaci to moze miec lepsze warunki ? (Bylam wtedy w ...
Opinia dodana przez: Kompozytorka2401
{'id': 16184, 'name': u'Zawadzkie'} Laryngolog
                                       dr n. med. Andrzej Dymek

dr n. med. Andrzej Dymek

Laryngolog, Alergolog

47-120 Zawadzkie

Jeśli mogę Komuś doradzić to napiszę szczerze! 4 lata byłam leczona na " astmę kaszlową" byłam faszerowana antybiotykami na potęgę i sterydami ponieważ najmniejszy katarek powodował to, że kaszel uruchamiał się na długie tygodnie, miałam naderwane mięśnie a o jedzeniu było ciężko nawet pomyśleć, antybiotyki sterydy plus leki wziewne inhalacje lekami nic nie pomagało i tak przez 4 lata, dwa pobyty w szpitalu i wszelaka diagnostyka, aż trafiłam do Pana ...
Opinia dodana przez: Barbara
Bardzo dobra lekarka z podejściem do dzieci. Nie lekceważy żadnych objawów, zawsze dokładnie zbada.

lek. dent. Kinga Bralich

47-120 Zawadzkie

Polecam wszystkim panią doktor! Zna się na rzeczy pracę wykonuje fachowo i bezboleśnie
{'id': 16184, 'name': u'Zawadzkie'} Pulmonolog
                                       dr n. med. Lucyna Dymek

dr n. med. Lucyna Dymek

Pulmonolog, Alergolog

47-120 Zawadzkie

Spoko odiuiuadfvidf iugi yuytiyc iuhiurhe ueuhwuirh ugtihouheriuhgiw urhpiqhgu urehgiuh asouhf euheiu js dbueb

dr Ewa Piecha

Esculap
Zawadzkie

Pacjent czasami w gabinecie czuje się nie swojo kiedy opowiadając co mu dolega widzi że pani dr go nie słucha tylko w tym czasie ogląda jakie przelewy trzeba zrobić zajmuje się papierami. Potem szybkie badanie, recepta i do domu. Chociaż muszę przyznać że jest lepiej pod względem badań daje więcej skierowań niż lata wcześniej. Trzeba przyznać że jest miła i wzbudza zaufanie.